Jump to content
Dogomania

Rodzina zastępcza u Pokerów.


Poker

Recommended Posts

Oj [B]Pokerku [/B]:loveu: pojemne Twoje serduszko [IMG]http://www.picturesanimations.com/v/valentine/bloem-hartjes.gif[/IMG]
cała masa uratowanych sierotek :multi: coś pięknego.
A gdzie najpiękniejsza fotka Dereka z Lolciem jak zezują na siebie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Chyba spalę się z zażenowania. :oops:
Takich jak ja , a często jeszcze bardziej oddanych osób psiowym sprawom jest znacznie więcej.Często są one anonimowe.
Mnie cieszy ,że mogliśmy pomóc chociaż tej kropeleczce psich dusz w oceanach nieszczęść.

Zdjęcie z Lolkiem mam , ale już sama nie wiedziałam , które umieścić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Dziewczyny, jak to się robiło, żeby podlinkować wątek pod napis w sygnaturze?... Chętnie bym sobie wstawiła odnośnik do mojego albumiku :)[/QUOTE]

Ja najpierw wstawiam sam banerek czyli obrazek ( bez linku) poprzez edytuj sygnaturę i zatwierdzam.
Kopiuję link wątku.
Potem skracam ten link w : [B][URL="http://www.tiny.pl/"]www.tiny.pl[/URL].[/B]
Kopiuję skrócony link.
Jeszcze raz otwieram: edytuj sygnaturę.
Zaniebieszczam banerek.
Klikam w obrazek kuli ziemskiej (lewy), wstawiam w okienku, które się ukaże, skrócony link i naciskam akceptuj.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Pokerku, trzeba ponamawiać innych do założenia albumów, a potem niech modzi założą osobny na dział na te "wspominki" :)
No i w razie czego... mamy referencje ;)[/QUOTE]

Ja też zbieram zdjęcia do mojego. Mój będzie skromniutki, ale od czegoś trzeba w końcu zacząć.

Link to comment
Share on other sites

Świetny pomysł z tym wątkiem, tyle psich losów....
Moje wielkie uznanie !

Spojrzałam na zdjęcia Tonia i oczy się zaszkliły, ech ...

[B]Pokerku[/B] ! życzę sił , byś sprostała nowym wyzwaniom.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Tak, Poker wraz z TZ to są niesamowite osoby o wspaniałych sercach.Tylko podziwiać i mieć dla nich ogromny szacunek za to co robią.
Oby takich szczęściarzy po BDT Pokerowym było coraz więcej.[/QUOTE]Dzięki Wam za niezasłużone słowa uznania. Ja bym wolała,żeby szczęsciarzy po DT było coraz mniej,żeby bid wymagających pomocy było coraz mniej. A wtedy może bym zrealizowała swoje marzenie i miałabym albo owczarka nizinnego albo łysą grzywkę. Ale rozrzut , co ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Dzięki Wam za niezasłużone słowa uznania. Ja bym wolała,żeby szczęsciarzy po DT było coraz mniej,żeby bid wymagających pomocy było coraz mniej. A wtedy może bym zrealizowała swoje marzenie i miałabym albo owczarka nizinnego albo łysą grzywkę. Ale rozrzut , co ?[/QUOTE] Myślę, ze grzywkę to prędzej czy później będziesz miała ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Dzięki Wam za niezasłużone słowa uznania. Ja bym wolała,żeby szczęsciarzy po DT było coraz mniej,żeby bid wymagających pomocy było coraz mniej. A wtedy może bym zrealizowała swoje marzenie i miałabym albo owczarka nizinnego albo łysą grzywkę. Ale rozrzut , co ?[/QUOTE]

Lubisz wyczesywać kudły i swetry robić?. Kiedyś też zachorowałam na polskiego owczarka nizinnego ale wtedy bywały rzadko i nie na moją kieszeń. Pamiętam szukałam ofert jeszcze w telegazecie:smile:

Link to comment
Share on other sites

Wyczesywać kudły lubię.Ale niestety z rękami coraz gorzej, więc chyba grzywkę trzeba będzie przygruchać chociaż na tymczas.
A tak w ogóle to rozmawialiśmy z mężem ,że jak nasze psinki odejdą, to już nie będziemy brać na stałe tylko stworzymy BDT dla 2 psów. Będzie wilk syty i owce całe. No chyba ,ze trafimy na łysolkę, to kto wie.

Link to comment
Share on other sites

to i ja się przyłącze

jak ja się zgodziłam wziąć psa na DT - pierwszy i ostatni raz (moja córka dwa dni płakała, żeby pewnego szczeniaka wziąć ze schroniska na DT - a teraz córka mówi, ze ona nic takiego nie pamięta)
to mój TŻ najpierw strasznie się zdenerwował (pierwsze dni), -bo nie bardzo mamy miejsce itd na drugiego psa
obiecałam, że go zaszczepię i będe szukać mu natychmiast domu

ale potem absolutnie się nie zgodził żeby psa oddać
fakt -pies jest zapatrzony w Tż do dzis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...