Jump to content
Dogomania

Co o tym sądzicie ?


natcia2810

Recommended Posts

Ostatnio rozmawiałam z osobą, która podaje suplementy na stawy swojemu psu przeznaczone dla konia. Otóz twierdzi ona, że suplementy, które kupuje od swojego znajomego są ,,wysokoprocentowe" i jakościowo lepsze niż te przeznaczone dla psów. Oosba te jest biologiem i miała okazje przebadać jeden z tych suplementów w celu zwerfikowania towaru (wynik pozytywny, podobno lepsze niż dla ludzi). Zaproponowała mi dla mojego psa zakup Chondroityny, Glukozaminy, Kolagenu, Kwasu hialuronowego, MSM, Witaminy C z tej strony [URL="http://onephoto.nazwa.pl/konieliny/liny_nowe/produkty.php?kategoria=12&lang=pl"]http://onephoto.nazwa.pl/...oria=12&lang=pl[/URL] i podawanie psiakowi twierdząc, że będzie to dla niego lepsze niż gotowce (pies ogólnie ma duże problemy ze stawami) oraz wydajniejsze ze wzgledu na wysoka procentowość i bardzo małe dawki. Co o tym myślicie i jak obliczyć dawkę dla mojego psa, zazwyczaj podaje psu Arthroflex. Naprawdę trochę mnie to zaintrygowało i nie wiem co o tym myśleć ???? Dlatego zwracam się do Was :cool1:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wielu molosiarzy od lat tak robi - przy duzym psie większośc suplementów wychodzi masakrycznie drogo. Plus dawki substancji w normalnych psich preparatach są dużo za niskie żeby były skuteczne. Co do zakupu pojedynczych supli nie wiem, nie wypowiadam się. Oprócz drożdży to jakaś chemia, kto to produkuje itd??

Link to comment
Share on other sites

Kto produkuje, to wiem tyle,że jest to osoba, która dostarcza już od dłuższego czasu swoje produkty do pobliskich stajni, nic więcej nie wiem, bo nie obracam się za bardzo w tym ,,kręgu". Cos na temat podawania psu suplementów dla koni czytałam ale rożne krążą na ten temat opinie, dlatego pytam. Poza suplementami maja fajne zioła (zaciekawiły mnie algi morskie, które są dożo tańsze od tych dla psów) oraz olej lniany.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...