Jump to content
Dogomania

ON...ma już imię, ale nadal mieszka na ulicy:(


asika5

Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='doris66']NO i co tak słychać? Czy BERO robi postępy w podchodzeniu do ludzi?.[/QUOTE]

hmmmm trudno nazwac to postępami bo przychodzi w kratke i nigdy o stałej porze , nie zawsze da się go namierzyć
ale w tym tygodniu planujemy przyczaić sie na tyle skutecznie zeby go zgarnąć i zabrac do weta
już dość z nami igra:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']We czwartek rozmawiałam z koleżanką, która go dokarmia i obłaskawia...Martwiła się strasznie, bo od 3 dni Bero się nie pokazał...[/QUOTE]



fakt Bero jest jak pies widmo
w dzień niewidoczny w nocy przemknie znienacka i tyle go widzieli

jeżeli w tym tygodniu nie złapiemy go i nie zdołamy dowieżć go do weta to niestety ale zwracam pieniążki wszystkim ofiarodawcom
sprawa skomplikowała sie też z tym awaryjnym DT:( a innych perspektyw tymczasowania nie ma

wstępnie na czwartek jesteśmy umówione z koleżanką na decydująca akcje łapania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asika5']fakt Bero jest jak pies widmo
w dzień niewidoczny w nocy przemknie znienacka i tyle go widzieli

jeżeli w tym tygodniu nie złapiemy go i nie zdołamy dowieżć go do weta to niestety ale zwracam pieniążki wszystkim ofiarodawcom
sprawa skomplikowała sie też z tym awaryjnym DT:( a innych perspektyw tymczasowania nie ma

Wstępnie na czwartek jesteśmy umówione z koleżanką na decydującą akcję łapania[/QUOTE]
Trzymam kciuki i nadal nie tracę nadziei....kurcze a było juz tak blisko.
Ktos musiał dać mu niezły "wycisk" skoro teraz tak unika ludzi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Niestety nie udało się:shake:
Przepraszam wszystkich pierwszy raz mam taką sytuację:-(

w związku z tym, że pieniążki dośc długo czekały na koncie, postanowiłam je zwrócić. Niech pomogą innemu pieskowi.
Do wszystkich darczyńców wysłałam pw z informacjami dot. zwrotu.

Dziękuję za zaufanie:loveu:

Oczywiście to że zwracam pieniążki nie znaczy, że jak tylko nadarzy się okazja to Berego złapiemy i zapewnimy mu pomoc weterynarza. Zorganizuje jakiś bazarek na sfinansowanie.



[B]doris66 -[/B] miałas podac konto:mad:
[B]wolf[/B] - juz przelałam na wskazane konto

Link to comment
Share on other sites

Asiu nie masz za co przepraszać. Czasami tak bywa po prostu, my chcemy dobrze, ale zwierzęta maja swój punk widzenia. Życie i tyle i trzeba brac pod uwagę, ze zwierzeta którym pomagamy sa skrzywdzone, powichrowane mniej lub bardziej, więc lekko nie jest. Nie wszystkie włażą nam prosto w ręce. Mnie też wiele razy sie nie udało pomóc psu czy kotu , ale staram sie dalej.
Jesli Bary trafi w końcu w Twoje rece postaram sie pomóc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asika5'][B]doris66 [/B]przelew poszedł pod wskazane konto[/QUOTE]

Poszedł to poszedł.... ale okropnie mi przykro, ze Bero nie dał sobie pomóc. Wolałabym aby nie poszedł ten zwrotny przelew .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...