Jump to content
Dogomania

Filip ... niestety już za TM


Arek_

Recommended Posts

Wabił się Filip , był zwyczajnym mieszańcem znalezionym pewnego zimowego wieczoru na ulicy , wychudzony , zapchlony , bojący się wszystkich i wszystkiego . Po odreagowaniu i dojściu do siebie okazał się wspaniałym i towarzyszem na długie lata . Kochał jazdę samochodem , uwielbiał wypady na ryby , na widok wędki czy kluczyków od auta natychmiast był gotowy do wyjścia , zwiedził z nami praktycznie cały kraj , od bałtyckich plaż po bieszczadzkie połoniny . Zawsze i wszędzie był z nami , niestety jakieś pół roku temu dopadła go choroba , prawdopodobnie PNN, vety niestety sami dokładnie nie potrafili postawić diagnozy , kroplówki , diety niewiele pomagały , pies chudł w oczach , stopniowo gubił sierść , mimo wszystko walczył dzielnie . Do ostatniego dnia chętnie wychodził na spacery choć sprawiało mu to wiele trudu ... Niestety 03.04.07 pokonała go choroba , Filip przekroczył TM . Był z nami przez prawie 16 lat :( Ciągle nie potrafię się z tym pogodzić, wracając do domu mam wrażenie że zaraz wyskoczy się przywitać , że wybiegł gdzieś tylko na chwilę , że zaraz wróci ... Niestety zostały tylko wspomnienia i pustka ...:(

Link to comment
Share on other sites

Arku bardzo Ci współczuję. Nie ma słów, które by określiły ogrom rozpaczy po stracie Przyjaciela:-( , ale pamiętaj, ze Filip jest po Drugiej Stronie już zdrowy i szczęśliwy i będzie Ci towarzyszył w każdym dniu. kiedyś się spotkacie

Link to comment
Share on other sites

siedzę i płaczę...bo Twój pies miał takie cudowne życie jak mój, i też wypadła jej cała sierść...i chociaż strasznie chcieliśmy, to nie byliśmy w stanie jej uratować...była taka dzielna, tyle zastrzyków...po 7 miesiącach przyjechał weterynarz i... nie ma jej już:-( kiedy wracam do domu, zastaje mnie ta cisza:-( każde miejsce przypomina mi ją...minęło kilka miesięcy, ale nadal boli, bardzo boli...:-(

Link to comment
Share on other sites

Arku bardzo Ci współczuję. Mój Morusek odszedł też w podobnym wieku. Minęły już prawie 4 miesiące, ale tęsknota i ból pozostały.
Myślę, że już nasze pieski się poznały za TM i są szczęśliwe. A my musimy tu ich wspominać i tęsknić, bo to jest właśnie miłość
Dla Filipka
[IMG]http://www.obrazki.info/miniatury/swiec_072914d2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...