Jump to content
Dogomania

Dogomaniacy/Lublinianie


Alimka

Recommended Posts

  • Replies 382
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurcze do kogo można się zgłosić ze sprawą koni trzymanych w stajni w strasznych warunkach, z taką ilością gnoju ze konie muszą wyskakiwać z boksów, na wybiegu ćwiczą szkołę przetrwania (jeden ogierek zabił się na drzwie kilka miesięcy temu), Konie tam 'przeżywają aż do śmierci' nieleczone rany, infekcje to normalka...
Do tego ceny koni do sprzedaży są tak zawyżone wzlędem faktycznej ich wartości, że jest zero chętnych a oni ciągle produkują nowe... CO WIECEJ! stoi tam państwowy ogier rozpłodowy, że niby tam jest punkt kopulacyjny.
Da się coś z tym zrobić, nie wiem odebrać przynajmniej część koni, albo jakiś przymus sprzedarzy czy coś?

Link to comment
Share on other sites

sucha - może telewizja. to jedyny alternatywny sposób na wszystko u nas w kraju.... Policja powie, ze mała szkodliwość czynu - ich los zwierząt nie interesuje. Pies na łańcuchu czy kopany ich nie obchodzi. Koń większy jest, ale powiedzą, ze mają inne ważniejsze sprawy. Przerabiałam już psi los z nimi.
Powiedz gdzie to wszystko się dzieje, może coś ktoś poradzi???? Może ktoś z nas sąsiaduje z tym horrorem a o tym nie wie.

Link to comment
Share on other sites

Jest to w Motyczu, Prywatna stajnia w tej chwili ok 25 koni... to wszystko tak wygląda bo oni nie mają na to pieniędzy jest kilka boksów w miare porządnych inne to kawałek budynku pooddzielane drągami przez które konie przeskakują... no ale skoro nie mają pieniędzy żeby utrzymać taką ilość zwierząt to czemu nie sprzedzadzą chociaż części... niby są konie ogłoszone ale każdy kto tam przyjeżdża i to widzi i słyszy jaką cene chce właściciel to wyjeżdża szybciej niż tam przyjechał, niestety...

Link to comment
Share on other sites

[url=http://dog-sport.pl/content/view/584/231/lang,polish/]Zawody Obedience Lublin - 27.09.2009 - Program zawodów - POLSKI PORTAL SPORTÓW KYNOLOGICZNYCH[/url]

program ,lista startujących itd

staffika nie ma chyba , ogólnie jest jeden startujący w obi ,świetny z resztą ,ale nie widze ich na liscie startowej w lublinie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mch'][URL="http://dog-sport.pl/content/view/584/231/lang,polish/"]Zawody Obedience Lublin - 27.09.2009 - Program zawodów - POLSKI PORTAL SPORTÓW KYNOLOGICZNYCH[/URL]

program ,lista startujących itd

staffika nie ma chyba , ogólnie jest jeden startujący w obi ,świetny z resztą ,ale nie widze ich na liscie startowej w lublinie[/quote]

Stafficzka się pojawia na obi - teraz jest w klasie 1, ale właścicielka ma małe bobo ;)

blisko mamy to pewnie na chwilkę wpadniemy - pod warunkiem ładnej pogody :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję slicznie ;)
W jednej taryfie z 2003 roku jest zapis, że psy są przewożone za opłatą (oprócz zwierząt - w tym psów - trzymanych na rękach/w pojemnikach).
Najwyraźniej w tej chwili to się zmieniło - zostały wprowadzone pewne zmiany w regulaminie (chyba nawet od 2009 roku).
Dziekuję!

Link to comment
Share on other sites

Ja też nie widziałam, już chyba całkiem ślepa jestem :evil_lol:


Za to zakochałam się w Milky :loveu: i powalił mnie na kolana gronek Kaj. No i uroczy Jaszka :loveu:

I jak ja ONków nie lubię, tak ktoś miał pięknego jasnego owczara niemieckiego, takiego mrrrr :cooldevi:

[SIZE=1]Edit małymi literkami: poprawiłam płeć Jaszki... :oops:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Angelika ,a ja chyba widzialam ciebie i twoje psiaki , stalas na z tylu boiska ? psiaki byly dwa ?

ja mam kilka zdjec

[url=http://picasaweb.google.pl/klarciusia/ZawodyObiLubin]Picasa Web Albums - krara - zawody obi lubin[/url]#

mi sie strasznie podoba praca Efrema :loveu: , Kaj tez miód dla oczu !!!

Link to comment
Share on other sites

Tak stałam tam :cool1: Tylko Shakirze zaczęło odbijać :shake: Najpierw mi piszczała do kazdego psa, potem się pożarły z Avią i wróciłam do domu :-( Psy które normalnie razem śpią, bawią się, jedzą z jednej miski :shake: Niewiem co się z nią dzieje :oops: Myślałam że się spale ze wstydu :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miroszki']Niestety muszę wszystkich rozczarować - Jaszka jest psem... płci męskiej :lol:[/quote]


Hahaha, ale wstyd :oops: Tak mi się wydawało, ale jednak intuicyjnie napisałam, że to dziewczyna a tu taka siara :siara:

[url]http://lh4.ggpht.com/_bGAdjdFJDqU/Sr-eWqtGzlI/AAAAAAAAALQ/bcyLPp00rXo/s800/DSC00664.JPG[/url]
czyje to futro? ;)

Link to comment
Share on other sites

o to rude futro opalające sie pytasz ?
moje osobiste :loveu: rude wscieklizny :evil_lol: ,które niestety zlapalo lekkiego stresa na zawodach :oops: .
a cos zrobila komus ? wyrwala jakies jedzenie ? oszczekala ?
mam sie wstydzic ? nie daj bóg placic za cos ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...