Jump to content
Dogomania

Starych psów się nie porzuca, prawda...? Pomarańczowa Koralik MA DOM!!!


ulvhedinn

Recommended Posts

Gdzie jesteś?
Gdzie jesteś mój Człowieku??

Przecież czekam na Ciebie.

Może nie wiesz, że tu jestem?

Mówią, że tu trafiają wszystkie zagubione psy. Więc chyba wiesz, gdzie mnie szukać.....
Czekam już tyle dni. Jest nas tu sporo, inne psy strasznie szczekają i płaczą nocami. Przecież one też miały swoich ludzi? Zimno mi, zakopię się w kocyk. Gardło mnie boli i drapie....

No Człowieku, przyjdź wreszcie, proszę.... przecież mnie kochasz, prawda? Gdzie jesteś, zgubiłeś drogę? A może odszedłeś zbyt daleko, żeby po mnie przyjść?

Mówią "biedactwo", o nie, nie, mam całe pięć zębów, dam sobie radę!!!!

Czekam na Ciebie........



Malutką sunieczkę wypatrzyłam w schronisku, kępka rudego futerka, zakopana w kocyku. W "obronie" wyszczerzone pojedyncze ząbki ;) Zakaszlała, zapiszczała....
Malutka ma kilknaście lat, mimo, że przebywała w szczeniakarni, to zdążyła się zaziębić. Ma też przełysiałe futerko na pupie i ogonku, bo była mocno zapchlona. Jednoczesnie widać, że jest to piesek domowy, świetnie wie, co to miseczka, posłanie, nie jest wychudzona, wręcz przeciwnie.
Waży 4,60 kg i ma nadwagę, docelowo powinna ważyć poniżej 4 kg. Tłusty pulpecik ;) Apetyt ma niezły, szczególnie na gotowanego kurczaczka.

Potrafi pokazać ząbki, oburczała Krę ;)


Na pewno potrzebuje leczenia, dobrej jakości karmy, lub gotowanego jedzonka, odżywki na futerko itd. A to wszystko oznacza... wydatki.

A pomarańczowy Koralik? Sunieczka jest nieco w typie szpica pomeraniana, a troszkę chi długowłosej (a właściwie będzie, jak jej ogon obrośnie futrem), a Koralik - bo jest troszkę podobna do mojej pierwszej suni, zwanej czasem Koralikiem.....


[IMG]http://img515.imageshack.us/img515/9084/dsc0002vr.jpg[/IMG]

[IMG]http://img13.imageshack.us/img13/1617/csc0003g.jpg[/IMG]

Edited by ulvhedinn
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...