Jump to content
Dogomania

KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM


kiyoshi

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Cieszymy się bardzo, bo udało nam się znaleźć domek letniskowy, dla nas i psiaków na 10 dni. Szukałam gdziekolwiek gdzie nas przyjmą z psamy i padło na... Kaszuby! Nie wiem jak te biedne psiaki zniosą podróż, zwłaszcza Ronnie, ale damy radę. Domek jest samodzielny, z łazienką i aneksem kuchennym i co najważniejsze - w zupełniej głuszy, dookoła tylko lasy i jeziora, żadnych większych miast :) Dzicz, która nam bardzo odpowiada. Ale to dopiero na przełomie sierpnia i września, no i jakie rzeczywiście będą warunki, to się okaże.

Póki co czekamy na ten wymarzony wyjazd, a u nas chłodno, deszczowo, czyli idealnie na spacery! :D Tak sobie łazimy.

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cudne, choć Arija to straszna baryła. Je karmę light, w dodatku nie więcej niż połowę porcji, nie dostaje już nawet smaczków, a nadal tyje. Hormony :( Właściwie to ona i Saxon jedzą tyle co Ronnie, mniej niż powinny zgodnie z zaleceniem producenta. Saxon 2 kg na tej diecie stracił, Ronniak to szczypior niezależnie ile by nie zjadł, a Arija wielka beka. Mam nadzieję tak ją przegonić po Kaszubach, żeby wreszcie coś zrzuciła. W domu to tylko leżenie i sępienie:

083a3da3240b2905med.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

O 19.07.2016 o 19:54, Neelith napisał:

Dzięki za radę! Będę niebawem szczepić to rozpytam weta co i jak. 

warto spróbować:) moja mama chyba z 5 razy dostała opieprz od weta, że Gaja za gruba...ciągle upierała się, że pies naprawde mało je i ona tego nie rozumie!

w końcu wetka stwierdziła, że może jednak coś jest nie tak...

Gaja po 3 miesiącach brania leków ma już prawie w normie poziom hormonów:) mama mówi, że chudnie i jest coraz żwawsza:)

 

Oczywiście lepiej, żeby Twoja Arja była zdrowa :) ale- podpytaj;) i saxona wyściskaj ode mnie!

Kiedy będą wakacje??

Link to comment
Share on other sites

Saxon też się zaokrąglił, ale u niego rezultaty diety już są widoczne. A Arija dalej nic, więc mam podejrzenia co do hormonów. Jeszcze zobaczymy jak na weekendowym ważeniu wyjdzie, jeśli nic nie zrzuciła, to coś jest nie tak.

Wakacje dopiero na koniec sierpnia i początek września. Tyle czekania! A ja chętnie już bym się wzięła za wypoczywanie :P Tymczasem psiory nie wiedzą co je czeka :)

Matka, a co to te Kaszuby? Da się to jeść??

1ab8b97aae26376agen.jpg

Co masz? Dasz? Daj!

23d5b354514b4adcgen.jpg

Nie wierć się matka, chcemy spać!

3f6515e28f5fd2ecgen.jpg

Taką mamy myszkę w kompostowniku. Już się nie dziwię czemu kot sąsiadów cały czas nam na placu siedzi i psy wnerwia :)

a56c178c63bc43e0gen.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...