Jump to content
Dogomania

Azyl na Koziej


caha

Recommended Posts

wpłynęły na azyl pieniążki z bazarku w wys.100 zł. ale nie mam pojęcia kto co i kiedy , bynajmniej bardzo, bardzo dziękuję w imieniu azylowców :)  (niestety nie działają mi emotikony)

Kasiu to pieniązki z bazarku ciuchowego :) przeznaczyłam część zysku na azyl i Sawankę a bazarek zrobiła Karolcia i swoją część przeznaczyła na swoich podopiecznych . Uzbierała się całkiem spora sumka wiec było co dzielić . Uzbierałam juz fanty na nastepny bazarek i podobnie bedzie rozdzielony

Link to comment
Share on other sites

wczoraj byłam z Bonzo w klinice, czekam jeszcze na wyniki, oj, żeby było już dobrze i mógł być gotowy do adopcji, to taki grzeczny i kochany szczeniak

 

a od wczoraj przybyły nam 2 psiaki

młoda sunia Lola

lola_3_1.jpg

 

oraz szczeniak Henio (wrzucony za ogrodzenie azylu)

szczeniak_4.jpg

 

 

Lola w tej chwili przebywa u mnie, jeśli nie bedzie wyła i szczekała to zostanie do czasu adopcji (niestety mam sąsiada co nie cierpi psów:( ehhh)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sisi, kotka, znalazła domek :)

 

Henio wrócił do właścicieli, podobno uciekł

 

Lola musi mieć operację, koszt ok 400 zł., ma przepuklinę i podejrzenie wypadającej miednicy :(

 

Bonzo czuje się już super, za to do kliniki trafił Mozart 

Link to comment
Share on other sites

Lola już po operacji, prawdopodobnie dzisiaj ją odbiorę, bo jadę z Kajtkiem i Siwym do kliniki

Siwy niestety do nas wrócił z adopcji, tęskni gdy zostaje sam, wyje szczeka, co się bardzo nie podobało sąsiadom, a dzielnicowy też niezwierzęcy :(

niestety jest też podejrzenie, że Siwy ma chore serce i zerwane ścięgno, mam nadzieję, że na dzisiejszej wizycie wszystkiego się dowiem

 

z dobrych wieści, Nergal, Mozart, Tofik znalazły domy :)

Link to comment
Share on other sites

Ewuniu bardzo dziękuję :loveu: ,

niestety ostatnio to tylko siedzimy u weterynarzy, ciągle coś, gdzieś,

na szczęście powoli wychodzimy na prostą zdrowotnie, zostaną tylko kontrole (odpukać ;)  )

 

ostatni tydzień

kontrola Mozarta, Maksa, Bonza, Kajtka - badania

badanie Siwego - morfologia i ekg

operacja Loli - sterylizacja i przepuklina

sterylizacje Santi i Kini

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...