Jump to content
Dogomania

Dogomaniacy/Lublinianie


Alimka

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Replies 382
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam!

Cos malo Nas tu lubliniakow a moze nam sie spacerowc nie chce :lol:

Dopiero trafilam na Twoj post. Jesli chodzi o spacerki to jestem otwaqrta na wszelkie propozycjie :bigok: . Mam dwa goldeny - psa i suczke. Mieszkam w centrum. Pozdrawiam wszystkich dogomaniakow a tych z Lublina w szczegolnosci :laola:

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 month later...

Ja tez jestem z Lublina, z Czechowa.
Mam juz trzy psy - suczki. Najmlodsza ma 12 tygodni. Jak troszke podrosnie i bedzie wychodzila na dluzej niz pol godziny chetnie sie spotkam.
Z Agamblu juz sie kiedys widzialam, ale byla tylko z jednym psem - chlopcem :lol:, bo sunia miala cieczke.
Pozdrowienia.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja nie z Lublina, ale rodzine tam mam. A moja suczka to ON, moja rodzinka mieszka na Czechowie :P , na Koryznowej i Kaprysowej... A miejsce na spacerki? Mysle ze ten wąwoz koło Czechowa i fajne są górki Czechowskie, czyli poligon - kiedys tam extra konna szkółka była... :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

no na psie pobiegania to moim zdaniem najlepszy wąwóz na czubach.mamy bliziutko , czechów niestety nie nasz rejon choć słyszałam wiele dobrego o górkach czechowskich .Najczęsciej jednak w wolny dzionek udajemy się na obrzeża miasta 15 minut spacerkiem i mamy pola i las .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

To troszeczkę przestarzały temat, więc może by go odświerzyć? Zbliżają się wakacje, więc chętnie bym poszła sobie na spacerek z Korą i kilkoma miłymi osóbkami wraz z ich piesiami po saskim parku. Co wy na to? Odzywać się, odzywać! Śmiało! :D
Jakby co to na gg proszę 3280282

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Łooo ludzie! Ja myślałam ze w tym temacie coś będzie się działo a tu co? Pustką i nudą wieje! Ja myślę, że moja psiulka chętnie przejechałaby ze mną te 20 km żeby pobiegać razem z innymi psiakami. Ale ja tak znam Lublin, ze trafię co najwyżej do Parku Saskiego, także no comments

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

ja ja ja!!!!! i Figa tez!!!! bardzo chetnie poznamy jakies nowe pieski na szalone spacerki!!!!! mieszklam niedaleko zalewu ale prawde powiedziawszy nie chce mi sie samej tam chodzic ale w kilka osob(psow) bedzie razniej:)
jakos malo osob jest na dogomanii z lublina.. moze jakos w ten wekend bysmy sie wybraly na spacer psowy?

Link to comment
Share on other sites

Sorki że się wcinam w wątek, jestem z okolic lublina, mam pytanko o dobrego sprawdzonego weta na wypadek awaryjnej sytuacji z psem konkretnie chodzi mi o dużury całodobowe klinik, mieszkam w miejscowości gdzie jest tylko jeden wet i to w godzinach 18-20, a chciałabym w razie awarii mieć pewny adres gdzie mogłabym jechać z moim psem po pomoc
z góry dziękuje za info:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

ooo ja bardzo chętnie może być nawet sobota najchętniej godziny poranne bo wtedy jest cisza i spokój i jest totalne pustkowie (tylko rybacy są) i nie ma obawy że pies będzie podbiegał do ludzi albo innych psów). Proponuję godzinę 8-9 spotkanie przy wyciągu.
tylko od razu ostzregam że Figa bywa hałaśliwa w stosunku do psów większych ale rzuca sie tylko na owczarki niemieckie i husky (waży 10 kg więc nie robi nikomu krzywdy)

Link to comment
Share on other sites

Kurcze ja na tygodniu nie mam jak tam dojechać :shake:. Szina jeszcze autobusem nie jeździła. W przyszły weekend pracuje więc na pewno nie przed 16, ale poźniej może być. Jak mieszkasz gdzieś dalej to moge nam załatwić dojazd nad zalew w każdy weekend.

Link to comment
Share on other sites

heh ja mam do zalewu 10 minut piechotką bo mieszkam na osiedlu nalkowskich, teraz akurat siedze w domu na tygodniu to jakos moze uda nam sie zgadac zeby skoczyc, a najwyzej mozemy sie umowic w niedziele po poludniu, aczkowliek w niedziele jeszcze przy ladnej pogodzie bedzie spend ludzi i psy sobie za bardzo nie pohasaja....dlatego lubie tam rano chodzic....w sumie to na dzis moglysmy sie umowic tez piekna pogoda jest chyba ze bys miala mozliwosc podjechac teraz jakos ale pewnie nie...
ewentualnie moze umowmy sie wstepnie na niedziele ok godziny 17 (jakos moze beda krotsze zajecia:evil_lol: )jesli ci pasuje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...