Jump to content
Dogomania

Wita Was CHART!


akk4psy

Recommended Posts

Przedstawiam Wam Pikutka - charta malego cialem , wielkiego duchem!Ma 9 miesiecy , mieszka ze stadem mieszanym - malamutami, gonczym slowackim i kotami. No i oczywiscie z ludzmi!!;-)

Jest charcikiem wloskim -przez co niektorym wydaje sie TAAAAki slodki , innym zabawny , a pewnym osobom wrecz "dziwny" ;-)

Ale my sie nie dajemy tak latwo!

Pikut pozdrawia Wszystkie charty ! Mamy tu jednych znajomych na "L" :-)))

Jakos nie wiem jak tu zdjecie wkleic ...

pozdrawiamy z Poznania Ania i psy :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pikut jest dosc nadwrazliwy ( tak juz charcia natura ?) i sie wzruszyl powitaniem splat: .

Wnosze z tresci odpowiedzi, ze nie ma u Was przedstawicieli chartow o wzroscie miedzy 34 a 38 cm ????:o

szkoda, bo Pikuta najlepszym kumplem i przyjacielem jest malamut Magnus (50 kg) i liczylismy na jakiegos kolezke w wadze piorkowej... Swoja droga - to przedziwne , tak mala popularnosc tak niezwyklej rasy ;-) :lol: :lol:

Ludzie nie wiedza co traca :lol: :wink:

Chociaz tak na stronie to musze powiedziec , ze zupelnie nie pojmuje jak ci wszyscy krolowie wytrzymywali ze stadami tak dowcipnych i energicznych pieskow ??? :wink:

ania i pikutek

Link to comment
Share on other sites

Ja o ruskim nie dyskutuję choć miałam go 4 lata w liceum to ni w ząb... :oops:

Amster

Ja miałam okazje być w Rosji, ale tej cywilizowanej (St. Petersburg), a ta nie cywilizowana, stepowa- może się okazać fascynująca, ale na bank niebezpieczna.

akk4psy

Tu właściciela włoszczyzny nie znajdziesz, choć jest soba (bagi), której mama ma włoszczyznę, to Tonio z topicu "Charcik włoski do adopcji" czy jakoś tak... - przecudne stworzonko, miałam okazję odbierać go z rąk do rąk i przekazywać dalej, sterroryzował przy okazji mojego agresywnego polaka :lol:

Link to comment
Share on other sites

akk

Włoszczyzny co prawda nie znajdziesz, ale znajdziesz Poznań ;)

A dla tych romarzonych...

znacie ? To posłuchajcie :)

Ech ty ojcze Atamanie,

Ukraina śpi w najlepsze,

Śpią sokoły na kurachanie

I stanęła woda w Dnieprze.

Skowroneczek strzepnął piórka,

Gdzieś nad stepem orzeł kracze.

Rwie się pardwa i przepiórka,

A Ty jeno spisz kozacze !

Link to comment
Share on other sites

To milo , ze dziarskie malce ;-) maja tylu wielbicieli.... Ale zeby dopelnic obrazu chcialabym pokazaz kilka zdjec ....tylko....nie wiem jak :wink: :oops:

czy moge prosic o rady ?

ania i Pikut waleczne serce

a'propos : jak Tonio sterroryzowal duzego charta ? wylizal go ? Bo Pikut stosuje taka wlasnie metode... Byl wczoraj z Magnusem w odwiedzinach u Magnusa rodziny i tak wlasnie "rozwalil" 6 malamucic ;-D

Link to comment
Share on other sites

Nasz Siwut chciał maleństwo sobie popodgryzać albo cuś, nie był bynajmniej miło nastawiony do jego mimiaturstwa, a Tonio wskoczył na plecy siedzącego Damiana itak zaczął obszczekiwać próbującego zaatakować go Siwuta, że Siwut zwątpił, wystraszył się wysokich tonów i odpuścił...

.....a potem szerokim łukiem omijał Tonia :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...