Jump to content
Dogomania

Fundacja emir - kompromitujące fakty


Recommended Posts

a co ma Emir do wywozek zagranicznych ?czy celowo schodzi sie na inny temat i zbacza z tematu o Komprotujacych faktach dotyczacej tej fundaci zeby nie uwidaczniac brudow tej organizacji.Szkoda ze nie sa zalogowane byle emirowki z ktorymi obecnie prowadzi wojne S .moze dowiedzielibysmy sie wiele ciekawych spraw.Emir wysylal psy do Szwecji i moze wysylaja zagranice .
Chcecie poflirtowac o adopcjach zagranicznych zaraz podam link wlasciwy ,bo nie ktorzy nie umieja znalesc albo celowo omijaja wlasciwy
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/214904-List-do-premiera-RP-w-sprawie-odwoł-Głów-Lek-Wet-oraz-wywózek-psów-do-Niemiec[/URL]

Edited by Szamanka
ujawnienie danych osobowych
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]4 x hip hip hurra! [/B]na czesc najmadrzejszej, niestrudzonej, jedynej dogomaniaczki xxxx52 ktora uratuje wszystkie polskie bidy, pozostali dogomaniacy to tylko niepotrzebny motloch, ;) mozemy spac spokojnie, nie mamy nic wiecej do roboty. Bezdomnosc psow w Polsce zakonczona.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje'][B]4 x hip hip hurra! [/B]na czesc najmadrzejszej, niestrudzonej, jedynej dogomaniaczki xxxx52 ktora uratuje wszystkie polskie bidy, pozostali dogomaniacy to tylko niepotrzebny motloch, ;) mozemy spac spokojnie, nie mamy nic wiecej do roboty. Bezdomnosc psow w Polsce zakonczona.[/QUOTE]

no nie twoja milosc S. zeszla juz na margines?ach jak mnie to martwi Hi HiPrzeciez emirowcy z tego jak sie reklamuja na sile,to sila przewodnia i tylko oni maja recepte na ratowanie zwierzat ,(no a co z tym ratowanie klembowskich juz prawie sie cieszylam ze psow nie ma )na madrosci co jest dobre co zle cz y nie?bo jak sie nie jest grzecznym dostanie sie po paluszkach
Ach nie przejmujcie sie przegranymi sprawami ,odejsciem najmadrzejszych mozgow, glowa do gory i ....................

Edited by Szamanka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje'][B]4 x hip hip hurra! [/B]na czesc najmadrzejszej, niestrudzonej, jedynej dogomaniaczki xxxx52 ktora uratuje wszystkie polskie bidy, pozostali dogomaniacy to tylko niepotrzebny motloch, ;) mozemy spac spokojnie, nie mamy nic wiecej do roboty. Bezdomnosc psow w Polsce zakonczona.[/QUOTE]

Szkoda się produkować. Ostatnio wpadła na pomysł, żeby w Wojtyszkach zmienić kierownictwo w schronisku to się polepszy... S. na zasiłek ;-) Kogoś takiego to i młotkiem nie przekonasz.
poza tym Emir, Arka i parę innych - wszystko do jednego wora. Podniecenie, że ktoś dostał wyrok, bo własną piersią bronił zwierząt osiąga apogeum. Nie ważne za co dostał. Ważne, że dostał. I tym się będziemy podniecać, bo żeby stanąć w obronie zwierząt przed sądem to już odwagi brak.

