Jump to content
Dogomania

MIELEC – zbiór linków wątków na dogo, psów ze Schroniska w Mielcu


Recommended Posts

[quote name='aganela']Jeżeli za parę miesięcy(powiedzmy w marcu/kwietniu) chciałabym adoptować z mieleckiego schroniska psa-są na to jakieś szansę?[/QUOTE]

Psy są adoptowane cały czas, nawet w nocy o północy (podobno) więc chyba szanse są;)

Link to comment
Share on other sites

to dobrze,tylko nie wiem czy do tego czasu ta psina będzie..bardzo spodobało mi się to cudo..[URL="http://mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=0&sort=data%20DESC&pid=3468"]http://mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=0&sort=data%20DESC&pid=3468[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aganela']to dobrze,tylko nie wiem czy do tego czasu ta psina będzie..bardzo spodobało mi się to cudo..[URL="http://mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=0&sort=data%20DESC&pid=3468"]http://mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=0&sort=data%20DESC&pid=3468[/URL][/QUOTE]

Najlepiej skontaktowac się ze schroniskiem, pójść ze zdjęciem i zapytać czy ten pies jeszcze jest, bo niestety galeria nie jest na bieżąco od długiego czasu. Można się z kierownictwem dogadać, że się np pokryje koszty miesięcznego utrzymania suki i żeby ją przetrzymali, wiem, że tak kiedyś się zgodzili... Trzymam kciuki żeby się udało;)

Link to comment
Share on other sites

W takim razie muszę troszkę poczekać do wiosny,bo teraz niestety nie ma możliwości za bardzo i jak galeria nie jest aktualizowana,a nie mieszkam w Mielcu,dobrze,że można adoptować psa,coś czuje,że jeśli TA suka będzie mi 'pisana' to zostanie do wiosny,a jeśli nie to adoptujemy inną sunię,tylko ONkę:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aganela']W takim razie muszę troszkę poczekać do wiosny,bo teraz niestety nie ma możliwości za bardzo i jak galeria nie jest aktualizowana,a nie mieszkam w Mielcu,dobrze,że można adoptować psa,coś czuje,że jeśli TA suka będzie mi 'pisana' to zostanie do wiosny,a jeśli nie to adoptujemy inną sunię,tylko ONkę:loveu:[/QUOTE]

Będę jutro w schronisku to kuknę za ta psiną i dam znać;) ONków jest cała masa, jest w czym że tak powiem wybierać;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aganela']jeśli możesz poobserwuj ją chwilę,jak się zachowuje,czy nie jest agresywna.
(Na wiosnę mamy w planach przygarnięcie młodej onki/donki ze schroniska w mielcu lub rzeszowie)[/QUOTE]

Jeśli uda mi się ja odnaleźć, to dam znać i będę mieć oko na sunię;)

Link to comment
Share on other sites

dzięki serdeczne za patrol,a widziałaś jakieś inne młode owczarkowe?
(wymaganie mojej mamy,która będzie się współzajmować psem po adopcji na wiosnę, młoda,
po sterylce.Moje ''wymagania'',sunia,owczarkowata,żeby miała to''coś'',jak to wilczaste cudo.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aganela']dzięki serdeczne za patrol,a widziałaś jakieś inne młode owczarkowe?
(wymaganie mojej mamy,która będzie się współzajmować psem po adopcji na wiosnę, młoda,
po sterylce.Moje ''wymagania'',sunia,owczarkowata,żeby miała to''coś'',jak to wilczaste cudo.:loveu:[/QUOTE]

Młode owczarkowe są, ale to głównie pieski, przekochane zresztą. Zrobimy tak. Tobie sie nie spieszy, a może coś nowego przyjdzie (oby nie!). Jestem w schronie praktycznie codziennie, porobię zdjęcia, pokaże ci jak tylko sie ogarnę ze wstawianiem tutaj zdjęć;) Jest jeden owczerek podejrzewam że czystej krwi, ale czy to sunia czy pies, tego nie wiem i ile ma lat tez nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aganela']to dobrze,tylko nie wiem czy do tego czasu ta psina będzie..bardzo spodobało mi się to cudo..[URL="http://mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=0&sort=data%20DESC&pid=3468"]http://mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=0&sort=data%20DESC&pid=3468[/URL][/QUOTE]
[B]Aganela[/B], teoretycznie ta sunia powinna byc w schronisku, nie bylo informacji, ze poszla do adopcji i zeby ja zdjac ze strony. W galerii sa jej ostatnie zdjecia, ktore zrobilam w schronie 10.6.2011, pamietam, ze ta suczka byla wtedy nowa i bardzo wystraszona. Lepiej byloby, zebys adoptowala sunie, ktora dlugo siedzi w schronie niz nowoprzyjeta.

Z tego, co mi sie obilo o uszy, wszystkie suczki w schronisku sa wysterylizowane, wiec i ta byc powinna. Nie sprawdze jednak tego, bo zadna z nas nie jezdzi do schroniska. Moge zapytac mailem kierowniczke, zreszta Ty tez mozesz .


