Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Lorien:)

2letni mix sznaucera olbrzyma pilnie szuka DS! Inaczej czeka go schronisko :( /BDG

Recommended Posts

Napisałam do elinny, może odpowie. W sobotę mam jechać do Łomży z psiakiem do ds, nie chciałabym jechać na marne, to 300 km w jedną stronę. Może jeszcze ktoś jest z Łomży lub w pobliżu, kto mógłby sprawdzić dom. Czasu jest mało.

Malawaszka - mega pięknie dziękuję za pomoc bo to własnie Twoje ogłoszenie gdzieś trafiło na rodzinę z Łomży, do której Bąbel właśnie jedzie :) Wizyta przed adopcyjna odbyła się dzięki pewnej wolontariuszce, którą udało się zorganizować z wizyta na miejscu, opinia o przyszlych wlascicielach byla pozytywna:)

Miejsce udostępnij malawaszko dla innego biedaka bo nasz będzie dzisiaj wieczorem już w Łomży u nowych właścicieli na DS :))):)

Wizytę przedadopcyjną przeprowadziła elinaa, bardzo dziękuję jeszcze raz za pomoc wszystkim zaangażowanym. Psina już w nowym domu, troszkę płakał jak odjeżdżałam, był trochę nerwowy. Nowi Państwo byli już z nim u weterynarza, żeby sprawdzić czy jest zdrowy. To dobrzy ludzi, którzy poprzedniego psa długo leczyli i nie żałowali na leczenie pieniędzy. Bardzo ciepło mówią o poprzednim psiaku i mają nadzieję, że ten z nimi będzie dłużej. Tamten był znaleziony, starsza suka prawdopodobnie wyrzucona z pseudohodowli z ropomaciczem, była z nimi tylko 5 lat, ale bardzo ją kochali. Bąbel ma szczęście!