Jump to content
Dogomania

Zapraszamy do Krakowa na kurs groomingu w salonie Fryzjernia Charlie.


M333

Recommended Posts

Uważam że powinna się Pani pochwalić Swoją galerią to wtedy możemy podyskutować, ponieważ byłam na pani stronie i nic nie znalazłam.
Może również pani się pochwalić Swoimi osiągnięciami w groomingu.
Poza tym jeżeli jest pani na ty forum tylko w tym celu aby psuć komuś markę to pozdrawiam serdecznie.
Nie zamierzam tez dalej z panią na ten temat dyskutować.

Moja firma jest na rynku 3 lata, ja strzygę 5. Ludzie wracają.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Zamykając dyskusję: w naszej galerii są zdjęcia jedynie części strzyżonych przez nas psów. Pieski przychodzą w różnym stanie, a właściciele mają różne pomysły na fryzury, które staramy się realizować. Rzecz jasna, strzyżemy też zgodnie ze standardami FCI i mamy psy wystawowe, które są stałymi klientami i dostają wysokie noty. Ponadto, klienci do nas wracają i polecają nas znajomym, a myślę, że to najlepsza rekomendacja.
W naszym szkoleniu mamy bardzo ciekawy program, bardzo dużo praktycznych informacji - myślę, że jesteśmy dużo lepsi od większości szkół na rynku. Mamy bogate doświadczenie, a ja nie szkolę ludzi sama mając w kieszeni tylko zwykły 2-tygodniowy podstawowy kurs i parę miesięcy doświadczenia, ale mam wieloletnie doświadczenie jako groomer i certyfikat Master Groom ważny w całej Europie.
Rzecz jasna, można wybierać zdjęcia psów z galerii i wskazywać, co nie jest zgodne ze standardem: najważniejsze jednak, że nasi klienci dostają to, o co proszą i wychodzą zadowoleni. Zapraszam do nas zarówno na kurs, jak i na wizytę ze swoim psem. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M333']Uważam że powinna się Pani pochwalić Swoją galerią to wtedy możemy podyskutować, ponieważ byłam na pani stronie i nic nie znalazłam.

[...]
Moja firma jest na rynku 3 lata, ja strzygę 5. Ludzie wracają.
Pozdrawiam.[/QUOTE]
To źle Pani patrzyła ;)

Ludzie wracają i do gorszych strzygaczy, bo nie chce im się szukać, bo nie wiedzą, że ostrzyżony pies może ładniej wyglądać, bo taniej....


Certyfikat Master Groomer ...? :evil_lol:
Pozwolę sobie zacytować doskonałą i rzetelną odpowiedź [B]zagłebie[/B] na ten temat z podobnego wątku:
[quote name='zagłębie'][COLOR=#000000][I]Master Groomer???
Ale jazda. Sam bym tego nie wymyślił.
Tytułomania pleni sie zewsząd.
Prawda jest taka, że te wszystkie papierki można sobie powiesić w ....(gdzie kto chce).
Jedynym urzędowym dokumentem potwierdzającym umiejętności jest dyplom czeladnika lub mistrza otrzymany w Izbie Rzemieślniczej.
On jest honorowany w całej Europie ale groomerzy zagranicą mają go .....gdzieś.
W Izbie Rzemieślniczej niestety nie można nauczyc się Groomingu.
Natomiast co do tytułów jakie posiadają Polscy groomerzy i które może zdobyc każdy z was, pomijając te z IR, to sa tytuły Championa (np. EGA- największej w Europie organizacji groomerskiej)
Takich osób jest w kraju raptem 6.
Są 4 kategorie i we wszystkich można być championem.
W Polsce 1 osoba jest w 3 kategoriach, 2 w 2, 2 w 1 i jedna chyba w dwóch(ale tego dokładnie nie wiem).
Jeśli ktoś chce nauczyć sie podstaw groomingu to warto poszukac między osobami posiadającymi tytuł championa.
Przynajmniej wiadomo, że te osoby udowodniły swoje umiejetności, a nie tylko pisza że są NAJJJJJ.
W Polsce dodatkowo można zdobyc tytuł Groomera Roku i Zwycięzcy Polski- przyznawane są przez PSG od dwóch lat.
[/I][/COLOR][COLOR=#FF0000][I]A jeśli ktokolwiek w Polcse powie ,że po kursie ukończonym w jego salonie zdobędziecie uprawnienia honorowane w Europie to po prostu na samomym poczatku Was okłamie.[/I][/COLOR][/QUOTE]

Edited by cockermanka
Link to comment
Share on other sites

W/g mnie najlepiej w galerii w/w salonu wygląda ten
[URL]http://fryzjerniacharlie.pl/wp-content/uploads/2012/10/Borys-392x500.jpg[/URL]
Reszta nie do przyjęcia.
Czy w tym salonie używacie innych narzędzi niz ostrze 10 czy nawet 15 ?
A co nadzwyczajnego macie na certyfikatach że uznawane są w całej europie?
Ściema na starcie.
I to nie chodzi o dyskredytowanie waszej marki tylko o rzetelną prawdę.
Jeśli ktoś chce uczyć się bylejakości, jego sprawa.
Tylko po co karmić go złudzeniami.

Edited by zagłębie
Link to comment
Share on other sites

powracając do galerii.. jeśli sie uwaza za dobrego groomera to faktycznie mozna pokazac psy które sie zrobiło ale badziewi nie ma co bo tym bardziej zniechecacie ludzi niz przyciagacie.. tym bardziej ze sie prowadzi jeszcze kursy.. M333 piszesz ze rozne sa gusta klientów i psy sa w roznym satnie.. tak to prawda ale galeria ma byc perfekcyjna ma sie pokazac najlepiej przygotowane psy a nie byle jakie lub takie które nie wyszły..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...