Jump to content
Dogomania

Wita Was CHART!


akk4psy

Recommended Posts

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ostatnio zmarła Damiana babcia i przyjechał na pogrzeb jej brat, leciwy pan...

Zechciał nas odwiedzić, więc proszę bardzo. Psy zostały zamknięte na balkonie, a wujek wszedł na włości. Zobaczył takie dwa potwory na balkonie i pyta co one tam robią, tłumaczymy, że one by tylko zamieszania narobiły, a ten się pyta co to za chudy pies, czy my mu jeść nie dajemy itd. itd.

Głupi Damian próbował wujkowi wytłumaczyć, że to rodowodowy, że to taka rasa itd. Wujek postukał się w głowę i powiedział mu, że to skandal, żeby psy w domu trzymać, oni mają trzy psy, ale żaden jeszcze do domu im nie wlazł, ale te psy pilnują domu, a taki chudy to do czego się może przydać... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie ma sprawy...

Dziś jestem do usług wszystkich, jeszcze z jednym szefem nie skonczę rozmawiać, a tu już drugi szef do mnie dzwoni na drugi aparat, w między czasie przychodzi Damian i wymyśla jakieś problemy, czacha mi dymi i jestem załamana, bo własnie sie dowiedziałam że młodziutka ponka mojej znajomej z Warszawy ma kilka miesięcy życia... serce...

I wiesz co Amster, z jednej strony jestem załamana, ale z drugiej cieszę sie, że już 15.00, lecę zaraz do chaty i ukocham te swoje dranie na które czasem się boczę, bo są chociaż zdrowe....

Czasem nawet nie zdajemy sobie sprawy jakie mamy szczęście, że nie dotykają nas choroby bliskich.

A co sobie życzysz na rozweselenie? Kankan, żonglerka, jakieś opowieści o jąderkach naszego marynarza.... ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ad. Marcin

Staram sie tu zagladac codziennie, ale ze wzgledu na wiejska lokalizacje z domu po modemie niestety ale z pracy, jak czas pozwala to po stalemu

Ad. Wszyscy

jeszcze raz WITAM a zagladam od jakiegos czasu a zalogowany jestem od niedawna ale to nie pierwsze takie moj forum 8)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...