Jump to content
Dogomania

Dino - amstaff 14 lat


michal78

Recommended Posts

[IMG]http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/549890_540363785986159_1103051773_n.jpg[/IMG].

Witam
Wczoraj (6 marca) mój Dino skończył 14 lat. Tak wygląda teraz (zdięcie z wczoraj).
Jak na swój wiek, myślę, trzyma się nieźle. Tak też twierdzi weterynarz. Jestem z nim teraz na etapie kompleksowych badań.
Mój poprzedni pies - jamnik żył dokładnie tyle ile Dino ma w tej chwili, zmarł na 2 dni po swoich 14tych urodzinach (a jak juz
wyzej napisałem Dino skonczyl tyle wczoraj). Jego zegar biologiczny bił jednak, mam wrazenie znacznie szybciej, w wieku 10 lat
był mniej wiecej na tym etapie procesu starzenia na jakim dziś jest Dino, w wieku lat 12 mial rozmaite zmiany skórne typowe dla
starych psów, ktore Dina na razie mijają. To co jest nieco niepokojące u Dina to rodzaj stękania, lub raczej głośnego mruczenia które
często wydaje, jeszcze pół roku temu tego nie robił. Zwykle leżąc na łóżku czy tapczanie i zmieniając pozycje wydaje z siebie te
stękania, bycmoze jest to jakas oznaka boleści. Dzis weterynarz stwierdził że serce pracuje dobrze, krew równeiz ok, poziom cukru
w normie, w ciagu najblizszych dni ma zrobić USG.

Link to comment
Share on other sites

Moja prawie amstaffka skończyła ponad miesiąc temu 12 lat, mama nadzieję, że jeszcze wiele dobrych dni przed nami, choć pewne dolegliwości dają o sobie znać (jest na karmie wątrobowej, je tabletki na stawy i na serducho). Życzymy Dinusiowi duuużo zdrówka :)

Link to comment
Share on other sites

Fajna psinka, widać, że do młodych już nie należy, ale znów jak staruszek też nie wygląda. Lekko siwa sierść dookoła oczu dodaje mu tylko uroku. Obyście mieli jeszcze wiele wspólnych dni przed sobą. Im dłużej się ma przyjaciela tym trudniej go pożegnać, ale zostają wspomnienia. Jak tam jego wątroba, lepiej już?

Edited by babunia
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...