Edited by Szamanka
dane osobowe
Link to comment
Share on other sites

[quote name='stzw']Szkoda się produkować. Ostatnio wpadła na pomysł, żeby w [B]Wojtyszkach zmienić kierownictwo w schronisku to się polepszy... S. na zasiłek ;-)[/B] Kogoś takiego to i młotkiem nie przekonasz.
poza tym Emir, Arka i parę innych - wszystko do jednego wora. Podniecenie, że ktoś dostał wyrok, bo własną piersią bronił zwierząt osiąga apogeum. Nie ważne za co dostał. Ważne, że dostał. I tym się będziemy podniecać, bo żeby stanąć w obronie zwierząt przed sądem to już odwagi brak.[/QUOTE]
Chyba zartujesz, :crazyeye: ona byla zbanowana przez rok, wiec teraz musi to nadrobic. Ja juz nie mam zadnych watpliwosci ze to osoba chora, co prawda mamy wiecej osob na dogo nie zrownowazonych ale jej nikt nie dorowna. Bez niej watki beda umierac, stana sie nudne, a tak mimo przytlaczajacych nas realnych sytucji z problemem zwierzat, mamy choc troche ubawu.:evil_lol:

Edited by Szamanka
dane osobowe
Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwona1979']Wprost przeciwnie adopcja psa ze schroniska jest duzo tansza niz adopcja psa z europy wschodniej. Za zabranie mojego psiaka oplata schroniskowa to 180 euro, pies ma chip, byl wykastrowany i dostalam jedzenie na pierwszy tydzien. Ogloszenia psow do adopcji z Polski lub Rumuni zaczynaja sie od 280 do 400 euro.[/QUOTE]
Ktoś tu się zapędził w kozi róg.
Jeśli adopcja psa ze schroniska niemieckiego jest znacznie tańsza niż psa z Polski, to kto w takim razie decyduje się na droższą adopcję, skoro w schroniskach niemieckich jest psów pod dostatkiem ? W dodatku, jak z artykułu wynika, te ze wschodu są to często psy chore.
Czy Niemcy to jakiś małogramotny naród, czy może z tymi masowymi adopcjami nie jest tak, jak co poniektórzy usiłują przedstawić ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Ktoś tu się zapędził w kozi róg.
Jeśli adopcja psa ze schroniska niemieckiego jest znacznie tańsza niż psa z Polski, to kto w takim razie decyduje się na droższą adopcję, skoro w schroniskach niemieckich jest psów pod dostatkiem ? W dodatku, jak z artykułu wynika, te ze wschodu są to często psy chore.
Czy Niemcy to jakiś małogramotny naród, czy może z tymi masowymi adopcjami nie jest tak, jak co poniektórzy usiłują przedstawić ?[/QUOTE]
Niekoniecznie, nie mam 100 procentowej pewnosci ale ceny w schroniskach sa chyba zalezne od wojewodztwa, wielkosci i wieku psa. Z schroniska nie kazdy kto chce dostanie psa. musi wypelnic ankiete w ktorej sa pytania, o wielkosc mieszkania, ilosc zamieszkujacych osob, dochod, ile czasu pies ma zostawac sam. Zapewne org. sa mniej restrykcyjne, a czesc z adoptowanych psow laduje w schronisku, sa tu tez psy porzucane przed marketami, przywiazywane pod schroniskiem a nawet blakajace sie. Wiadomosci te jak wiesz mam z pierwszej reki. Mysle tez ze dzieki adopcji Toffi, wiedza na temat org oraz ich dzialan bede miala z pierwszej reki, przynajmniej co do jednej org. liczac na to ze jest to org. dzialajaca przykladnie. Trzeba pamietac ze w Niemczech dziala tez spora liczba prywatnych handlar, a te nie maja wygorowanych cen, ale znam tez osoby ktore dzialaja charytatywnie kierujac sie empatia do zwierzat a czesto musza do tego interesu doplacic, podobnie jak wielu z nas.

Link to comment
Share on other sites

Ja się ostatnio zastanawiałam czy takiemu Zębolowi nie szukać domu w Niemczech. Ma wszystkie atrybuty polskiego psa - jest brzydki, ma rozczulający wzrok, nie jest szczeniakiem i jest chory. Do testów się nie nadaje, bo zeżre aparaturę. Ma tupet do kwadratu i umie sobie w życiu radzić. Według mnie super kandydat bo znalezienie domu w Polsce graniczy z cudem.

