Jump to content
Dogomania

Fundacja emir - kompromitujące fakty


Recommended Posts

[SIZE=4]Fundacja„Sfora” przedstawia fakty dotyczące Prezes Fundacji „Emir”:[/SIZE]



[LIST=1]
[*] [FONT=Times New Roman]K.S. musiała ustąpić oficjalnie z funkcji prezesa Fundacji Emir z powodu prawomocnych wyroków za przestępstwa umyślne z kodeksu karnego, choć uczyniła to długo po uprawomocnieniu się jednego z nich więc przez wiele miesięcy pełniła swoją funkcję niezgodnie z prawem. [/FONT]
[/LIST]

[LIST]
[*][FONT=Courier New][SIZE=2][FONT=Times New Roman][SIZE=2]9.03.2011 - Sąd Rejonowy w Sochaczewie II Wydział Karny – wyrok prawomocny[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2][B] - [/B][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2]sygn. akt II K 384/10 – kara grzywny za naruszenie miru domowego[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
[*][FONT=Courier New][SIZE=2][FONT=Times New Roman][SIZE=2]4.11. 2011[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2][B] - [/B][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2]Sąd Rejonowy w Jarocinie, Wydział II Karny, II K 230/10 - Art. 212 p. 2 kk- warunkowe umorzenie na okres jednego roku, zasądzono przeprosiny w prasie i pokrycie kosztów zastępstwa procesowego powódki[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
[*][FONT=Courier New][SIZE=2][FONT=Times New Roman][SIZE=2]19.12.2011 – Sąd Rejonowy Żyrardów [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman]– [/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2]Sygn.akt IIK/339/10 - Art. 233 p.1 kk i Art. 273 kk w zw. z art. 11 p. 2 kk – wyrok prawomocny – wyrok 5 m-cy w zawieszeniu na 2 lata.[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
[*][FONT=Times New Roman][SIZE=2]13.10.2011 - wniosek o ukaranie z dn. 20.03.2011 w postępowaniu zwyczajnym RSOW-74/10 posterunek Żabia Wola KPP Grodzisk Maz. o prowadzenie nielegalnego schroniska w czasie 13.03.2009-21.10.2010, z art. 10 u. 1 ustawy o zachowaniu porządku i czystości w gminie, uznana za winną.[/SIZE][/FONT]
[/LIST]

[FONT=Times New Roman][SIZE=2]W dniu 27 grudnia 2012 r. Powiatowy Lekarz Weterynarii w Pruszkowie wydał decyzję administracyjną, którą zakazał prowadzenia działalności w zakresie schroniska dla zwierząt oraz skreślił schronisko dla zwierząt bezdomnych Fundacji EMIR z Rejestru Powiatowego Lekarza Weterynarii w Pruszkowie prowadzone przez w/w organizację.
Wszystkie powyższe fakty kompromitują zarówno panią S. jak i Fundację Emir [/SIZE][/FONT]

Edited by Szamanka
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to zwykly chleb powszedni.
EMIR przez caly swoj czas istnienia nic innego nie robi /robil jak niszczyl inne organizacje prozwierzece ,wytykal bledy innym,byl wszystkowiedzacy "wzorcowy" a sam czystych raczek nie mial.To taka maly dyktatorek ukryty pod plaszczykiem biednych zwierzat.
Wspolpraca z innymi, jest slowem dla tej organizacji egzotycznym chyba z ksiezyca ,nierealnym

Link to comment
Share on other sites

W takim razie inne fundacje biorą teraz z nich przykład, zniżają się do tego samego poziomu i robią to samo?
Niech każda fundacja jedzie swoją drogą, nie niszcząc innych i niech pomaga.
Podobnie jak np 2 organizacje ratujące jedną rasę - niech przestaną wreszcie się kłócić (:shake:) i niech zaczną współpracować.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='rasowa2410']W takim razie inne fundacje biorą teraz z nich przykład, zniżają się do tego samego poziomu i robią to samo?
Niech każda fundacja jedzie swoją drogą, nie niszcząc innych i niech pomaga.
Podobnie jak np 2 organizacje ratujące jedną rasę - niech przestaną wreszcie się kłócić (:shake:) i niech zaczną współpracować.[/QUOTE]

Wspolpraca miedzy ponoc milosnikami zwierzat i organizacjami prozwierzecymi , to jest "marzenie scietej glowy"

Link to comment
Share on other sites

No to z takim myśleniem wszyscy usiądźmy na tyłkach w fotelach, zamknijmy organizacje, i wypijmy ciepłą kawkę bo przecież i tak nie uda się pomóc wszystkim potrzebującym zwierzętom :shake:
Jezu... Ludzie...

