Jump to content
Dogomania

Brak słów .....zobacz zanim kupisz z pseudo....


bejasty

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Oby nie okazała się niepoczytalna, bo nie poniesie kary.:angryy::angryy::angryy:
Taka jesteś biedna,okradziona pseudo hodowczyni, a pojęcia nie masz o rasach,które produkowałaś i ich potrzebach.Koniec łatwego zarobku.
Mam nadzieję,że sprawa skończy się w Sądzie,a do niej podłączą się właściciele chorych psów,które kupili u ciebie za ciężko zarobione pieniądze,które wydają u weterynarza.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

siedz na tej pieprzonej rencie i zostaw te zwierzaki i ***** nie mow ze kochasz zwierzeta bo ktos kto je kocha to nie rozmnaza je za wszelka cene!! robisz to po to by miec za co zyc lecz te biedne ziwerzeta ..szkoda slow. zostaw zwierzeta psy koty inne w spokoju. jak nie masz kasy niech ci dzieci twoje pomagaja a nie rozmnazaj psy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mowisz ze dbasz o nie? a ten biedny spaniel?! jeszcze sie zalisz na forum ?!! idz do pierdla tam bd miala zapewniona opieke lekarstwa itp. nic nie bedziesz placic a te psy beda miec godne zycie jak znajda godnych wlascicieli a dla 23 psow tak latwo niestety nie bedzie ich znalesc

Link to comment
Share on other sites

Obejrzałam reportaż. Wstrząsające.
Kobieto, weź się lecz:flaming: Masz wielki problem w głową.Nic innego ci nie zaproponuje.

Jak wygląda sprawa na dzień dzisiejszy? udało się wszystkim psom znaleźć normalny dom?

Link to comment
Share on other sites

Ciekawa jestem czy psy które idą do adopcji są wydawane po zabiegu ,psy kastrowane-suki sterylizowane?czy spisywane są umowe adopcyjne....gdzieś czytałam chyba na FB że podobno ktoś chciał dać dom jednemu psiakowi a straż chciałą 400zł za pieska:shake:
A co do tego Pana Jandy to faktycznie prawda ,dużo jest o nim jest napisane wystawczy wpisać w google, jak taka osoba może prowadzić straż dla zwierząt???:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...