Jump to content
Dogomania

Łotwa Ryga 8-9.06.2013 2 x CACIB


minagro

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Czy ktos planuje wyjazd na tą wystawę i miałby miejsce ???? lub ja bedę szukała chętnego na wspólny wyjazd ale ze względu na gabaryty autka ilość miejsca ograniczona :) Termin II za rozsądne pieniadze jest do 30.04 więc prosze nie zwlekac :)

Edited by Cezus80
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Wybieram sie na tą wystawe niestety nie mam miejsca w aucie. Mam do was jednak inne pytanie ponieważ to mój pierwszy raz : jaki jest termin otrzymania listu z dokumentami od nich oraz informacji ad wystawy u nich na stronce ? Na Litwie np bardzo szybko wszystko jest dostarczane i uaktualniane na ich www. Pytam ponieważ wyjeżdżam za granicę i boje się że mi te papiery przepadną..listonosz zmienia sie co pare dni i myli skrzynki.
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam ponownie. Byłyśmy tzn ja i moja sunia i mamy pytanie do obeznanych w temacie : 9/06 były przyznawane nominacje na Cruft's - jak mogę się dowiedziec czy nam ja przyznano ? Na miejsu nie mogłam się niczego dowiedzieć niestety oprócz tego że ów nominacje wysyłają do naszego ZK / nie wiadomo tez w jakim terminie / . Dostałysmy CAC, CACIB, BOB - czy to ma znaczenie ?
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...