To nienormalne gdy jedna fundacja gada na drugą (druga, niby pokrzywdzona ale odpłaca się tym samym). To samo ze schroniskami itd.
I mówimy tu o ludziach "dojrzałych"? ;)

Link to comment
Share on other sites

Dobrze ,ze Fundacja Sfora"ukazala prawde o tej niby "organizacji",juz nie mowiac o poziomie i chamstwie osob tam ponoc dzialajacych .Juz za wieloleletnie obrazanie ludzi i szykanowanie powinni odpowiedziec przed sadem.Bo oni latami prowadza i prowadzili nic innego jak mobing

Link to comment
Share on other sites

"Dyktatorek" to chyba malo powiedziawszy.Raczej to wchodzi co najmniej w szantaz i wrecz odgrazanie się.Jezeli jak słyszę prezesem juz nie jest
ta "Pani"to kto bedzie płacił i z czyich pieniedzy beda te procesy choćby ze wzgledu na słownik.?Czy to psy jak zwykle maja za wszystko płacic?
Jest to normalka w naszym kraju."Słownik"jest uzywany sądze w celu odstraszenia normalnych ludzi.Współczuję psom.Sądze,że takich wyrazen to moze nawet nie slyszały w najgorszych schroniskach>

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pani K. chociaż ma odwagę powiedzieć co mysli w oczy.Nie owija w bawelnę.Przez tyle lat napatrzyła się na okrucieństwo człowieka więc się nie dziwię że nie cierpi ludzi.Martwicie się z czego będzie lacila odszkodowania?.Bez obaw potrafi bronić swoich racji przed sądem.A wam tylko KASA w głowach.KASA ,KASA ,KASA.Rzygać można na te wasze wpisy o kasie.A gdzie o psach?.Nie ma bo psy dla was są tylko niepotrzebnym dodatkiem.

Edited by Szamanka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona mrówka']Pani K.chociaż ma odwagę powiedzieć co mysli w oczy.Nie owija w bawelnę.Przez tyle lat napatrzyła się na okrucieństwo człowieka więc się nie dziwię że nie cierpi ludzi.Martwicie się z czego będzie lacila odszkodowania?.Bez obaw potrafi bronić swoich racji przed sądem.A wam tylko KASA w głowach.KASA ,KASA ,KASA.Rzygać można na te wasze wpisy o kasie.A gdzie o psach?.Nie ma bo psy dla was są tylko niepotrzebnym dodatkiem.[/QUOTE]
:roflt:to chyba jest kawal prima aprilisowy czy sobie z wszystkich zartujesz?

Edited by Szamanka
Link to comment
Share on other sites

Tak jest mi do smiechu hahahahahahahaha.Szczegolnie że jestem po akcji wyciągania psow i kotów z mordowni w Klembowie.Tylko się cieszyć.Piszcie sobie te bzdury piszcie dalej.Wszyscy ktorzy wiedza o kompromitacji Sfory na Noteckiej 11 w Warszawie mogą wystawić Wam laurkę.Film o calym zdarzeniu widzialam .Szkoda słów .Więc proszę bierzcie tylki w troki i pojedżcie do Klembowa .Jeszcze jest co ratować a nie piszecie bzdury

Link to comment
Share on other sites

a gdzie bylas kilka lat temu?
gdzie je umieszczsz skoro schronisko emirowe jest nielegalne,bo jest skreslone z list schronisk ,ma sie rozumiec z nielegalnego wyciagsz i przewozisz tez do nielegalnego?Co na to org.Emir ponoc sie reklamuje ,ze ona jedna co dziala zgodnie z prawem?Hi hiCzy widza o tym wladze wet waszego regionu czy robicie cichaczem?To sie kupy nie trzyma!
Czemu psow i kotow nie wyciagaliscie z Klembowa jak jeszcze EMIR dowodzil swoim schroniskiem?teraz to musztarda jest po obiedzie ,kiedy pieskow jest kilka.Chca znowu zablysnac?Czym?Oby ich nie uspili,bo oni to zarzucaja innym a sami?jezeli nie maja schroniska co co dzieje sie z tymi psami?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona mrówka']Pani K. chociaż ma odwagę powiedzieć co mysli w oczy.Nie owija w bawelnę.Przez tyle lat napatrzyła się na okrucieństwo człowieka więc się nie dziwię że nie cierpi ludzi.Martwicie się z czego będzie lacila odszkodowania?.Bez obaw potrafi bronić swoich racji przed sądem.A wam tylko KASA w głowach.KASA ,KASA ,KASA.Rzygać można na te wasze wpisy o kasie.A gdzie o psach?.Nie ma bo psy dla was są tylko niepotrzebnym dodatkiem.[/QUOTE]

kasy jako schronisko nielegalne nie moze na te psy zbierac ,a gdzie je umieszczaja ,chyba te 6 znajdzie miejsce w domu szefowej?

