Jump to content
Dogomania

KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM


kiyoshi

Recommended Posts

Koreczku, wybacz, że to nie o Tobie...
zbieram na transport dla LISKA, który ma szanse opuścić mury bardzo zaniedbanego schroniska i wyruszyć w podróż do DS. Niestety na trasie jaką Lisek ma przejechać praktycznie nie ma połączeń pociągiem (chyba, że z 3 przesiadkami), dlatego pozostaje samochów...
koszt to 150 zł
jeśli ktos mógłby wesprzeć nas chociaż złotóweczką! będę bardzo wdzięczna
zapraszam do Liska
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246478-LISEK-2-letni-skazaniec-z-przytuliska-G-ma-szanse-na-DOM-zbieramy-na-transport[/url]!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Korek się szykuje na spotkanie z kiyoshi :D[/QUOTE]

na razie jednak tylko ja się z tego cieszę (I TO BARDZO), bo Koreczek do wtorku jeszcze pozostanie w nieświadomości;)
wątpie by mnie rozpoznał...ale jedzonko przyniosę, wygłaszczę, wytulę!!:)
dzięki za tą możliwość spaceru z Korkiem, to dla mnie naprawde ważne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiyoshi']na razie jednak tylko ja się z tego cieszę (I TO BARDZO), bo Koreczek do wtorku jeszcze pozostanie w nieświadomości;)
wątpie by mnie rozpoznał...ale jedzonko przyniosę, wygłaszczę, wytulę!!:)
dzięki za tą możliwość spaceru z Korkiem, to dla mnie naprawde ważne[/QUOTE]
Ale super. A będą zdjęcia???;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']No właśnie pisałam Izie na PW, że jak tylko będzie ładna pogoda i jeszcze po południu jasno to może jakieś nowe zdjęcia uda się zrobić :)
Bo ostatnie ma te od Kasi, sąsuper, ale przydałoby mu się coś nowego :)[/QUOTE]

W pełni się zgadzam...nowe zdjęcia na pewno bardzo by się przydały:) i mam wielką nadzieje, że uda się je zrobić:)
chciałabym też chociaż jedno zdjęcie: ja plus Korek:)

edit: znowu mała prywata;)
POKER zrobiła kolejny bazarek dla Najusi- ładne ciuszki, zaglądnijcie chociaż cioteczki:)
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246496-LATO-JEST-CO-ROKU-ciuszki-dla-pań-na-pomoc-szczylkomii-sterylkę-Nai-Do-28-08-g-22[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Niestety Anecie nic fajnego nie wyszło ze zdjęć Korka więc nie dodawała mu do albumu. Więc jak pogoda dopisze to pofocimy we wtorek, wezmę linkę żeby sobie trochę pobiegał[/QUOTE]

super Gosiu:) ja linki nie mam więc Twoja na pewno bardzo się przyda:)

edit: wreszcie uaktualniłam cały pakiecik ogłoszeń Korka- tym razem z numerem Gosi;)

Edited by kiyoshi
Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Korek ma szansę na dom, szkoda tylko, że tą szansę stracił Murzyn ;([/QUOTE]

Gosia - napisz coś więcej...co to za dom>? i kiedy będzie coś więcej wiadomo? czy to ktoś z ogłoszeń???

ale się denerwuje!_ znowu! oby tym razem to było TO

Link to comment
Share on other sites

Państwo chyba ze strony, dzwoniła Pani wczoraj w spr Murzynka, bo jej go było bardzo żal, przyjechali ze swoją suczką. Byliśmy z Murzynkiem na długim spacerze, ale niestety go nie wezmą :(
Mężowi bardzo się podobał Korek, kontaktowali się już z Pawłem jego opiekunem i umówili się na jutro na 18 na spacer. Ale są nim bardzo poważnie zainteresowani. Mieszkają w Siewierzu - dom z ogrodem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Państwo chyba ze strony, dzwoniła Pani wczoraj w spr Murzynka, bo jej go było bardzo żal, przyjechali ze swoją suczką. Byliśmy z Murzynkiem na długim spacerze, ale niestety go nie wezmą :(
Mężowi bardzo się podobał Korek, kontaktowali się już z Pawłem jego opiekunem i umówili się na jutro na 18 na spacer. Ale są nim bardzo poważnie zainteresowani. Mieszkają w Siewierzu - dom z ogrodem.[/QUOTE]


nic ..naprawde nic nie powiem, ani nawet nie pomyślę...
:kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki:

edit: nie wiem jak wytrzymam do wieczora czy jest szansa by dowiedzieć się od Pawła po 18 jak poszło?????? bo do jutra nie wytrzymam

Edited by kiyoshi
Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Państwo chyba ze strony, dzwoniła Pani wczoraj w spr Murzynka, bo jej go było bardzo żal, przyjechali ze swoją suczką. Byliśmy z Murzynkiem na długim spacerze, ale niestety go nie wezmą :(
Mężowi bardzo się podobał Korek, kontaktowali się już z Pawłem jego opiekunem i umówili się na jutro na 18 na spacer. Ale są nim bardzo poważnie zainteresowani. Mieszkają w Siewierzu - dom z ogrodem.[/QUOTE]
Siewierz- moje okolice.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...