Link to comment
Share on other sites

mówiąc tak całkiem serio, to wydaje mi się ze część osób z Niemiec chce właśnie adoptować psa starego, chorego, tak żeby poczuć że uratowali mu życie. Nie chcą pięknego rasowego szczeniaczka, który bez łaski zawsze znajdzie dom, tylko taką biedę schroniskową, i czasem widzę że im "gorszy" kandydat tym łatwiej znaleźć kogoś kto się nad nim ulituje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Ktoś tu się zapędził w kozi róg.
Jeśli adopcja psa ze schroniska niemieckiego jest znacznie tańsza niż psa z Polski, to kto w takim razie decyduje się na droższą adopcję, skoro w schroniskach niemieckich jest psów pod dostatkiem ? W dodatku, jak z artykułu wynika, te ze wschodu są to często psy chore.
Czy Niemcy to jakiś małogramotny naród, czy może z tymi masowymi adopcjami nie jest tak, jak co poniektórzy usiłują przedstawić ?[/QUOTE]
Powiem Ci jak bylo w moim przypadku. Odwiedziny w schronisku, wypelnienie ankiety po ktorej opiekun psa decyduje czy sie nadajesz na "wlasciciela" tego psa. Sprawdzenie warunkow w domu i w przypadku mojego psa (klopotliwy) miesiac codziennych odwiedzin w schronisku. Po tym czasie dyrektor schronu zaakceptowal podpisem umowe adopcyjna. Dostalam psa na probe z zastrzezeniem ze w kazdej chwili moze byc przeprowadzona kontrola. Po tygodniu musialam jeszcze raz stawic sie z psem w schronisku po odbior dokumentow, bylo juz potwierdzenie zgloszenia w gminie i decyzja o zwolnieniu z podatku za psa na okres jednego roku.
Nie wiem jak jest blizej Polski (mieszkam przy granicy z Luxemburgiem)w schronisku z mojej gminy jest akurat ok 30 psow, z tego ponad polowa jest psami nieadopcyjnymi. Psow malych jest zero a na szczeniaki jest kolejka. Te psy ktore sa sa wielkosci owczarkow lub troche wieksze. Nie mam bladego pojecia jakie zasady doboru wlasciciela stosuja fundacje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krist']mówiąc tak całkiem serio, to wydaje mi się ze część osób z Niemiec chce właśnie adoptować psa starego, chorego, tak żeby poczuć że uratowali mu życie. Nie chcą pięknego rasowego szczeniaczka, który bez łaski zawsze znajdzie dom, tylko taką biedę schroniskową, i czasem widzę że im "gorszy" kandydat tym łatwiej znaleźć kogoś kto się nad nim ulituje.[/QUOTE]
Nie chcę Cię martwic,ale zaraz się odezwią osoby,ktore Ci udowodnią,ze jest to podstęp,jak ktoś chce adoptowac starszego pieska.I wyjdzie to jeszcze gorzej,bo okaze się,ze wszsytkie laboratoria i wszyscy zboczency czekają akurat na niego ,a cena osiagnie juz chyba w funtach nieslychanych szczytow.Lepiej niech zostawia starego pieska, jak tyle lat przezył to niech sobie dalej radzi.Wytłumaczą wszystkim ,a jak w kólko beda powtarzac ,to wkoncu kazdy uwierzy,ze to jest podstęp i tylko "celowo"mozesz chciec starego pieska.Twoja cheć,zeby wziac jego dlatego,zeby dac mu szanse,ktorej inni nie dadza zostanie umiejetnie okazana perfidią

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zyga']Nie chcę Cię martwic,ale zaraz się odezwią osoby,ktore Ci udowodnią,ze jest to podstęp,jak ktoś chce adoptowac starszego pieska.[/QUOTE]