Edited by Szamanka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona mrówka']Pani K.chociaż ma odwagę powiedzieć co mysli w oczy.Nie owija w bawelnę.Przez tyle lat napatrzyła się na okrucieństwo człowieka więc się nie dziwię że nie cierpi ludzi.Martwicie się z czego będzie lacila odszkodowania?.Bez obaw potrafi bronić swoich racji przed sądem.A wam tylko KASA w głowach.KASA ,KASA ,KASA.Rzygać można na te wasze wpisy o kasie.[B]A[/B] [B]gdzie o psach?.Nie ma bo psy dla was są tylko niepotrzebnym dodatkiem.[/B][/QUOTE]
Rozumiem, ze nie w kazdej kwesti sie zgadzamy, nie musimy, ale nie rozumiem ze organizacje powoluja przed sady, osoby z innych organizacji, ciagle podejrzenia pomowienia niczym w naszym rzadzie. Nikt nie jest w stanie mnie obrazic na tyle zebym musiala kogos powolywac przed sad, szkoda by mi bylo czasu, na takie bzdury. Jest tyle do zrobienia w temacie bezdomniakow w Polsce, ze zycia nam zabraknie zeby powolywac przed sady tych ktorzy lamia prawo zwierzat, a jakos nie widac tych org. zeby probowaly donosic na tych z gory, na tych ktorzy sa odpowiedzialni za sytuacje jaka jest w naszym kraju.

Edited by Szamanka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Rozumiem, ze nie w kazdej kwesti sie zgadzamy, nie musimy, ale nie rozumiem ze organizacje powoluja przed sady, osoby z innych organizacji, ciagle podejrzenia pomowienia niczym w naszym rzadzie. Nikt nie jest w stanie mnie obrazic na tyle zebym musiala kogos powolywac przed sad, szkoda by mi bylo czasu, na takie bzdury. Jest tyle do zrobienia w temacie bezdomniakow w Polsce, ze zycia nam zabraknie zeby powolywac przed sady tych ktorzy lamia prawo zwierzat, a jakos nie widac tych org. zeby probowaly donosic na tych z gory, na tych ktorzy sa odpowiedzialni za sytuacje jaka jest w naszym kraju.[/QUOTE]
Z tym sie zgodze ,ciagle jedna z droga organizacja robia wojny i sie wtracaja i radza (lektura dogomanijnych watku w ostatnich latach),
EMIR na inne wnosil oskarzenia tu i tam np.na TOZ Radlin ,intryguje i obraza HHP i inne niem organizacje.przydalo by sie ze HHP im dopiekla (te o ktorych znam,ale bylo napewno wiecej ),a teraz jemu sie dostalo i dobrze bo kto dolki podkopuje sam w nie wpada.

