Jump to content
Dogomania

Borderowata MONA z Radys ma wspaniały dom !!!


*Gajowa*

Recommended Posts

[quote name='Ada44']- Mona już jest w samochodzie i jedzie do Barcina pod Bydgoszczą, tam jest jej nowy wspaniały domek....:loveu:[/QUOTE]

Niedługo pewnie dojadą do domku.
Żal było się rozstawać :-( Mona jest cudowną sunią i wierzę że będzie w tym domku szczęśliwa.
Czekamy na wieści...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

- Mona szczęśliwie dotarła do swojego nowego domku i własnie zwiedza.....oczywiście najpierw poleciała spenetrować...kosz na śmieci....;)
- właćnie Guciek jest u Mariolki, przed chwilą rozmawiałam...Mona podróż zniosła bezproblemowo,,,,jest troszkę zdezorientowana ale nie wystraszona.....
- bardzo się ciesze, że możemy świętować następne szczęśliwe zakończenie.....:multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

- niestety, jeszcze jej nie poznałam, aczkolwiek namawiałam wczoraj Mariolę, żeby przyjechała z nią do pracy....
- ale w przyszłym tygodniu pewnie ja zobaczę, bo będę w tamtych stronach....
- dzisiaj po raz pierwszy Mona została sama w domu, ciekawa jestem wieści, jak się zachowała....:lol:
- jak do tej pory Mona wpatrzona jest w Mariolę a teszta rodziny jest na drugim miejscu, nie ma z nią żadnych kłopotów, raz zwiała na spacerze i ganiała po łakach a Mariola za nią, więc doradziłam nosić ze sobą smaki.....:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ech.....może mają jakąś podobną sunię.....

- a Mona kwitnie w nowym domu.....i pracuje nad swoją rodziną....
- jej obecna pancia zaczęła codziennie jeżdzić rowerem na długie przejażdżki z Moną oczywiście...cudna sunia....widziałam piekne filmiki, ktore nakręciła Mariola, jak naumie się mi je przesyłąć to umieszczęna stronie....
- ma bardzo piekne błyszczące futro no i przegania koty- rezydenty- z domu....uważa, że cały dom jest dla niej...:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...