Jump to content
Dogomania

Wita Was CHART!


akk4psy

Recommended Posts

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ujmę to tak:

zazdroszczę tym, którzy mają więcej czasu na śledzenie tego co piszą inni oraz na wytykanie im literówek. ale nie urażam się, bo do tych nie należę. owszem, przy "jajach" zrobiło mi się głupio, po czym śmiałem się do siebie. ale przy "charciażach" już zrobiło mi się ciut przykro. chyba właśnie dlatego, że nie dysponuję aż taką ilością czasu będąc w pracy, żeby czytać dokładnie to co wystukałem na klawiaturze i poprawiać literówki. następnym razem poprawię się i będę pisał trzy razy mniej niż dotychczas (a nie wydaje mi się, żebym pisał dużo), ale za to bez błędów.

Link to comment
Share on other sites

A ja się chciałam podzielić swoimi zdolnościami spostrzegawczymi, wyobraźcie sobie, że mamy na stałe (więc od razu mówię, że Horbatowski się nie liczy, bo on nie na stałe) dwóch chopów na forum charcim i niedawno odkryłam, że oboje wykonują ten sam zawód...

Link to comment
Share on other sites

Gocha, dobrze nam jest z Wami! :D

A moze chartami interesują się głownie faceci wykonujący zawód xxx?

I jest to związane z ich skromnym wynagrodzeniem co widać po psach?

:D :D :D

Wirka wczoraj bylem na spacerze z Matrixem /widziałaś Matrixa/, strasznie mi sie dostalo, że pies taki chudy i niedozywiony... :o :o :o :(

Link to comment
Share on other sites

Wirka wczoraj bylem na spacerze z Matrixem /widziałaś Matrixa/, strasznie mi sie dostalo, że pies taki chudy i niedozywiony... :o :o :o :(

Łomatko, to mnie już by wogóle zlinczowali, bo mój Siwut 5 razy chudszy od Twojego Matiego...

A może Mati jest już tak zapasiony, że ludzie nie kojarzą, że to chart i podciągają pod "normalną" rasę, a jak na innego psa to on może być chudy... ;)

Ale zakręciłam :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...