Edited by xxxx52
Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Z tym sie zgodze ,ciagle jedna z droga organizacja robia wojny i sie wtracaja i radza (lektura dogomanijnych watku w ostatnich latach),
EMIR na inne wnosil oskarzenia tu i tam np.na TOZ Radlin ,intryguje i obraza HHP i inne niem organizacje.przydalo by sie ze HHP im dopiekla (te o ktorych znam,ale bylo napewno wiecej ),a teraz jemu sie dostalo i dobrze bo kto dolki podkopuje sam w nie wpada.[/QUOTE]
No prosze Ty, ktora na kazdym watku piszesz ze org. sie zra, dzis sie cieszysz ze dostalo sie Fundacji Emir, owszem dostalo sie za lamanie prawa, ale nie za ratowanie zwierzat, ktorych ma na swoim koncie setki a moze nawet tysiace. Chciala bys zeby jej dolozyla niemiecka org. HHP, a ja sie pytam za co? za to ze miala oczy otwarte i nie zgadzala sie na wywozki psow do Niemiec? Zlozyla doniesienie na TOZ Radlin, widocznie miala do tego powody, czytajac Twoje wpisy czesto dokopujesz TOZowi, zreszta jest za co. No coz w Niemczech org. ze soba wspolparcuja bo wszystkie zajmuja sie przywozem psow z innych krajow, na ktorych mozna zarobic, natomiast nie zajmuja sie prawem zwierzat na wlasnym terenie, bo sa tchorzami. W tak cywilizowanym kraju jak Niemcy jest przyzwolenie na zoofile. Chcac miec psa trzeba miec zezwolenie z wlasnej spoldzielni, obowiazkowy podatek od psa, obowiazkowe ubezpiecznie za psa w razie szkod jakie moglby wyrzadzic, psu nie wolno szczekac w mieszkaniu wiecej anizeli 0,5 godziny na dobe, jednorazowo nie dluzej niz 10 minut, pomiedzy 13 a 15 tez mu nie wolno szczekac ani od 22 do 6 rana. tak idiotycznych zapisow w Polsce nie ma, ale w/g Ciebie w Niemczech jest wszystko cacy, za to w Polsce wszystko jest beee.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']No prosze Ty, ktora na kazdym watku piszesz ze org. sie zra, dzis sie cieszysz ze dostalo sie Fundacji Emir, owszem dostalo sie za lamanie prawa, ale nie za ratowanie zwierzat, ktorych ma na swoim koncie setki a moze nawet tysiace. Chciala bys zeby jej dolozyla niemiecka org. HHP, a ja sie pytam za co? za to ze miala oczy otwarte i nie zgadzala sie na wywozki psow do Niemiec? Zlozyla doniesienie na TOZ Radlin, widocznie miala do tego powody, czytajac Twoje wpisy czesto dokopujesz TOZowi, zreszta jest za co. No coz w Niemczech org. ze soba wspolparcuja bo wszystkie zajmuja sie przywozem psow z innych krajow, na ktorych mozna zarobic, natomiast nie zajmuja sie prawem zwierzat na wlasnym terenie, bo sa tchorzami. W tak cywilizowanym kraju jak Niemcy jest przyzwolenie na zoofile. Chcac miec psa trzeba miec zezwolenie z wlasnej spoldzielni, obowiazkowy podatek od psa, obowiazkowe ubezpiecznie za psa w razie szkod jakie moglby wyrzadzic, psu nie wolno szczekac w mieszkaniu wiecej anizeli 0,5 godziny na dobe, jednorazowo nie dluzej niz 10 minut, pomiedzy 13 a 15 tez mu nie wolno szczekac ani od 22 do 6 rana. tak idiotycznych zapisow w Polsce nie ma, ale w/g Ciebie w Niemczech jest wszystko cacy, za to w Polsce wszystko jest beee.[/QUOTE]
Duzo jest be za duzo w Polsce.Przepisy,kontrole ,haryzm w Niemczech mnie bardzo odpowiadaja,gdyz lubie zorganizowane ,obarczone przepisami co wolno co nie, zycie .Dlatego moglabym tylko mieszkac w Holandi ,Austr,Niemczech .Tam gdzie sa dobre przepisy i sie je przestrzega lepiej sie zyje i spokojniej nie ma zgrzytow .Nie znosze anarchi ,kazdy sobie rzepke skrobie.Podpisuje sie pod tymi przepisamii takowe tez przestrzegam.Nie tylko ja mam psy i nie wszyscy moga kochac psy!jak mozna tolerowac to ze sa przepisy a ich sie nie przestrzega ?
co do animali zboczen jest wszedzie,na calym swiecie szczegolnie tam gdzie jest anarchizm,kazdy moze psa zabic bo tak zeche (dogomanijna lekturka od osob prywatnych do org) zrobic smaloszek.A kary smiesznie niskie lub wcale W Niemczech nie ma przyzwolen do znecania sie nad zwierzetami ,poczytaj ustawe i sie podszkol.To co dobre.juz pies na uwiezi 20 metrowej jest lamaniem ustawy a co dopiero inne przestepstwaKatolicyzm czy chrzescianstwo spoleczenstwa nie jest gwarantem ,ze nie ma zboczen morderstw itd.Z tym szczekaniem jest prawda ,ale dotyczy tych zakazow takze prac w ogrodku,bo ludzie starsi i chorzy i dzieci odpoczywja i nie chca slyszec chlasow wiertarek szczekania claodziennego psow,bo psy ma prawie kazdy i to nie jednego.ja tez chce sobie na dworze wogrodku pospac i spokojnie wypic kawke.
Nie kazdy TOZ jest rowny tak jak kazdy czlowiek,nie kazdy jest bee.EMIR nie miala podstaw do wniesienia do sadu na TOZ Radlin,stad musial przeprosic ,cos widze czytasz to co ci wygodne .ach maslenie to twoja specjalnosc.
Nich sobieEMIR ratuje zwierzeta o ile moze i zbiera gory pieniedzy na te zwierzeta ...........ale niech innym nie przeszkadza tez ratowac tysiace zwierzat i............zbierac gore pienidzy na te zwierzata.To jest podstawa dobrze funkcjonowania organizacji.Rozliczanie dotyczy wszystkich
Popieram kazda org.co tylko ratuje zwierzeta ale nie te co chca sie wywyzszac i pogrzebywac inne , niszczyc ,bo predzej czy pozniej same beda pogrzebane.No i te karygodne przpisy nalezy skorygowac np.13 godzin pies na lancuchach,sprawa laboratoriow polskich ,sprawa doboru do pracy pracownikow schroniska,sprawa kadencji kierownictwa schronisk,smiesznie niskie kary za meczenie mordownie zwierzat w schroniskach takze(usmiercanie na cito bez przyczyny wiarygodnej) itdAmen samo zycie

