Jump to content
Dogomania

Za TM :((((( Cudowna Greya, Jej smutne oczy błagają o pomoc!!!


agnieszkal2

Recommended Posts

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agnieszkal2']Dzisiaj u Greyusi miał być lekarz i miały byćrobione wszelkie badania.Jak siętylko czegoś dowiem,dam znać. Na razie najważniejsza sprawa - Greyusia SŁYSZY !!!:multi::multi::multi:[/QUOTE]

Cudowna wiadomość :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Nie mogę się doczekać na relację z wizyty u lekarza... Skoro Greyka tak fajnie reaguje na Emilkę to leczenie daje efekty! a to daje dobre rokowania! oj zapędziłam się ... to czego chcę to jedno a realna ocena specjalisty będzie. Pisz Emilko co dalej, plissss

Link to comment
Share on other sites

Napisałam do Emilki, jak tylko odpisze, dam znać. Wiem, że z łapkami duużo lepiej, to,że Greyusia słyszy,to cudowne odkrycie ;) Nawet, jeżeli słyszy słabiej... nadal nie wiemy,skąd to kręcenie się w kółko... ale na pewno dojdziemy do tego. Właśnie mi Emilka przed chwilą odpisała,że wizyta przełożona z wczoraj na dziś, wyniki będą po niedzieli.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][/COLOR]W ogólnym stanie i samopoczuciu Greji widzę znaczną poprawę. Przybiega do mnie jak ją wołam, biega truchcikiem po ogrodzie, jest "weselsza". Nie jest idealnie, widać, że ma takie nietypowe zachowania - np. bardzo gwałtownie odskakuje gdy zobaczy przed sobą rękę, albo zwisającą luźno smycz - nie trzeba robić żadnych gwałtownych ruchów, żeby się wystraszyła. Jedna sprawa to te jej zaburzenia neurologiczne, ale oprócz tego wydaje mi się, że była bita. Trzeba bardzo spokojnie do niej podchodzić, żeby pozwoliła się dotknąć, zapiąć na smycz, inaczej wystraszona ucieka.
W lecznicy zapięta na smycz nie kręciła się non-stop - wcześniej bardzo ciężko było ją zatrzymać w miejscu, teraz miała dosyć długie okresy normalnego stania. Przybrała na wadze 200g.
W wynikach krwi widać, że ustąpił stan zapalny. Niestety w górę poszedł mocznik. Będzie dostawać dodatkowo do jedzenia ipakitine oraz musi mieć zrobione badanie kału. Kontrolne badania krwi za ok. miesiąc. Dalej dostaje witaminy, antybiotyk zakończony, sterydów na razie dostawać nie będzie, łapki zagojone, ataki padaczkowe niezaobserwowane.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj zawiozłam jej kupę do badania, w badaniu pod mikroskopem nie znaleziono pasożytów, ale trzeba zrobić jeszcze test na lamblie - nie było go w hurtowni, mam nadzieję, że po świętach będzie dostawa do lecznicy,

Foty robię raz w miesiącu wszystkim hotelowym psiakom. Jak będą nowe, to wstawię. Greya się nie zmieniła wizualnie od poprzednich, oprócz tego, że nosek obtarła, bo kombinuje jak otworzyć zasuwkę. No i uznała, że już wiosna (tylko gdzie? U nas dziś rano śnieg sypał jak szalony :/) i zaczęła zrzucać zimowe futro. Ciężko ją wyczesywać, bo trudno jej ustać w miejscu i wciąż nie przepada za dotykiem. Oprócz tego humor jej dopisuje. Biega po wybiegu razem z kumplem owczarkiem. Apetyt ma spory. Wciąż je witaminy i do jedzenia dostaje ipakitine - dostała duże opakowanie w prezencie od naszej Pan Weterynarz, za co bardzo dziękujemy!

Link to comment
Share on other sites

Bo ogólnie nie miała ich dużo - kilka w punkcie i kilka u mnie. Wszystkie chyba na fb były i tu też przerzucane.

Cyknęłam kilka nowych. Nochal biały od maści, żeby szybciej się goił.

[IMG]http://imageshack.us/a/img546/7601/dsc4495v.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img32/8634/dsc4493j.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img22/8281/dsc4492i.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img853/4597/dsc4446q.jpg[/IMG]


Rozliczenie za marzec

hotel 31 x 10zł =310zł


Karma była z Fundacji. Do zapłaty będzie jeszcze ok 100-120zł za leczenie i badania, ale wg ustaleń Fundacja będzie rozliczać się bezpośrednio z Lecznicą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...