Jump to content
Dogomania

Wita Was CHART!


akk4psy

Recommended Posts

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Derwal

Ale zawsze można się dzielić wątpliwościami, pytaniami itd. Chart to taki skomplikowany zwierz, że każdy charciarz codziennie się go uczy... :lol:

My tu nie gadamy z pozycji wszystkowiedzących, tylko każdy się z każdym konsultuje, radzi czy dzieli wiadomościami, także zapraszamy do dyskusji, a nie tylko do podglądania, bo aż się jak w Big Brotherze poczułam... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ale ja nie podgladam, tylko sie ucze j.w. Moja sunia ma juz 4 miesiace, problemy Ca/P, jak juz gdzies wczesniej pisalem, ale z dnia na dzien wyraznie wychodzi na prosta, a wczoraj , jak przyszedlem z pracy to nawet niebylo nasikane a ni nic grubszego. Od dzisiaj zaczynam przyzwyczajac ja do smyczy. Pezypuszczam, ze bedzie walczyc, bo to strasznie uparta bestia

Link to comment
Share on other sites

Ech te szczeniaki.... z jednej strony słodkie mordki, a z drugiej siusianie, gryzienie i rozrabianie... :D

Z jednej strony zazdroszczę, ale zdrugiej to ciesze się, że mój cp (15 m-cy) właśnie niedawno skończył okres brudzenia w domu i gryzienia mebli.

Napisz coś więcej o swoim potworze (jak się nazywa?) to takie słodki czas...

Link to comment
Share on other sites

Sunia to oczywiscie Polka jak malowana. Nazwalismy ja Fiona (ciekawe czy bedzie jaki Szrek?) z domu Aflopa Sompolino. Ma 43 w klebie i 11 jak wejde z nia na wage. Wlasnie czy w wieku 4m to dosyc czy za malo? Niestety nie wiem co to za zawod xxx :oops: Mieszkamy na wsi kolo Konina. Mamy domek z ogodkiem i za plotem niemozebne hektary lak do obiegania tzw Bagna Kramskie. Oprocz Fiony jest z nami nibyONka Kaja. Ma 7 lat a mala zaakceptowala jak swoja. A bardzo sie balismy bo to straszny killer. Na razie tyle

Link to comment
Share on other sites

A propos podglądaczy, to ja też sie ujawnie. :lol:

Podgląduję Was bez przerwy, a głos z rzadka zabieram.

Tylko nie wiem czy mogę moje psa za charta uważać ? To jest mieszanka wszystkich chartów. :wink:

Nazwa podobna do Charta Polskiego,

włos podobny do Afgana ( no może troszkę krótszy )

wzrostem podobny do Anglików,

charakter slodki jak u Ruskich Borzojów,

szerokość grzbietu jak u wilczarza.

No, ale mam nadzieje na bardziej jednorodnego charta. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Derwal

To sytuację psią masz podobną do mojej, ja też mam charta polskiego (tyle tylko, że psa) i niby ON-kę w wieku około 7-8 lat (nie wiadomo ile dokładnie, bo ze schroniska). Też się baliśmy czy sie zaakceptują, a teraz Siwy (chart) używa sobie Fifki jako zabawki :lol:

Spytko

Ten Twój "chart" też tu mile widziany, na ten przykład Siwego najukochańszą koleżanką jest właśnie sunia tak samo "charcia" jak Twój pupil ;)

....tylko Siwas onieśmielony jest tym przyjaznym charakterkiem, bo ta łazi za nim i go ciągle liże, a chłopak nie wie gdzie sie ze wstydu schować... :lol:

Zawód xxx to księgowy, tylko nie mówcie, że któryś z Was też go wykonuje....

Link to comment
Share on other sites

Spytko

Jeszcze apropos Twojego "charta" - tak mnie oczarowała ta rasa, że gdyby nie włos jak u afgana to chyba już bym go miała, niestety ja fanka krótkiej sierści jestem i tylko to mnie jeszcze powstrzymuje od kupienia sobie takiej rasy. Ale zakochana jestem w tej rasie potwornie!

Link to comment
Share on other sites

Rotti

Kocham, i to nawet nie wies zjak bardzo, sęk w tym, że jak widzę takie ponisko, afganisko czy ruskiego charciora to mam ochotę wymmłać za wszystkie czasy, zanurzyć się w tej milusińskiej sierści i pomemłać sobie ja ile tylko się da. Ale w praktyce jest tak, że jestem troszkę maniaczką czystości podłóg, i jak widze "naszą" ponkę jak wygląda gdy wraca ze spaceru w deszczową porę, albo gdy pije wodę i roznosi ją po mieszkaniu to tylko takie momenty mnie trzymają przy decyzji, że może jeszcze nie teraz...

Ale gdybym miała duży dom i drewniane deski na podłodze to nie ręcze z ailość psów w moim domu...

Ja kocham futrzaki! Tylko z utrzymaniem sierści w czystości gorzej...

Link to comment
Share on other sites

Eee, z tą czystoscia nie przesadzajmy. :wink:

Taki PON na ten przykład nabrudzi i owszem, ale jak sie położy na podłodze, łapki rozłoży to wygląda jak ściereczka, jak mop jakis. :lol:

Dajemy psu jakis sznurek do gryzienia, on chwyta w zęby, a my powoli ciągniemy psa po całej podłodze.

I mamy czystą podłogę. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...