Jump to content
Dogomania

DRAMATYCZNA sytuacja na Śląsku SZUKAMY DT w Warszawie!!!!


kasztanowa

Recommended Posts

Zwracam się wkońcu i ja z dramatycznym apelem. Szukamy DT/DS dla Jamajki!!!

Pokrótce- Jamajka po 7 latach bez żadnych nadziei na dom znalazła wspaniałe miejsce u kochających ludzi na Śląsku. Zmieniło się jej życie, zmienił los, wkońcu zaznała ogrom szczęścia i miłości... Było zbyt pieknie bo po miesiącu (przedwczoraj) właściciel dostał zawału w swoim ogrodzie i zmarł! Jego żona wczoraj walczyła o życie w szpitalu (silny stan przedzawałowy) i już nie będzie mogla opiekować się Jamajką, zmuszona jest zamieszkać z córką i wnukami w małym mieszkaniu z dwoma sukami. Brak rozwiązania...:-(

Wszystko na temat na wydarzeniu fejsbukowym:
[URL]http://www.facebook.com/events/304378266346477/[/URL]

Zorganizowaliśmy TRANSPORT w dniu jutrzejszym na Śląsk po Jamajkę i pojutrze przyjedzie ona do[B] Warszawy.[/B] Nie może wrócić do schronu. Ma chore serce i w schronisku wiadomo co się stanie...ona nie przeżyje, nie ma o czym mówić. Nie będę wchodzić w szczegóły ale wiem co mówię bo to moja ukochana podopieczna (jestem wolo). Jamajka bierze leki, jej stan jest bardzo dobry. Ma początki kardiomiopatii ale bez objawów więc jesli nie będzie miała większych stresów będzie napewno dobrze.
Jamajka w skrócie to sunia bezproblemowa, fajny charakter, bardzo pozytywnie nastawiona do człowieka, o zrównoważonym charakterze, spokojna ale lubi się bawić (odkrycie w DT, w którym była bo wcześniej w schronisku nie było oznak takiego dobrego humoru nigdy, tylko przygnębienie). Jamajka bardzo się przywiązuje do ludzi, jest ufna, słucha i potrafi stróżować. Akceptuje inne psy, młodsze, niedominujące sunie i koty.

Ja wiem, że to nie czas na wymagania ale DT lub DS musi być poprostu kochający i odpowiedzialny. [U]Jeśli potrzebne będzie wsparcie w postaci karmy i ew. leczenia to będzie.[/U]

[U][B]I TU CZEKAMY NA POMOC[/B][/U][B] !!!
[/B]
Szukamy dla Jamajki DT lub DS. Pilnie bardzo!

Info u mnie Kasia 502-405-905

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...