Edited by xxxx52
Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Duzo jest be za duzo w Polsce.Przepisy,kontrole ,[B]haryzm w Niemczech[/B] mnie bardzo odpowiadaja,gdyz lubie zorganizowane ,obarczone przepisami co wolno co nie, zycie .Dlatego moglabym tylko mieszkac w Holandi ,Austr,Niemczech .Tam gdzie sa dobre przepisy i sie je przestrzega lepiej sie zyje i spokojniej nie ma zgrzytow.
A kary smiesznie niskie lub wcale W Niemczech nie ma przyzwolen do znecania sie nad zwierzetami To co dobre.juz pies na uwiezi 20 metrowej jest lamaniem ustawy a co dopiero inne przestepstwa Z tym szczekaniem jest prawda ,ale dotyczy tych zakazow takze prac w ogrodku,bo ludzie starsi i chorzy i dzieci odpoczywja i nie chca slyszec chlasow wiertarek szczekania claodziennego psow,bo psy ma prawie kazdy i to nie jednego.ja tez chce sobie na dworze wogrodku pospac i spokojnie wypic kawke.
Nie kazdy TOZ jest rowny tak jak kazdy czlowiek,nie kazdy jest bee. EMIR nie miala podstaw do wniesienia do sadu na TOZ Radlin,stad musial przeprosic ,cos widze [B]czytasz to co ci wygodne .ach maslenie to twoja specjalnosc.[/B]
[/QUOTE]
haryzm, raczej donosicielstwo, przepisy i owszem ale madre, trudno zamknac pysk psu pomiedzy godzina 13 a 15, bo taka emerytka jak Ty musi sie zdrzemnac. Dla mnie to jasne ze nie moga psy szczekac do woli jesli mieszkam w bloku i nie musze miec do tego przepisow. Nierealne jest dla mnie ze to spoldzielnia decyduje o tym ze moge miec tylko jednego psa. Nierealne jest dla mnie ze ubezpieczenia za psy sa obowiazkowe, w koncu jesli moj pies wyrzadzi szkode to wiadomo ze jestem za to odpowiedzialna i rozumiem ubezbieczenia dobrowolne. Chyba jestes bardzo bogata, skoro masz kilka psow, stac Cie na placenie ubezbieczenia za nie i podatkow, (chyba nie oplacasz tego z wlasnej renty) no tak, zapomnialam przeciez Ty pomagasz org. niemieckim wiec, to one placa a nie Ty. (a tych namnozylo sie jak grzybow po deszczu w ostatnich latach, miedzy innymi HHP) wskaz mi prosze wyroki ktore zapadly za znecanie sie nad zwierzetami w Niemczech? bo na stronach org w Polsce jest ich calkiem spora ilosc. W przeciwienstwie do Ciebie nie interesuja mnie sprawy jakie zalozyla Emir, lub inne org. interesuja mnie moje sprawy w mojej org. lub zagladam na strony org. ktore walcza o przepisy prawne w Polsce, co zrobily juz a co jest jeszcze do zrobienia. Czytajac wpisy na stronach tych org. mozna sie wiele nauczyc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']haryzm, raczej donosicielstwo, przepisy i owszem ale madre, trudno zamknac pysk psu pomiedzy godzina 13 a 15, bo taka emerytka jak Ty musi sie zdrzemnac. Dla mnie to jasne ze nie moga psy szczekac do woli jesli mieszkam w bloku i nie musze miec do tego przepisow. Nierealne jest dla mnie ze to spoldzielnia decyduje o tym ze moge miec tylko jednego psa. Nierealne jest dla mnie ze ubezpieczenia za psy sa obowiazkowe, w koncu jesli moj pies wyrzadzi szkode to wiadomo ze jestem za to odpowiedzialna i rozumiem ubezbieczenia dobrowolne. Chyba jestes bardzo bogata, skoro masz kilka psow, stac Cie na placenie ubezbieczenia za nie i podatkow, (chyba nie oplacasz tego z wlasnej renty) no tak, zapomnialam przeciez Ty pomagasz org. niemieckim wiec, to one placa a nie Ty. (a tych namnozylo sie jak grzybow po deszczu w ostatnich latach, miedzy innymi HHP) wskaz mi prosze wyroki ktore zapadly za znecanie sie nad zwierzetami w Niemczech? bo na stronach org w Polsce jest ich calkiem spora ilosc. W przeciwienstwie do Ciebie nie interesuja mnie sprawy jakie zalozyla Emir, lub inne org. interesuja mnie moje sprawy w mojej org. lub zagladam na strony org. ktore walcza o przepisy prawne w Polsce, co zrobily juz a co jest jeszcze do zrobienia. Czytajac wpisy na stronach tych org. mozna sie wiele nauczyc.[/QUOTE]
Ty musisz jako emerytka do uszu wate wkladac jak twoje psy szczekaja ,a ja jako emerytka jem ciasteczko i slucham cwierkania ptaszkow pod drzewkiem bo moje psy maja dobre maniery
Kto powiedzial ze ubezpieczenia wszystkich psow sa obowiazkowe ?obowiazkowe ubezpieczenia sa dla psow ras tzw.niebezpiecznych"znowu czegos nie zrozumialas.Podatki sa obowiazkowe i to w kazdym regione,ale tylko sie placi za swoje psy a nie organizacyjne na DT.Psy schroniskowe w DT nie placa podatku sa zwolnione musza miec jednak zwzolenie od wet powiatowego i musza posiadac 11§ .Ja nie place podatkow , ale moj maz, bo dzieci sie juz z domu wyprowadzily
.Do mnie przybyly do domu 2 nowe psiaki senorzy i bada sie powiekszyla .Zebys wiedziala jakie sa wspaniale .Potrzebuja tylko operacji i leczenia gdyz sa ulomne koslawe ale wspaniale psie anioly i do tego nie szczekaja Mam wspaniale polskie psy ktorych nikt nie chcial w Polsce
Po co mam wskazywac na wyroki za przestepstwa na zwierzetach ,sama jestes czesto w Niemczech mozesz sie wysilic i przekazac ,o ile takowe sa.
Jezeli nie interesuje ciebie EMIR to czemu piszesz na tym watku o Emirze

