Jump to content
Dogomania

MIELEC – zbiór linków wątków na dogo, psów ze Schroniska w Mielcu


Recommended Posts

Kurczę, jakie one obie są piękne!!! Mało napisane są cudne!!! Czy Kierownik wyraził zgodę na zdiagnozowanie Zorzy? Ta oneczka jeszcze niejednego człowieka chwyci za serce i zauroczy!!! Wiem, że moja siostra w Hiszpanii od tamtejszego weta otrzymała jakieś cudowne lekarstwo, które pomaga na dysplazję stawów w początkowym etapie choroby, jak jej 5-letni golden miał atak tej choroby zadziałało na niego rewelacyjnie! Jak tylko będę z nią rozmawiać zapytam, może pamięta nazwę leku! Za zdjęcia Lindy serdecznie dziękuję i za jej mizianko też!

Link to comment
Share on other sites

Zorza to cudo niesamowite, a i te spacerki to niesamowita radość dla psiaków, oj żeby tak więcej mogło!!! Macie rację, trzeba jeździć często i chociażby gadać do nich i miziać.....Za Zorzę się musimy ostro wziąć.Odnośnie kasy na jej badania jest 1000 u mnie z bazarku "złotego"

Link to comment
Share on other sites

Pewnie! Trzeba zrobic wszystko,by pomóc tak pieknej wspaniałej suni.Tylko wczoraj nie było okazji o tym pogadac,tzn Kiero był,ale nas w biurze nie było.A wielki Onek Aramis tez mnie traktuje jak "swoja":evil_lol:Nie mam szans przejsc obok boksu,chce sie tulic,podawac łape.Fajnie,ze przynajmniej ma duzy boks.Aga,ale sie nam udało z pogodą.:lol:Dziś bym pewnie nie wyjechała z tej bocznej drogi....pług konieczny.Ogromnie sie ciesze z wczorajszego dnia,a moje krzyze o tym pamietaja..;)

Link to comment
Share on other sites

Czy jutro moglybyscie podjechac i wziac na spacer spaniela i Linde? Albo jeszcze suczke husky z b. 125, ona tak blaglanie prosi o troche ruchu!? W boksach tarnobrzeskich tez jest suczka husky, nie ma zadnych zdjec. Ja napisze do Kierownika, tylko musze wiedziec czy dacie rade, Yoko, Kasia.

[URL=http://img689.imageshack.us/i/dsc02403cj.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/7180/dsc02403cj.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img192.imageshack.us/i/dsc02402d.jpg/][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/1161/dsc02402d.jpg[/IMG][/URL]


Krasnalek pozdrawia :hand:
[URL=http://img713.imageshack.us/i/img1633d.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/2676/img1633d.jpg[/IMG][/URL]

[QUOTE]Aga,ale sie nam udało z pogodą.Dziś bym pewnie nie wyjechała z tej bocznej drogi....pług konieczny.[/QUOTE]
A u nas tyyyyyyyyyyyle sniegu :wink: Dopiero teraz przyjechal plug. Nikt od rana nie wyjechal z domu.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/67927-CASABLANKA-mini-collie-z-Mielca-ZOSTAJE-U-ULKI18-PROSIMY-O-KCIUKI-ZA-JEJ-ZDROWIE?p=14081571#post14081571[/url]


Ocelot, tylko niektore psy wychodza, takie widac domowe jak spaniel, ktore nie zalatwia sie w boksie. Gdybysmy mieszkaly w Mielcu, to kilka osob mogloby po kilka psow codziennie wziac. Wiadomo, ze psom jest zal wracac do schroniska, ale niech maja ta namiastke zycia normalnego w postaci spacerow. Dzieki nim nie wpadaja w depresje.

Link to comment
Share on other sites

Nie,to wyjatkowe dwie sytuacje,do sprawdzenia psiaczka.Niestety,nie ma gdzie i za duzo psiaow.Mój wet nawet powiedział,ze to bez sensu.Musiało by byc bardzo regularnie,przynajmiaj raz na tydzien.Jak wyprowadzic prawie 500 psiaków?Ale sunia apatyczna,mało sie rusza,więc tu była ogromna potrzeba sprawdzenia...i czasem zdarzy sie nieprzeciętnie czysty pies,który sie męczy, bo niie umie sie załatwic tam gdzie siedzi,tylko na spacerach...

Link to comment
Share on other sites

Wiadomo, ze nie ma gdzie wyprowadzac, ale te kilka psow do zdjec i do nakrecenia filmikow trzeba. To naprawde dobra robota, zdjecia i filmiki i widac efekt, NASZA BUBA ma juz zaklepany dom. Zobaczcie jak sie te psiny ciesza podczas spacerow.

