Jump to content
Dogomania

Dogomaniacy/Lublinianie


Alimka

Recommended Posts

  • Replies 382
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

chciałam poczytac o tych miejscach gdzie rozkładana jest trucizna ale mi nie wchodzi link :(.co do spacerów-moge powiedziec otwarcie że nad zalewem trzeba uważać spuszczajac psiaka ze smyczy-ja zapłaciłam mandat(napatoczyli sie sm),dodam jeszcze -w miejscu od ul.grzybowej

Link to comment
Share on other sites

A ja myślę o tym wąwozie co jest na Czubach. Jak tam ze spuszczaniem psów? Co prawda jestem tam co tydzień przynajmniej i mój pies zawsze biega bez smyczy, ale jak jest tam z przepisami?
I tak myśle czy jakby ktoś chciał - jutro wąwóz, może w okolicach Zana (Eclerk) ? Tylko nie wiem w jakich godzinach...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Niewyspana']Będzie ktoś z Lublina lub okolic robił w najbliższym czasie zamówienie z Zooplusa?
Chcę kupić kilka rzeczy za kwotę ok. 30 zł i szukam osoby do wspólnego zamówienia...[/QUOTE]

Mogłabyś się wstrzymać parę dni? Pogadam z przyjaciółką i dam znać, może sobie zamówimy parę rzeczy wszystkie razem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estowa']A ja myślę o tym wąwozie co jest na Czubach. Jak tam ze spuszczaniem psów? Co prawda jestem tam co tydzień przynajmniej i mój pies zawsze biega bez smyczy, ale jak jest tam z przepisami?
[/QUOTE]
Tak jak wszędzie - to jest miasto. Obowiązuje smycz. Już trzech moich znajomych zapłaciło tam mandat. Jeden o maksymalnej wysokości - 250 zł, bo właściciel się zdziebko stawiał, jak można żądać smyczy w przypadku westika :)
Drugiego przewleczono przez sąd grodzki, bo nie chciał przyjąć mandatu - nie wyszedł na tym in plus ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

[quote name='Niewyspana']Jest tu jakiś chętny psiak który zechce zmęczyć mojego? ;p
Potrzebuję zmęczyć psa przed fryzjerem, a najlepiej męczy się chyba w grupie ;p
I w miarę szybko, ta sobota lub po Trzech Króli.[/QUOTE]
Mój Dropek ostatnio prawie zamęczył nowo poznanego spaniela koleżanki, przy okazji prawie zamęczając też siebie :) Szczegóły [URL="http://dropek.eu/test/318-19-listopada-2013-r-fajnie-jest-byc-psem"]tutaj[/URL] :) Ale nie obiecuję, że zechce się bawić, bo on tak ma, że z jednymi psami biega aż się kurzy, a inne olewa :) Jakby coś, to pisz na priv :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='evel'] [COLOR=#3E3E3E]Czy ktoś w Lublinie dysponuje dużym, ale zrównoważonym psem, który mi nie zje szczeniaka na śniadanie, ale też pogoni mu kota, jak się małe diable za bardzo rozpędzi? [/COLOR];-);)[/QUOTE]
jak juz nic nie znajdziesz to służe owczareczkami :evil_lol:
z autopsji wiem ze nie zawsze dostaniesz to co chcesz, jest wiek ochronny kiedy dorosłe b.malo korygują maluchy, potem jest czas gdy robią to częsciej jesli muszą, dużo zalezy od zachowania szczeniaka.

Link to comment
Share on other sites

Suka 4 miesiące, pomiot szatana.

Normalnie wygląda dość niepozornie: [url]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t31/p180x540/1540317_573949056021402_1530022435_o.jpg[/url]

ale zwykle zachowuje się jakoś mniej więcej tak: [url]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t31/p180x540/1617307_573560262726948_1926881903_o.jpg[/url]

Gdyby ktoś był chętny na spacerek jutro to my możemy dojechać, nie wiem, nad Zalew np. czy gdzieś ;)

W pakiecie spacerowym dziad Zuzanka, która innych piesków zupełnie nie lubi, ale je ignoruje, póki się nie próbują zanadto spoufalać [url]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t31/q77/s720x720/1501455_573560292726945_1574967776_o.jpg[/url] ;)

Link to comment
Share on other sites

No, to mój podobnie się zachowuje ;p

Możemy się umówić, tylko pozostaje kwestia miejsca i godziny.

No i nie wiem, czy nie będzie jeszcze problemu, bo mój jeszcze nie kastrowany...

EDIT :
Przypomniało mi się... Jutro jest buldożkowy spacer w Lublinie, ale można się dołączyć, jak by ktoś chciał.
Może akurat?
Link do wydarzenia na fb - [url]https://www.facebook.com/events/599699493447815/[/url]

Edited by Niewyspana
Link to comment
Share on other sites

Buldożki odpadają - moja starsza suka uważa je za charczących kosmitów, które trzeba atakować zanim one zaatakują ją :roll:

Ale dzisiaj całkiem spontanicznie nam wyszło spotkanie z [B]mch[/B] i jej owczarkami - i nawet starsze dziewczyny się nie zeżarły :lol: - dzięki jeszcze raz ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Czy ktoś w Lublinie dysponuje dużym, ale zrównoważonym psem, który mi nie zje szczeniaka na śniadanie, ale też pogoni mu kota, jak się małe diable za bardzo rozpędzi? ;)[/QUOTE]
Jak zwykle zapraszamy do wąwozu, Drop na pewno się dogada z koleżanką, tak jak dogadał się z Zu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muzzy']Jak zwykle zapraszamy do wąwozu, Drop na pewno się dogada z koleżanką, tak jak dogadał się z Zu :)[/QUOTE]

A macie jakieś godziny weekendowe, kiedy nie ma tam stad psów? Bo jak się zleci mnóstwo koleżków i koleżanek to prawdopodobnie nastąpi jakieś mordobicie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...