Link to comment
Share on other sites

xxxx52, jestem na tym watku dlatego ze Ty z swoja pomoca, Emir do piet nie dorastasz. Uratowala tysiace bezdomniakow, to wlasnie za to ze poswiecila kawal swojego zycia, odpowiadala przed sadem, gdyby prowadzia takie zycie jak [B]ty, przy kawusi i ciachu [/B]i wziela by sobie kilka psiakow pod opieke nie spotkala by ja kara, przed polskim wymiarem sprawiedliwosci, o ktorym mozna kronike napisac. Nie takiemu zeru jak ty ja osadzac, opluwac, podjudzac, innych zeby jej dokopali, to jest to, czym ty zyjesz na dogo, tylko to Cie interesuje,[B] Afery[/B], uwielbiasz to nad zycie, dlatego jestem na tym watku, i ja w wielu kwestiach sie nie zgadzam z Emirem ale tez nie uratowalam tyle zwierzat co ona. Ty nawet niemieckie prawo naginasz do swoich potrzeb, zachowujesz sie jak dziecko w piaskownicy, poniewaz nigdy nic madrego napisac nie potrafisz. Co mnie twoj maz obchodzi? Ja jestem wolna i nie musze byc na uslugach niemiaszka,nie musialam sie [B]sprzedawac niemiaszkowi[/B] ktory nawet nie pozwoli Ci dzwonic do Polski a co dopiero polskie bidy utrzymywac, (raczej to dzieki nim zyjesz, sa na platnym DT u ciebie) a oprocz tego org niemieckie utrzymuja te zwierzaki, brzydze sie takimi jak ty i nie tylko ja. Popatrz jakie to pieski ci sie trafiaja, nie szczekajace, no bo te co szczekaja musisz sie pozbyc, w jaki sposob wiesz tylko ty i ludzie ktorzy z toba wspolpracuja, dlatego musisz sie ukrywac z swoja pseudo pomoca polskim bidom, czego nie musiala robic Emir. A swoja droga to sama nie wiem co chciala osiagnac osoba ktora zalozyla ten watek?

