Jump to content
Dogomania

Wita Was CHART!


akk4psy

Recommended Posts

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

my również witamy :) :) moje Szare mogą mieć gdzieś tyle w kłębie- jak leżą ;) Niewiele brakowało, a jeden włoszczyznowaty u nas by wylądował, ale niestety nie zdążyłam :(

haha a ja jutro rzucam wszystko i jadę na wschód ;) co prawda tylko na 3 dni i nie tak znowu daleko na wschód ;) , ale z Szarymi sobie odpoczniemy troszkę mam nadzieję :)

Link to comment
Share on other sites

Kazimierz Dolny! Piękne miasto... nawet sobie nie wyobrażasz jak bardzo Ci zazdroszczę!

Z ogromną ochotą dołączylibyśmy do Was, ale urlopu brak :evil: (to znaczy urlopu jest mnóstwo, ale już mi się nie chce komentować zachowań mojego szefa...)

Link to comment
Share on other sites

Wirka :(

to jak tylko będziesz miała ochotę- daj znać. Ja mam tam dom (pochodzę stamtąd), co prawda w jednej części domu mieszka jedna osoba z psem, ale może dałoby sie jakoś je upilnować? (tamten Misiek nie lubi innych samców) Najlepiej sie tam wybierać jak jest ciepło a jeszcze nie ma wakacji.

A co do szefów- no cóż, mi jeszcze nie wysłano PITa np. Mimo, że powinni mi go w grudniu dostarczyć... I dowiedziałam sie, że "mogę się umówić i przyjechać odebrać swój PIT".... :evil: :evil: :evil:

Link to comment
Share on other sites

w sumie daleko, ale wyobrażacie sobie taki najazd charciaży na to śliczniutkie miasteczko...

bo ja jak tam pierwszy raz (i jak na razie jedyny) zajechałem, to od razu sobie to wyobraziłem. byłoby rzeczywiście fantastycznie kiedyś sobie zrobić tam jakiś wypad.

Link to comment
Share on other sites

Charciara

Jak to mawiał moj Prof. Miodek: zrobić błąd to nietakt, ale wypomieć komuś, że zrobił błąd jest większym nietaktem.... :lol:

Charciarze ;)

Tilia mi napisała, że ma tam dom, który na dole jest podzielony na 3 mieszkania, a u góry są 2 duże pokoje, w których można nocować. Trzeba więc zorganizować, jak będzie ciepło (bo to są nieogrzewane pokoje) jakiś charci wypad i heja do Kaziemirza, podobno okolice sprzyjają charcim harcom...

Link to comment
Share on other sites

W Kazimierzu jest pięknie i faktycznie odpowiedni klimat dla chartów i ich właścicieli :D, a z Kazimierza parę kroków do Sandomierza równie pięknego, ja tam niezmiennie jestem zachwycony tymi kamienicami na sandomierskim rynku. No i dostatek miejsca do biegania chartów w okolicach. Tylko tak trudno się tam wybrać... :cry:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...