[url]http://www.youtube.com/watch?v=-kVhjO1rTHQ[/url]

[url]http://www.youtube.com/watch?v=mEsI-WLSRkg[/url]

[url]http://www.youtube.com/watch?v=Ze69inGc0WM[/url]

Link to comment
Share on other sites

Agusiu, jest teraz Kierownik w schronisku, to pisz szybko lub dzwon. Chcesz wziac swoja Linde na spacer? Moze Kasia i Yoko by tez poszly, potrzeba sa zdjecia i filmiki suczek huskich,z forum huskich bylo zapytanie o opis suczki ze 125. Moze i te dwie pozostale by sie zalapaly na sesje przy okazji spacerow Lindy i spaniela.

[B][COLOR="#006400"]Jutro nowe zycie zaczynaja BUBA weteranka, collie Madame oraz malutka Kremówka. Wielkie podziekowania dla Wszystkich, dzięki którym suczki znalazly domy i mogą ruszyc w swiat :Rose: Szczegolnie Kierownikowi i P.Zbyszkowi za jutro[/COLOR][/B] :Rose:
[QUOTE]Temat: Buba
Od: mtoz
Data: N Lutego 14 2010, 7:57 pm

[B][COLOR="#ff0000"]Z tego co wiem to Zbyszek był po południu i najprawdopodobniej jutro jedzie.Wjechał na teren schroniska samochodem i auto stoi gotowe pod załadunek.Colie i Buba wykąpane.Szczeniak też więc chyba jazda.[/COLOR][/B][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciłam z moim Sonusiem ze spaceru, teraz już chyba nie będę dzwonić do schroniska, ale spróbuję jutro rano z zapytaniem o te spacery! Mogę codziennie od jutra, tylko z godzinami różnie, bo muszę zaprowadzić Alę do przedszkola na 8, potem wyprowadzić Sonego na ok. 1 godz. Mam też sporo wizyt u lekarzy, a tylko u jednego jestem już zarejestrowana, wtorek o 14. Te haskie to trzeba chyba w szelkach wyprowadzać, żeby nie zwiały. Czy Linda chętni poszła z Wami na spacerek?

Link to comment
Share on other sites

Stanęłam w trasie i musiałam na neta wejść, bo mnie męczyło, że nie wiem ja tam było wczoraj :)
Ja będę jeżdzić psy wyprowadzać, ale narazie piszę z Wrocławia :) Wrócę jutro na noc , więc jutro nie dam rady, ale potem tak :) Super robota Dziewczyny, a suka husky piękna jest, ale to trzeba szelki na sto %, ale by mój latał z nią :)

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=blue]Dzisiaj o 6 rano w droge ruszyly 3 sunieczki : weteranka Buba do DT na 6 miesiecy, a potem do UK do Emigrantki, moja wirtualna suczka collie Madame oraz malutka Kremóweczka. Trzymajmy wszyscy kciuki za szczesliwa droge :kciuki: :kciuki: :kciuki:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff][COLOR=darkorchid]Sa i jeszcze dodam nowe psy na stronie prosze o ogloszenia[/COLOR] :modla:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=navy]Napiszcie co z dzisiejszymi spacerami i zdjeciami, kto by mógl podejsc?[/COLOR][/B]


[B][COLOR=darkred]Przydalyby sie plakaciki zachęcające do wpłaty 1%, kto móglby zrobic takie małe A5?[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkred]Wydrukowałabym na kolorowo.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]Agusiu[/B], a masz aparat do zrobienia zdjec? Ile bedziesz miala czasu?
Poprosilabym Kierownika chociaz o jedna suczke huski do zdjec, zeby zaczac je oglaszac i szukac pieniedzy na sterylki. Sa 3 suczki husky, fajna jest ta z b. 125. Bez dobrych zdjec i filmikow nie ruszymy z miejsca.
Nowe zdjecia przydalyby sie tez szczeniakom czekoladowym z boksu kolo wejscia do budynku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Wiadomo, ze nie ma gdzie wyprowadzac, ale te kilka psow do zdjec i do nakrecenia filmikow trzeba. To naprawde dobra robota, zdjecia i filmiki i widac efekt, NASZA BUBA ma juz zaklepany dom. Zobaczcie jak sie te psiny ciesza podczas spacerow.[/QUOTE]
Spaniel to faktycznie ciągnie jak lokomotywa, byle dalej i szybciej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Mam aparat, ale Ulka jak wziąć haskiego na spacer, bez szelek i innych zabezpieczeń, a jak mi zwieje? Zdjęcia jak się zgodzą nie ma problemu. Ja mogę wpłacić 100 zł na sterylkę, bo jeszcze mam zaległe za paszport Lukasa![/QUOTE] Napisalam do Kierownika prosbe o zgode na dzisiejszy spacer Lindy i jesli beda szelki i obroza i 2 smycze (podwojne zabezpieczenie) rowniez suczki huskiej ze 125. Zdjecia i filmik z ta suczka bardzo sie przydadza do ogloszen, bo nie ma zadnych :shake: Jej sterylka jest bardzo potrzebna. Gdybys dala rade Agusiu, to pls pstryknij 2 czekoladowe szczeniaki na wprost wejscia do swietlicy.

