Jump to content
Dogomania

Savanna- piękna sunia o barwie piasku pustyni ma domek, najlepszy na świecie :)


iwonamaj

Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='iwonamaj']Nie, nie damy naszej dziewczynki do Niemiec...
Był jeden telefon, osoba z Warszawy, zobaczymy, czy się jeszcze odezwie. W piętek w Dzienniku Zachodnim będzie ogłoszenie Savanny.[/QUOTE]

Trzymam kciuki za sunieczkę, szkoda, że nie jest wysterylizowana

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, wysłałam link do wątku Pani Małgosi, do której jutro jedzie Stefcia.

Pani Małgosia pokazała fotki Savanki swojej koleżance, której sunia bardzo się spodobała.

Nie ma co sobie robić na razie wielkich nadziei, poczekamy - zobaczymy!!!

Link to comment
Share on other sites

wklejam z fb
[h=5]A ja mam w ten już Świąteczny wieczór dobre wieści. Wczoraj ukazało się w lokalnej gazecie ogłoszenie Savanny i JEST ODZEW :). Savanna bardzo się podoba. Po świętach rozpoczynamy wizyty ...... Teraz odpoczywamy a po Świętach bardzo mocno trzymamy kciuki....
[/h]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']wklejam z fb
[B]A ja mam w ten już Świąteczny wieczór dobre wieści. Wczoraj ukazało się w lokalnej gazecie ogłoszenie Savanny i JEST ODZEW :). Savanna bardzo się podoba. Po świętach rozpoczynamy wizyty ...... Teraz odpoczywamy a po Świętach bardzo mocno trzymamy kciuki...[/B]

[/QUOTE]
Trzymam kciuki!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']wklejam z fb
[B]A ja mam w ten już Świąteczny wieczór dobre wieści. Wczoraj ukazało się w lokalnej gazecie ogłoszenie Savanny i JEST ODZEW :). Savanna bardzo się podoba. Po świętach rozpoczynamy wizyty ...... Teraz odpoczywamy a po Świętach bardzo mocno trzymamy kciuki....
[/B]


[/QUOTE]
Ja zaciskam już od piątku ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']wklejam z fb
[B]A ja mam w ten już Świąteczny wieczór dobre wieści. Wczoraj ukazało się w lokalnej gazecie ogłoszenie Savanny i JEST ODZEW :). Savanna bardzo się podoba. Po świętach rozpoczynamy wizyty ...... Teraz odpoczywamy a po Świętach bardzo mocno trzymamy kciuki....

[/B]

[/QUOTE]

[B]Trzymam!!!!:):):)[/B]

Link to comment
Share on other sites

Wpis z FB
[h=5]Savanna miała dzisiaj pierwszą wizytę przedadopcyjną. Pani była zachwycona Savanną a sunia bardzo grzecznie się zachowywała, choć była troszkę wystraszona ..... Na kota nawet nie warknęła,chociaż ten fuczał i prychał ale........ Savanna ma taką malutką wadę...... ciągnie na smyczy, a dla starszej osoby ,jaką jest zainteresowana Pani może to być problemem bo Savanka siłę ma :) i ..........zdecydowaliśmy wspólnie , że dla dobra obu ( Pani i Savanny) jednak szukamy dalej.............Jutro kolejna wizyta..........[/h]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Wpis z FB
[B]Savanna miała dzisiaj pierwszą wizytę przedadopcyjną. Pani była zachwycona Savanną a sunia bardzo grzecznie się zachowywała, choć była troszkę wystraszona ..... Na kota nawet nie warknęła,chociaż ten fuczał i prychał ale........ Savanna ma taką malutką wadę...... ciągnie na smyczy, a dla starszej osoby ,jaką jest zainteresowana Pani może to być problemem bo Savanka siłę ma :) i ..........zdecydowaliśmy wspólnie , że dla dobra obu ( Pani i Savanny) jednak szukamy dalej.............Jutro kolejna wizyta..........[/B]

[/QUOTE]

Trzymam kciuki, a czy Pani chce przygarnąć innego pieska???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...