Link to comment
Share on other sites

W przyrodzie wszystko ma swoje przyczyny! Oto powód założenia wątku przez Sforę:

[TABLE="width: 100%"]
[TR]
[TD="colspan: 2"][B][I]Złożyliśmy zawiadomienie przeciwko W.Gotliboowi i E.Stachowicz- Zarządowi Fundacji SFORA o podejrzeniu popelnienia przestępstw: łamaniu ustawy o ochronie zwierząt,znęcania się na zwierzętami,doprowadzenia do śmierci psów ,brak nadzoru,poświadczania nieprawdy, wyłudzania darowizn. sprzeniewierzania środków przakazywanych na rzecz zwierząt bezdomnych.
Dochodzenie prowadzi Komenda Powiatowa Policji ; Zespół do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Żyrardowie.
Trwają przesłuchania świadków.

Fundacja złożyła jednocześnie wniosek o nadanie statusu oskarżyciela posiłkowego w przedmiotowej sprawie.

[/I][/B]Warto poczytać o Sforze i ich opiece nad psami! [/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="colspan: 2"]_________________[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']xxxx52, jestem na tym watku dlatego ze Ty z swoja pomoca, Emir do piet nie dorastasz. Uratowala tysiace bezdomniakow, to wlasnie za to ze poswiecila kawal swojego zycia, odpowiadala przed sadem, gdyby prowadzia takie zycie jak [B]ty, przy kawusi i ciachu [/B]i wziela by sobie kilka psiakow pod opieke nie spotkala by ja kara, przed polskim wymiarem sprawiedliwosci, o ktorym mozna kronike napisac. Nie takiemu zeru jak ty ja osadzac, opluwac, podjudzac, innych zeby jej dokopali, to jest to, czym ty zyjesz na dogo, tylko to Cie interesuje,[B] Afery[/B], uwielbiasz to nad zycie, dlatego jestem na tym watku, i ja w wielu kwestiach sie nie zgadzam z Emirem ale tez nie uratowalam tyle zwierzat co ona. Ty nawet niemieckie prawo naginasz do swoich potrzeb, zachowujesz sie jak dziecko w piaskownicy, poniewaz nigdy nic madrego napisac nie potrafisz. Co mnie twoj maz obchodzi? Ja jestem wolna i nie musze byc na uslugach niemiaszka,nie musialam sie [B]sprzedawac niemiaszkowi[/B] ktory nawet nie pozwoli Ci dzwonic do Polski a co dopiero polskie bidy utrzymywac, (raczej to dzieki nim zyjesz, sa na platnym DT u ciebie) a oprocz tego org niemieckie utrzymuja te zwierzaki, brzydze sie takimi jak ty i nie tylko ja. Popatrz jakie to pieski ci sie trafiaja, nie szczekajace, no bo te co szczekaja musisz sie pozbyc, w jaki sposob wiesz tylko ty i ludzie ktorzy z toba wspolpracuja, dlatego musisz sie ukrywac z swoja pseudo pomoca polskim bidom, czego nie musiala robic Emir. A swoja droga to sama nie wiem co chciala osiagnac osoba ktora zalozyla ten watek?[/QUOTE]
Poniewaz lubie steniorow, w kazdym wydaniu to i ciebie, poniewaz do tej grupy nalezysz, odpowiem moze bez kompleksow starosci przy KAWUSI I CIACHU nie chce z nijaka organizacja konkurowac (,to slow jest dla mnie obce)bo ten co sie chwali malo czyni.A poza tym jak jako org EMIR moze ratowac uwierzeta ,ci biedacy nie maja czasu, gdyz tylko siedza od nocy do rana na roznych forach i plodza piszac banialuki.ta statystyke mozna bardzo naciagnac.Poza tym gdzie je przetrzymuja,bo schroniska nie maja, te tysiace psow,co z nimi robia?Hmm
Ci co naprawde ratuja nie pisza ,nie chwala sie ,nie robia statystyki dla ogolu nie uzywaja nie parlamentarnych slow ,z szacunki odnosza sie do innych org,wspolpracuja.na pisanine i wloczenie sie po sadach ,zeby dokopac innym org( z powdu chorej urazonej dumy).nie maja czasu ,zajmuja sie tylko ratowaniem zwierzat
Podlizywanie widze to twoja specjalnosc,tym czym sie pasjonujesz
Afera goni afere ,nie trzeba ich daleko szukac
Co do piaskownicy masz racje chetnie bawilam w piachu z wnuczka no i z piachem ogrodkowym ma do czynienia codziennie
Widze ze samotnosc emerytalna ci doskwiera ,bo nie masz sie komu pozalic ,ale ja nic nie poradze, moge tylko na ciebie spojrzec z przymroznym okiem i podzielic sie ze Ty SPRZEDAJAC sie POLACZKOWI i bedac na jego uslugach nic dobrego tobie nie przynioslo widzac twoj frust i zacietrzewienie.
Ach z tym telefonowaniem,znasz kobiety jak moga godzinymi flirtowac ,poza tym mam tyle prosb o ratowanie zwierzat ,ze kabael telefoniczy byly pazacy.Wole na co inne rzeczy spozytkowac pieniadze bo 500 euro miesiecznie to mysle ze tyci za duzo
Od kiedy to DT w Niemczech sa platne.ze ty kazesz sobie placic w Berlinie za DT to mnie nie inetresuje ,musisz jakos do renty dorobic.
No widzisz ,jak cie zrzera zadrosc ,ze mam w domu pieski malo szczekajace i to z mojej kochanej ojczyzny
O pozbyciu sie psow maloszczekajacych to ci pomysl,na to bym nie wpadla.Widze ,ze masz doswiadczenie ,z jakiego powodu psy sie na zamowienie usypia.(glodnemu chleb na mysli)juz mialam podobny przypadek .mam ju 7 lat psa agresywnego(byl agresywny)to chciala specjalnie przyleciec org.polska zeby go uspic.moj maz mnie powiedzial ze jak ktos z Polski przyleci zeby psa uspic zlozy doniesienie do sadu.Pies jest 7 lat psem mojego niemiaszka z ktorym wsplnie sabie dogadzamy i uslugujemy tak jak w malzenstwach jest normalne,bo jak nie to stanie sie jak u ciebie.
Moja droga nie porownuj mnie do EMIRA bo ja sie do tej organizacji nawet nie przyznalabym sie ,bym sie spalila ze wstydu ,a oni nie maja wstydu,jak oni sie wypowiadaja wulgarnie i jak traktuja po macoszemu rownych sobie i to ludzi.Juz sobie moge tez te zwierzeta w ich rekach wyobrazic.nie nie prosze!
Ach z tym pseudo ,to takie modne slowo obecnie czesto uzywane tj alergia na psa-oddac ,pies agresywny-uspic,pseudo-zniszczyc,nowonarodzone zwierzta -wybic w pien,no i modnym slowem -infekcyjnym sa afery
Przykro mnie ale wpisze ciebie na liste ignorowanych gdyz odpowiadnie na twoje pytania zabiera mnie duzo drogocennego czasu ,ktory wole poswiecic na piscie kawusi jedzenie ciach ,no spacerek z psiakami.To pisanie z twoje strony nic nie wnosi jest malo konstruktywne
Jak lezy cos na watrobie pisz na PW
pozdrawiam

