Jump to content
Dogomania

Dogomaniacy/Lublinianie


Alimka

Recommended Posts

  • Replies 382
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewka122']Witam!
Czy ma ktoś ochotę na spacerek po lublinie????Np. na Czechowie, ale mogę też dojechać w inne miejsca :) :)[/QUOTE]
My prawie codziennie po południu chodzimy po wąwozie za ul. Oratoryjną, Dropek zawsze chętnie zawiera nowe znajomości, zapraszamy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewka122']Witam!
Czy ma ktoś ochotę na spacerek po lublinie????Np. na Czechowie, ale mogę też dojechać w inne miejsca :) :)[/QUOTE]

A jakiego masz psiaka, to Ci powiem czy mój szop się nada czy nie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewka122']Ja mam sunię Siberiana Huskiego :P[/QUOTE]
Dropucha lubi duże psio, więc na pewno by się z nią zaprzyjaźnił. A w wąwozie za Oratoryjną jest gdzie pobiegać, więc jeszcze raz zapraszamy :) Jakby coś odezwij się na pw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewka122']Ja mam sunię Siberiana Huskiego :P[/QUOTE]

A bardzo tłamsi inne suki? Bo ostatnio spotkałyśmy samca husky i Zu stwierdziła, że go kocha :loveu: Ogólnie moja małpka nie ma uprzedzeń co do płci, ale pies nie może być BARDZO upierdliwy względem niej, bo Zu go gryzie i zarządza ewakuację :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Nie mam pojęcia, kto w Lublinie może mieć klatkę, sama szukam III albo IV do pożyczenia...

Może ktoś z Lublina chciałby potrenować z psiakiem [B]agility[/B]? Bo byłyśmy z Zu na spotkaniu organizacyjnym i bardzo nam się spodobało, jednak nie wiem, czy z różnych przyczyn nie będziemy musiały przełożyć tego na wiosnę :-( Mimo wszystko, jeśli ktoś znajomy też by się zdecydował, to wiecie - w grupie zawsze raźniej ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muzzy']A jakie byłyby koszty? I terminy?[/QUOTE]

Wszystko jest tutaj: [url]http://frambos.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=103&Itemid=108[/url] :)

Co to terminów, to nie mam pojęcia, bo obecnie trwa jeden kurs, zajęcia są w soboty i niedziele. Jeśli byliby chętni to na wiosnę może ruszy następna tura...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 4 months later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...