JEDNEGO a nie DWIEŚCIE.
Marysia bada zawartość cukru w cukrze?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwona1979']
w schronisku z mojej gminy jest akurat ok 30 psow, z tego [B]ponad polowa jest psami nieadopcyjnymi.[/B] Psow malych jest zero a na szczeniaki jest kolejka. Te psy ktore sa sa wielkosci owczarkow lub troche wieksze. Nie mam bladego pojecia jakie zasady doboru wlasciciela stosuja fundacje.[/QUOTE] Wlasnie procedure adopcji psa ze schroniska w Niemczech ogladalam w niemieckiej TV oraz slyszalam tez audycje w radio o adopcjach psow z schronisk. Skad taki wniosek ze polowa z psow w schronisku skad adoptowalas swojego psa, polowa z tych psow jest nieadopcyjna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Wlasnie procedure adopcji psa ze schroniska w Niemczech ogladalam w niemieckiej TV oraz slyszalam tez audycje w radio o adopcjach psow z schronisk. Skad taki wniosek ze polowa z psow w schronisku skad adoptowalas swojego psa, polowa z tych psow jest nieadopcyjna.[/QUOTE]
Poniewaz nadal aktywnie pomagam w tym schonisku. Wiekszosc z tych psow, sa psami z ktorymi wychodzi tylko przeszkolony pracownik schroniska, poniewaz sa bardzo trudne i nieprzewidywalne. Sa psami na ktorych kojcach jest zaznaczone ze sa agresywne. Jak myslisz kto zdecyduje sie na takiego psa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwona1979']Poniewaz nadal aktywnie pomagam w tym schonisku. Wiekszosc z tych psow, sa psami z ktorymi wychodzi tylko przeszkolony pracownik schroniska, poniewaz sa bardzo trudne i [B]nieprzewidywalne.[/B] Sa psami na ktorych kojcach jest zaznaczone ze sa agresywne. Jak myslisz kto zdecyduje sie na takiego psa?[/QUOTE]
Nie jest mi obcy ten temat, ale lepiej go nie poruszac na watku.
ja tez sie wybieram do schroniska i tez wiem ze jest tam 80 psow, ale tez duze, ktore w Niemczech chyba trudniej znajduja domy. Dzieki adopcji mojej suni, ktora musze ze wzgledow zdrowotnych oddac, poznalam bardzo milych ludzi ktorzy tez od 20 lat pomagaja w schronisku. Wreszcie bede miala informacje z pierwszej reki i podobnie jak Ty w chwili obecnej nie ujawnie nazwy Org.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MalgosMalgos']"Donosze uprzejmie" paniom emirowkom i prosze o podanie do guru, ze schronisko Orzechowce od wczoraj ma swojego nowego kierownika. Facet jest rozsadny, konkretny i nie bojacy.
Zycze powodzenia, Malgos[/QUOTE]
a sama tego nie potrafisz podac? strona Emira jest dostepna dla kazdego.

Link to comment
Share on other sites

Ada, z toba sie stalo cos strasznego.
Toz to ja, "szpieg z krainy d[B]r[/B]eszczowcow", nie pamietasz?
Ta co to tlumami wywozi do Niemiec te biedne kaleki do laboratoriow
Ta co to conajmniej 5 lat przeterminowana karme tirami do schroniska posyla

I jak ja mam podac sama? Chcesz, zeby mi jak Kasi, zagrozili ze chocby na koncu swiata
znajda, facjate zniszcza, gardlo poderzna? Lepiej doniose urzejmie.. I szybciutko wroce do swoich codziennych obowiazkow

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MalgosMalgos']