Edited by xxxx52
Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][COLOR=#000000].Poza tym gdzie je przetrzymuja,bo [B]schroniska nie maja[/B], te tysiace psow,co z nimi robia?Hmm[/COLOR][/QUOTE]

[COLOR=#000000]xxxx52 skąd masz informację , ze Emir nie ma schroniska ???[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Uważam że nie ma co zawracać sobie głowy handlarami.Trzeba robić swoje ,pomagać ,pomagać ,pomagać.A handlarom przyjdzie zaplacić za ich haniebne czyny na tym świecie albo gdy przyjdzie sąd ostateczny.Wtedy pójdą do tego "raju" gdzie psy nie maja wstępu i będą się smażyć dlugo w garze ze smołą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']W przyrodzie wszystko ma swoje przyczyny! Oto powód założenia wątku przez Sforę:

[TABLE="width: 100%"]
[TR]
[TD="colspan: 2"][B][I]Złożyliśmy zawiadomienie przeciwko W.Gotliboowi i E.Stachowicz- Zarządowi Fundacji SFORA o podejrzeniu popelnienia przestępstw: łamaniu ustawy o ochronie zwierząt,znęcania się na zwierzętami,doprowadzenia do śmierci psów ,brak nadzoru,poświadczania nieprawdy, wyłudzania darowizn. sprzeniewierzania środków przakazywanych na rzecz zwierząt bezdomnych.
Dochodzenie prowadzi Komenda Powiatowa Policji ; Zespół do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Żyrardowie.
Trwają przesłuchania świadków.

Fundacja złożyła jednocześnie wniosek o nadanie statusu oskarżyciela posiłkowego w przedmiotowej sprawie.

[/I][/B]Warto poczytać o Sforze i ich opiece nad psami![/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="colspan: 2"]_________________[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[/QUOTE]
A wiec tu jest pies pogrzebany, kolejna org. ktora jest zalozona dla zysku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...