Na jutro poprosilam Kierownika o zgode na wszystkie suczki huskie do wyprowadzenia, jesli byscie mogly pojsc we dwie-trzy i porobic zdjecia i filmiki. Nie mamy zadnej bazy do ogloszen tych suczek.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny mam dużo ogłoszeń mieleckich psiaków na rzeszowiaku.pl
Ale nie o to chodzi,sunia Zajączek ma ogłoszenie w dziale;oddam(mniejszy tłok ogłoszeniowy) i tam jest opisana jej historia ,porzucenie i tak dalej..
W każdym razie wczoraj oddezwał się do mnie jakiś dziwny gościu,chbya to nie jest zdrowy psychicznie człowiek,z krótkim meilem,nie chcę go za bardzo tu przytaczać,bo normalnie nóż się otwiera w kieszeni.Stwierdził m.in.że nie dziwi się że wyrzucili tego pieska bo wygląda jak mostrum i lepej ją uśpić bo i tak "tego bydle" nikt nie zabierze. Aha i podpisał się jako wielbiciel czworonogów! !
Więc chciałam ostrzec ,że gdyby pisał od schroniska gościu o takim meilu ; [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
w sprawie jakieś adopcji,to raczej nie jest to człowiek gotowy do przyjęcia schroniskowego psa,może jakiś rasista psów też?Bo widziecie,że dzieli je na ładne i brzydkie...Brak słów,pozdrowienia dziewczyny.
Mam nadzieję ,że to tylko głupia prowokacja!

Link to comment
Share on other sites

Monia,my na watku sie umawiamy jak mamy zamiar jechac.Pierwszy raz było by Ci razniej z nami,ale pewnie teraz ze 2 tyg. nie pojedziemy.Ty jestes z Mielca?Aganela tez chce jezdzic,ale w zimie trudniej sie umawiac,zeby ktos czekał,bo cięzko obliczyc czas drogi ze wzgledu na warunki.Nieraz czekamy do konca na prognoze pogody...czy da sie jechac i cos robic.W lecie,na wiosne to pewniak,bedzie cos do malowania,gary poszorujemy,psiakom wody mozna podolewac,potulimy....

Link to comment
Share on other sites

Nie nie z Mielca- jestem z Pustkowa jakieś 20 km od Mielca w strone Dębicy.Teraz pracuję w delegacji i mieszkam w Starachowicach-więc dlatego tylko weekendy.Ale soboty prawie zawsze mam wolne i mogłabym w czymś pomóc.No pierwszy raz jakbym jechała to fajnie by było z kimś się umówić -było by raźniej.

Link to comment
Share on other sites

Byłam, haskich nie wyprowadzałam,bo już na samym początku zestresował mnie spaniel, któremu rozpięła się obroża, chyba od tego ciągnięcia. Dobrze, ze miał drugą obrożę taką czerwoną i udało mi się go za nią złapać, ale przy tym nawarczał na mnie i łapnął zębami, na szczęście bez efektów. Jeśli wyprowadzanie spaniela to tylko w szelkach, on ciągnie niemiłosiernie i trzeba mieć sporo siły, żeby sobie z nim poradzić. Za to Linda chodzi wspaniale, zero ciągnięcia, spokojnie, dystyngowanie i tylko jutro muszę wziąć nożyczki, żeby jej poobcinać te wszystkie dredy wokół pyska! Samemu zdjęć nie porobi, więc nie robiłam, choć miałam aparat!

Link to comment
Share on other sites

Tak jak pisalysmy, ze spaniel ciagnie jak szalony i widac to na filmiku. Trzeba robic zwroty ciagle w druga strone, wtedy zaczyna troche sluchac. A Lindunia swoim tempem, powolutku, zadnego szarpania.

Moze jutro razem z Kasia i Yoko bedzie mozna wyprowadzic huskie i zrobic im zdjecia i filmiki. Sunia huski ze 125 po sterylce pojdzie na miejsce Madame do nowych boksow, mam zgode u Kierownika. Marudzilam strasznie o przeniesienie :evil_lol:

[QUOTE] Temat: wyjazd
Od: mtoz
Data: Pn Lutego 15 2010, 1:36 pm

[FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=yellowgreen][B]Wszystkie trzy psy oddane swoim nowym właścicielom.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial]A[/FONT] z nowych wieści to to że pierwszy raz od 24 godzin nie pada śnieg. [/QUOTE]


[B]Monia_ch84[/B], to Ty jestes opiekunka Bruna malamuta? Chetnie Cie wciagniemy w wolontariat, tylko nie wiem kiedy bedziemy jechac, bo ostatnio czesto jezdzilysmy i Kierownik musi od nas odpoczac :cool1: W ciagu miesiaca bylysmy 4 razy, nie licze Kasi, ktora chodzi do spaniela. Bedziemy tutaj na watku pisac nt. kolejnego wyjazdu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...