I jak ja mam podac sama? Chcesz, zeby mi jak Kasi, zagrozili ze chocby na koncu swiata
znajda, facjate zniszcza, gardlo poderzna? Lepiej doniose urzejmie.. I szybciutko wroce do swoich codziennych obowiazkow[/QUOTE]
Moze i zaczynam sie zmieniac, otrzymuje informacje z pierwszej reki a w te juz wierze, surfowanie w googlach, sporo mozna zobaczyc, konta na ktore wplywaja euro, osobiscie poznalam tez kilka osob ktore pieknie umialy i umieja klamac, a sposob na zycie znalazly od lat dzieki bezdomnosci zwierzat, a gdzie Ty przeczytalas ze to Emir chce poderznac gardlo Kasi? no tez bym sie bala.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']a co ma Emir do wywozek zagranicznych ?czy celowo schodzi sie na inny temat i zbacza z tematu o Komprotujacych faktach dotyczacej tej fundaci zeby nie uwidaczniac brudow tej organizacji.Szkoda ze nie sa zalogowane byle emirowki z ktorymi obecnie prowadzi wojne S. .moze dowiedzielibysmy sie wiele ciekawych spraw.Emir wysylal psy do Szwecji i moze wysylaja zagranice .
Chcecie poflirtowac o adopcjach zagranicznych zaraz podam link wlasciwy ,bo nie ktorzy nie umieja znalesc albo celowo omijaja wlasciwy
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/214904-List-do-premiera-RP-w-sprawie-odwo%C5%82-G%C5%82%C3%B3w-Lek-Wet-oraz-wyw%C3%B3zek-ps%C3%B3w-do-Niemiec"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/214904-List-do-premiera-RP-w-sprawie-odwoł-Głów-Lek-Wet-oraz-wywózek-psów-do-Niemiec[/URL][/QUOTE]
Jednak czytanie ze zrozumieniem to sztuka. Cwicz, Romciu, może w końcu ci się uda..
O faktach dot. Emira z I postu pisalam juz wczesniej i powtarzac się nie będę. Czy te "fakty" są kompromitujące? Wątpię...Bo kompromitacja to jest skazanie za defraudację S.K., twojej wielkiej przyjaciółki i pana GB z Trzcianki, która za grube pieniadze przeznaczone dla zwierząt obdzwaniała wszelkiej maści jasnowidzące i wróżki. Nie wiem,, może usiłowała w ten sposób dociec, co się stało ze zwierzetami, które "zniknęły " jej z ewidencji, bo wyjechały za Odrę?

Teraz o "wojnie":
W "Emirze" jest jedna, fundamentalna zasada: to wolontariusze działaja na trzecz fundacji a nie odwrotnie. Jeśli więc ktos przedkłada swoje partykularne interesy ponad dobro naszych podopiecznych, to musi odejśc. Niech się realizuje gdzie indziej. Uważam, że to sprawiedliwa zasada, bo "po czynach ich poznacie". No i niektórych poznajemy. Jak to sie mówi? "Wychodzi szydło z worka".

xxxx52, używasz sformułowań S., emirówki, bo chcesz nas obrazic? Niepotrzebnie, dla nas to zaszczyt. W dodatku zapomniałaś o psach z Milanówka.
Może wobec tego ja powinnam pisac o handlarach masowo wywożących psy per "tirówki"? Co? Przez analogię....

Edited by Szamanka
ujawnienie danych osobowych
Link to comment
Share on other sites

[quote name='MalgosMalgos']"Donosze uprzejmie" paniom emirowkom i prosze o podanie do guru, ze schronisko Orzechowce od wczoraj ma swojego nowego kierownika. Facet jest rozsadny, konkretny i nie bojacy.
Zycze powodzenia, Malgos[/QUOTE] Czy to znaczy,że teraz w Orzechowcach wywózki ruszą z kopyta? Już nie bedziesz musiała ściągac psów z Ukrainy czy kręcic się przy Hajnówce? Wszystko juz z nowym kierownikiem obgadałaś? Aż sie go spytam...

[quote name='MalgosMalgos']Ada, z toba sie stalo cos strasznego.
Toz to ja, "szpieg z krainy d[B]r[/B]eszczowcow", nie pamietasz?
Ta co to tlumami wywozi do Niemiec te biedne kaleki do laboratoriow
Ta co to conajmniej 5 lat przeterminowana karme tirami do schroniska posyla

