Jump to content
Dogomania

Akcja zakończona! Uzbierane 1165,91zł na karmę! Wielkie dzięki!


hop!

Recommended Posts

[quote name='RudyKas']I ja się pojawiam, chociaż 10zł dorzucę od siebie.[/QUOTE]

[quote name='mparsley']Hej! Przyłączam się do akcji:-) Po południu wrzucę parę grosików dla psiaków, żeby miały pełne brzuszki:-)[/QUOTE]

[quote name='Bazyli3101']Hej

Nie jest tego dużo bo przed świętami o każdy "grosz" trudno ale nie można pozwolić na burczenie w brzuchu. Wystarczy im smuteczków.

pozdrawiam[/QUOTE]

Kochane jesteście. Dziękuję Wam za pomoc. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 365
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bukowa']ja również przyszłam z zaproszenia, przelałam 20 zł[/QUOTE]

[quote name='teresaa118']Ja sie tez doloze.Miekne dla dojrzalych (starych)psow.Jak trza to trza powiedziala kaczka do kaczora i otworzyla... kabze z groszem.[/QUOTE]

[quote name='moca35']wpłacam 10zł[/QUOTE]

Ogromnie Wam dziękuję! :multi: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masza44']niestety utrzymuje na swój koszt tymczasy i jak mogę pomagam tez innym psom, więc na razie nie mogę się zadeklarować, może wskoczy jakaś ekstra kasa...[/QUOTE]

[quote name='*GRUSZKA*']dziekuje za zaproszenie i chcialam zapytac czy 3 kg. wysuszonego uniwersalnego makaronu wlasnorecznie robionego byloby pomocne,,,,;)[/QUOTE]

Bardzo dziękuję, że jesteście na wątku. :loveu:

Z tego, co wiem, to wszystkie psiaki są na suchych karmach, więc makaron raczej się nie przyda, ale można zrobić bazarek z makaronem. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gufiona']I ja również dziękuję za zaproszenie, coś dorzucę później :)[/QUOTE]

Bardzo dziękuję. :loveu:


Oprócz wpłat bardzo mile będą widziane bazarki. Proszę też o aktywność na wątku - jak będzie "żył" wątek, to będzie "żyła" akcja. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...