Jump to content
Dogomania

Opłaty za psa.


ppp

Recommended Posts

Witam wszystkich,
jestem nowy na forum i jeżeli miejsce tego tematu jest nieodpowiednie lub był poruszany (szukałem - nie znalazłem) proszę o zrozumienie.

Problem następujący: pies zgłoszony na wystawę, zgłoszenie NIE OPŁACONE, pojawił się straszny problem zdrowotny pieska i nie może być wystawiony, czy muszę płacić za wystawę? Z tego co mówią organizatorzy to tak, ale jak to wygląda w praktyce? Co mogą zrobić jeśli nie zapłacę?
Nie ukrywam, że teraz mam ważniejsze wydatki niż płacenie za wystawę, trzeba psiaka wyleczyć bo jego zdrowie jest ważniejsze! ...ale to nie ma znaczenia w kwestii pytania.

Proszę o pomoc i Wasze opinie

Link to comment
Share on other sites

Hmm a który to oddział ? jak mój pies zachorował i był zgłoszony na wystawę, to wysłaliśmy maila do związku z opisem sytuacji. Oddział zwrócił pieniądze i życzył szybkiego powrotu do zdrowia.

Ja bym na Twoim miejscu nie płaciła za wystawę.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź.
Oczywiście spróbuję napisać do nich tak jak radzisz, zobaczymy jakie podejście ma Oddział w Katowicach, choć dzwoniąc do nich powiedzieli mi że mam zapłacić bo ich to nie obchodzi, że pies nie będzie wystawiony. No ale telefon to nie pismo... zobaczymy i na pewno dam znać jak się sprawa potoczyła.

Link to comment
Share on other sites

Na stronie jest napisane że nie można już wycofać zgłoszenia ,jak nie zapłacisz mogą wpisać Cię na listę dłużników i już nigdy u nich nie wystawisz psa ,nie wiem czy oddziały nie kontaktują się między sobą i inne oddziały też będą miały na Ciebie haka i psa nie przyjmą.Teraz wszystko zależy od ich dobrej woli.

Link to comment
Share on other sites

No dokładnie tak pisze na stronie, pytałem przez telefon i odpowiedź była taka sama... nie i koniec... co ich to obchodzi. Dlatego pytałem Was na forum czy ktoś miał podobną sytuacje. Zobaczymy co dalej. Właśnie stworzyłem pismo i zaraz wysyłam do nich mailem, kopie do swojego oddziału i do zarządu głównego... zobaczymy jak się zachowają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ppp']No dokładnie tak pisze na stronie, pytałem przez telefon i odpowiedź była taka sama... nie i koniec... co ich to obchodzi. Dlatego pytałem Was na forum czy ktoś miał podobną sytuacje. Zobaczymy co dalej. Właśnie stworzyłem pismo i zaraz wysyłam do nich mailem, kopie do swojego oddziału i do zarządu głównego... zobaczymy jak się zachowają.[/QUOTE]
A czytałeś regulamin wystaw?
"8. Za zgłoszenie psa na wszystkie rodzaje wystaw organizowanych przez Związek pobierana jest opłata,
niezależnie czy pies jest doprowadzony do oceny, czy nie. (...)"
[url]http://www.zkwp.pl/zg/regulaminy/Regulamin_wystaw_psow_rasowych_ZKwP.pdf[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...