I jak ja mam podac sama? [B]Chcesz, zeby mi jak Kasi, zagrozili ze chocby na koncu swiata
znajda, facjate zniszcza, gardlo poderzna? Lepiej doniose urzejmie.. I szybciutko wroce do swoich codziennych obowiazkow[/B][/QUOTE]
teraz tos walnęła...
Po pierwsze:
Pomówienie o grożby karalne jako takie tez jest przestępstwem kryminalnym i podlega sciganiu.
Po drugie:
Wprawdzie nie napisałaś, którą to Kasię mamy straszyc "poderznięciem gardła"i "zniszczeniem facjaty" ale jest tylko jedna "Kasia", która takie brednie może kolportowac. W dodatku ta akurat Kasia do strachliwych nie należy i wiedziałaby jak sie bronic, gdyby to była prawda, że nie wspomnę o "zniszczonej facjacie", bo ta juz wystarczająco przez wiek i botox jest nadwerężona, a to juz z pewnościa nie jest wina Emira. Na rozsyłanie przez nią tych czy innych wyssanych z palca idiotyzmów nie mamy wpływu. Może to dla niej ostatnia deska ratunku? Jedyny sposób, by choc przez chwile jeszcze ogrzac sie przy emirowym świetle?
Po trzecie:
Zszokowała mnie tak wielka zażyłośc pomiedzy toba a Kasią. Toz jej fundacja wszędzie podaje, że jest nieprzejednanym wrogiem masowych wywózek, a tymczasem proszę... pieszczotliwie Kasia, zwierzanie sie ze swoich lęków przed strasznym Emirem...No, no, no...taka komitywa....Chyba zrobie skan i puszczę go w świat. Będzie śmiesznie.
[B]
Panowie Zyga i krist:[/B]
Tematy wywózkowe naprawdę istnieja na dogomanii. Po co ten wątek zapychac argumentacją wielekroc gdzie indziej wałkowaną? A jesli juz, to może w kontekście tego linku, który przekleiłam z emirowego forum? Przynajmniej w ten sposób będzie sie wiązac z tematem wątku i xxxx52 nie będzie sie denerwowac na swoim leżaczku. No i tłumaczenie nie budzi wątpliwości, wyliczenia tez nie...
[B]
sleepingbyday:[/B]
Piszmy o Klembowie na Klembowie, po co dwa razy pisac to samo?

Link to comment
Share on other sites

poszukaj jakichkolwiek masowych wywozek z Hajnowki badz Orzechowcow.
Znalam Artura dobrze i od lat, to tyle do "teraz rusza z kopyta"
Nie rusza, bo nigdy nie ruszyly
Udowodnij, a potem pomawiaj, lub podaj do sadu.
Nie mam niczego do ukrycia, nie mam zadnych obaw.

Od dawna juz trabie na tym forum ze wasza fatamorgana nie zgadza sie z rzeczywistoscia.
To tyle do zazylosci z Kasia.
Ze tak powiem, z powazaniem..
M.
P.S. wez zimna kapiel, to pomaga..

Edited by MalgosMalgos
Link to comment
Share on other sites

Ciekawa jestem skąd takie teorie ?.Jakieś kłótnie w Emirze ,straszenie Kasi ( nawet nie wiem o kogo chodzi).Czyżby ktoś się bał Emira?.Przecież to taka malutka fundacyjka a tyle o nią szumu.Z tych wszystkich Waszych wpisów kochani wysnuwam jeden jedyny słuszny wniosek.Dobrze zrobilam wybierając Emira jako Fundację której chcę pomagać.To z tymi ludzmi chcę pracować i sie przyjażnić,.Tak to był najlepszy wybór.Możecie sobie pisać co chcecie ,ze Pani Krysia skazana ,że fundacja zamknięta i te inne bzdety.Ale nie uda Wam się rozbić grupy osób które razem dzialają na rzecz zwierząt.A wiecie dlaczego?.Dlatego że my potrafimy działać wszędzie i ze wszystkimi.Gdy jest taka potrzeba idziemy z innymi .Czsami są to ludzie z ktorymi dzieli nas ocean poglądow ale idziemy z nimi żeby tylko ratować życie zwierzaka.Ot tak nie mialam co robić to Wam kochani napisalam żebyście meli co poczytać.Wasze wpisy to dla mnie rozkosz,nigdzie się tak świetnie nie bawię czytając te brednie jak tutaj

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...