Jump to content
Dogomania

Klatka z cienkiego czy grubego drutu? Pomóżcie wybrać


Hej

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tania może nie jest, ale do najdroższych nie należy;)

W najbliższą sobotę jest wystawa psów w Nowym Dworze Maz. zawsze na wystawach są stoiska z psimi akcesoriami. Możesz pojechać i zobaczyć jaką maja ofertę.

I jest jeszcze kwestia, czy Twoja Lola będzie chciała przebywać w klatce?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hej']O kurcze, pojechałabym chętnie, ale w soboty pracuję :(

Jak chodziliśmy na szkolenie to w sali była taka wielka klatka i Lola tam wchodziła, musiałam ją namawiać żeby wyszła :D[/QUOTE]

Jest dwudniowa wystawa, w niedzielę też.
Dobrze, że dziewczyna nie boi sie klatki i lubi tam siedzieć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hej']W niedzielę też pracuję :( cały weekend od godz 10 do 21, uroki pracy w centrum handlowym, i tak w każdy weekend :roll:
za to później mam 3 dni wolne w tygodniu :)
no nic, kupię przez internet i już[/QUOTE]

No tak uroki życia...

A może poszukaj poza allegro?

Link to comment
Share on other sites

Szukałam i nigdzie nie ma taniej. A zależy mi, żeby była w miarę wysoka, bo Lolka ma długie łapy i jak siedzi wyprostowana to 50 cm ma. A jeszcze przecież trochę urośnie. No i jeszcze poducha na spód pójdzie.

Link to comment
Share on other sites

Kupuj cięższą i z grubymi prętami, będziesz miała na lata. Psy wyczyniają różne cuda, łącznie z tym, że próbują wyginać drzwiczki. Najlepsza będzie taka, która się nie odkształci, bo później jest niezły hałas jak kennel się buja ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an1a']Kupuj cięższą i z grubymi prętami, będziesz miała na lata. Psy wyczyniają różne cuda, łącznie z tym, że próbują wyginać drzwiczki. Najlepsza będzie taka, która się nie odkształci, bo później jest niezły hałas jak kennel się buja ;)[/QUOTE]
Dzięki :) tak się właśnie skłaniam ku cięższej, no bo jak się będzie bujać a na górę będzie 17kg kota wskakiwać z rozpędu, to w sumie cięższa lepsza. o piesa jakoś się nie martwię, że coś uszkodzi, to taki aniołek jest :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hej']2 maine coony widoczne w avatarze, ten chudszy ma 8kg ;) grubszego aż boję się zważyć, ale to już prawie 7-letnie kocisko, je i je i śpi :)[/QUOTE]

Faktycznie, jakoś nie załapałam, że to kociaste;) No miałkuny są sporawe:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Na ta czarna z 2 linka nic ciezkiego nie mozna bylo polozyc bo odrazu sie wyginala do srodka - o czym nie pomyslalam piszac predzej. Kilka ciuchow, jakies jeansy i juz cala gora 'w srodku' (oczywiscie ciuchy byly walniete po praniu czekajac na zlozenie, jak psa nie bylo :) ) - niby sie trzymala, ale jakos nie fajnie ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maron86']Na ta czarna z 2 linka nic ciezkiego nie mozna bylo polozyc bo odrazu sie wyginala do srodka - o czym nie pomyslalam piszac predzej. Kilka ciuchow, jakies jeansy i juz cala gora 'w srodku' (oczywiscie ciuchy byly walniete po praniu czekajac na zlozenie, jak psa nie bylo :) ) - niby sie trzymala, ale jakos nie fajnie ....[/QUOTE]
No i to jest zasadniczy problem. Dzięki za zwrócenie uwagi. Będę musiała poszukać mocniejszej, czyli droższej :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']Bardzo tania nie była, ale wiesz, że najgorsze są pozorne oszczędności...[/QUOTE]
Wiem, ale na wystawy nie jeżdżę, klatka ma tylko stać i wytrzymać obciążenie kotów :hmmmm: poszukam jeszcze w sklepach internetowych.

jaka jest różnica między czarną a ocynkowaną? oprócz koloru oczywiście :D
bo mają w zooplusie promocje i te srebrne są tańsze niż czarne..

Link to comment
Share on other sites

czarna to cienki do niczego drucik (na wstepie zle sie sklada i trzeba ja sobie 'doginac) ktory jest totalnym syfem.
Ocynkowana ma fajne wytrzymale druty i stabilna konstrukcje oczywiscie ta co stoi u mnie w domu, jest pozyczona i nie jest moja wiec nie wiem ile kosztowala.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...