Jest nowa wolontariuszka, ktora bedzie prowadzic strone 'za mnie', poniewaz ja nie mam juz czasu ani sil, zeby dalej ciagnac wolontariat (w tym roku mineloby 7 lat). Nie wiem czy to jest Ramiel z dogo, ale na to wyglada.

Link to comment
Share on other sites

W takim razie Ramiel, jeśli masz jakikolwiek kontakt z kierownictwem schroniska, to możesz zapytać co zrobili w sprawie sprawdzenia domu pieska ze schroniska o roboczym imieniu Lobo? Wysłałam maila z oficjalną prośbą o wizytę poadopcyjną, jak również już 2 listy! Odpowiedzi na maila się nie spodziewałam, ale listów nie powinni tak lekceważyć. Dokładnie wytłumaczyłam o jakiego psa chodzi. Ponieważ już raz wrócił z nieudanej adopcji, wizyta kontrolna w jego sprawie jest w pełni uzasadniona!

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za wszelkie informacje,narazie chciałabym się ''podpytać'',gdyż nie mogę konkretnie obiecać kiedy będę mogła adoptować sunię(z Mielca lub Rzeszowa,teoretycznie wiosna) i jaką,gdyż to nie zależy tylko ode mnie.Wiem, że to dyskryminacja,ale ta konkretna spodobała się m.in.dlatego,że jest młodziutka,a w ostatnim roku straciliśmy parę starszych domowych zwierzaków i bardzo ciężko zostało to przeżyte.Zwróciłam też na nią uwagę,gdyż właśnie mimo młodego wieku nikt od czerwca teoretycznie się nią nie zainteresował,domki powinny się o nią bić i jeśli ta psina nie ma w sobie agresji do ludzi,to jest to pies moich snów,że tak powiem,bo od pewnego czasu marzyłam o wilczastym/czarnym onku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KasiaKia']W takim razie Ramiel, jeśli masz jakikolwiek kontakt z kierownictwem schroniska, to możesz zapytać co zrobili w sprawie sprawdzenia domu pieska ze schroniska o roboczym imieniu Lobo? Wysłałam maila z oficjalną prośbą o wizytę poadopcyjną, jak również już 2 listy! Odpowiedzi na maila się nie spodziewałam, ale listów nie powinni tak lekceważyć. Dokładnie wytłumaczyłam o jakiego psa chodzi. Ponieważ już raz wrócił z nieudanej adopcji, wizyta kontrolna w jego sprawie jest w pełni uzasadniona![/QUOTE]

Zapytam o wizyty poadopcyjne, bo sama jestem ciekawa, dlaczego ich nie ma. Ja bardzo chętnie na takie wizyty się wybiorę! Już teraz mam z kim:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KasiaKia']Ramiel, dziękuję. Ten pies jest ważny dla wielu osób. Co do wizyt poadopcyjnych to oni ich nie robią, na pewno. Ale jakbyś poruszyła ten temat, to będę wdzięczna.[/QUOTE]

Wiesz, ja bym tam chciała tyle pozmieniać, ogrom nieszczęścia w schronisku jest tak duży, że brak słów by to opisać. Ale ja naprawdę niewiele tam mogę. Bywa i tak, że jak o coś zapytam to nie dostaje odpowiedzi, nie wiem dlaczego. Nie prowadzę z pracownikami żadnych wojen, wręcz przeciwnie, myślę, że się dobrze dogadujemy, a mimo to - trafiam czasem na beton:-( Sama jestem bardzo ciekawa, gdzie mój ulubiony Aslan trafił... Jutro będę drążyć temat!

Link to comment
Share on other sites

Ramiel, nie musisz mi mówić jak jest w schronisku, nikomu nie musisz, wiemy to. Niestety. Ale w przypadku psa, który już wrócił z adopcji, kontrola jest uzasadniona. Ja pisałam w tej sprawie, podobno nie mogą zignorować takiej prośby, ale póki co to robią...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KasiaKia']Ramiel, nie musisz mi mówić jak jest w schronisku, nikomu nie musisz, wiemy to. Niestety. Ale w przypadku psa, który już wrócił z adopcji, kontrola jest uzasadniona. Ja pisałam w tej sprawie, podobno nie mogą zignorować takiej prośby, ale póki co to robią...[/QUOTE]

Stanę na głowie, żeby się udało. A gdzie mogę o Lobo poczytać?? On miał to imię tylko w schronie czy mogę gdzieś znaleźć jego wątek?

Link to comment
Share on other sites

przepraszam za offfa,ale moze jakiemus psu to pomoze,
jesli ktos chcialby plakat reklamujacy adopcje psiaka
zapraszam na bazarek plakatowy:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/220617-Bazarek-plakatowy-na-spłatę-dalszej-diagnostyki-Daszy."]http://www.dogomania.pl/threads/220617-Bazarek-plakatowy-na-spłatę-dalszej-diagnostyki-Daszy.[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...