Jump to content
Dogomania

Szampon


Gwiazdeczka*

Recommended Posts

[quote name='jaskuleczka']Kupiłam 1all systems hemectant moisturizing oil. Dziś po raz pierwszy użyłam, zgodnie z instrukcją podaną na opakowaniu zmieszałam 2 łyżki stołowe z 1litrem wody i polałam tym moją Bonnie. Po wysuszeniu wyglądała koszmarnie, była tłusta jak przed kąpielą. Próbowałam zmyć niej ten tłuszcz, zużyłam połowę szamponu i nic. Nadal ma tłuste włosy i dopiero teraz widać jak ma ich mało:)
Wiele osób zachwala ten produkt więc chyba coś źle zrobiłam... Proszę napiszcie jak tego używać.[/QUOTE]

Ten kosmetyk najlepiej się sprawdza przy psach wystawowych bo zawinięte w papiloty nie wyglądają na tłuste,zapewne nic żle nie zrobiłaś...a pieska masz przeznaczonego na wystawy czy do domku?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Balbina12']no to się cieszymy:lol:My już nie kupimy kosmetyków z żadnej innej firmy-wg. mnie z wypróbowanych
dr. seidla
8in1
espree
megamazon
gimborn
chris christensen
johnons&johnons
bio-grom
najlepiej sprawdza się isb.Włoski przyjemne w dotyku,mięciutkie ale nie tłuste
:loveu:[/QUOTE]

Chyba skuszę się na ISB
Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaskuleczka']Co myślicie o szamponie Gottielb dla Yorka i Gottielb Crem odżywka kremowa. Czy ktoś stosował?
[B]
[/B][/QUOTE]
stosowałam :) mam jeszcze prawie pół butelki :) teraz używam do mycia łapek, pupy jak się coś stanie i czasami wąsy jak się obkleją :)
nie był zły, ale zmieniliśmy i jak dla mnie o wiele lepiej :p

jak nie spróbujesz sama to się nie przekonasz ;) jednemu pasuje, drugiemu już nie :p czasami opinie się sprawdzają... ale nie zawsze :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaskuleczka']Co myślicie o szamponie Gottielb dla Yorka i Gottielb Crem odżywka kremowa. Czy ktoś stosował?
[B]
[/B][/QUOTE]
Zamiawiając ostatnio karme wziełam tą odżywkę Gottlieb, paczka już przyszła ale jeszcze jej nie używałam, jutro mam zamiar wykąpać małego to dam znać jak się sprawdzi, choć po jednym razie wiele nie będę mogła powiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barberry']Nareszcie wykończyłam odżywkę i szampon Hery i zastanawiam się co teraz kupić.
Już byłam na 99% zdecydowana na Espree - zestaw Silky Show ale teraz tak zachwalacie ISB, że już sama nie wiem... :roll:[/QUOTE]

ja zamowilam
isb
megamazon
herry
all systems
ciekawa jestem po ktorym szamponie Bobi bedzie mial ladne wlosy
do teraz uzywalam dr seidla champion york ale jakos wloski sie takie dziwne zrobily wiec zamierzam je zamienic

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lenka13']Zamiawiając ostatnio karme wziełam tą odżywkę Gottlieb, paczka już przyszła ale jeszcze jej nie używałam, jutro mam zamiar wykąpać małego to dam znać jak się sprawdzi, choć po jednym razie wiele nie będę mogła powiedzieć.[/QUOTE]

Jak spisał się Gottlieb ?
Nadal zastanawiam się nad zakupem szamponu i odżywki tej firmy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaskuleczka']Jak spisał się Gottlieb ?
Nadal zastanawiam się nad zakupem szamponu i odżywki tej firmy...[/QUOTE]
Mi i psu pasuje, wprawdzie nie mam porównania z innymi odżywkami i użyta była dopiero 2 razy jutro będzie 3 ale jak dla mnie jest dobra (na dodatek tania), i zamawiam do niej szampon...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jesteśmy własnie po pierwszej kąpieli z użyciem kosmetyków Espree i jestem zachwycona! Włos jedwabisty, miękki, ślicznie pachnie. Szampon pięknie się pieni (mimo dużego rozcieńczenia) a odżywka dobrze spłukuje. Lilo nie dostała łupieżu ani się nie drapie. Trafiłam na kosmetyki dla nas :D:D

Po zapachu poznaję, że tego samego zestawu używa nasza groomerka... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

A ja mam następujące pytanie: czy te wszystkie szampony i odżywki czy to firmy 1All systems czy J.P. Hery czy Iv San Bernard (z tego co czytałam to głównie te są polecane)mają przyjemne zapachy?? Tzn tej ostatniej firmy zakładam że tak bo są i jabłkowe i miętowe i pomarańczowe itd, ale czy te zapachy po kąpieli i wysuszeniu pieska pozostawiają ładny zapach włosa?? Kiedyś jak kąpałam swojego, niestety już nieżyjącego psa, to jakimś zwykłym szamponem i nie pachniał ładnie,a chciałabym żeby zapach był przyjemny. Nie oczekuje oczywiście zapachów takich jak pozostawiają ludzkie kosmetyki do włosów,ale chociaż dyskretny zapach jakiegoś np owocu ;) Pytanie być może dziwne ale od pewnego czasu mnie nurtuje,a teraz jestem na etapie planowania zakupów bo już niebawem mam nadzieję pojawi się u mnie malutka Yorczka :)

Link to comment
Share on other sites

isb pozostawia delikatny zapach np jablka przez ok 2dni
1all systems, J.P to sampony kremowe(maja taki zapach przypominajacy krem) i raczej zapach dosc szybko sie ulatnia i na drugi dzien juz nic nie czuc
esprre ma ladny zapach ale tez utrzymuje sie ok 2dni

nie wiem co to za roznica czy szampon ladnie pachnie czy nie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...