Jump to content
Dogomania

Sunia w typie husky uwiązana na wiejskim łańcuchu błaga o pomoc !!!!!!!


handzia

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam
przepraszam, ale na dogo wpadam od czasu do czasu a do tego mam ciężki okres , odchodzą nam szczeniaki na nosówkę a moja dwulatka ma zapalenie oskrzeli. DT w Ciechanowie się wycofało , ale nie martwmy sie znajdziemy jej coś innego, może gdzieś bliżej, wrzucę ją na zwierzęcą polanę i zrobię akcję szukania DT , niestety mam pecha bo co znajdę DT to zostają mi DS-ami :P.Damy radę, a jakby się dało lepsze zdjęcia suczki to bylo by fajnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orpha']Witam
przepraszam, ale na dogo wpadam od czasu do czasu a do tego mam ciężki okres , odchodzą nam szczeniaki na nosówkę a moja dwulatka ma zapalenie oskrzeli. DT w Ciechanowie się wycofało , ale nie martwmy sie znajdziemy jej coś innego, może gdzieś bliżej, wrzucę ją na zwierzęcą polanę i zrobię akcję szukania DT , niestety mam pecha bo co znajdę DT to zostają mi DS-ami :P.Damy radę, a jakby się dało lepsze zdjęcia suczki to bylo by fajnie[/QUOTE]
Dzięki za odpowiedź :) szkoda, że dt w Ciechanowie się wycofał, ale nie tracę nadziei, że coś się znajdzie :)
Postaram się o lepsze zdjęcia.
Na razie nie będę wysyłała nr konta, dopiero jak coś się znajdzie, wtedy będę wiedziała ile potrzebujemy i porozsyłam.

Link to comment
Share on other sites

dobra , suczka może przyjeżdżać , mamy Dt pod Warszawą
Handzia musimy to jakoś zorganizować , rozumiem że z zabraniem psiaka od tych ludzi nie będzie problemu ?
Organizujmy transport a ja proszę o pomoc dla Fundacji Zwierzęca Polana w zbiórce funduszy na szczepienia , odrobaczanie itp oraz sterylkę , niestety nasze fundusze padły przez epidemię nosówki i parwo , zakup surowicy i ratowania maluchów nas zabił finansowo.
Ustalmy tylko kto będzie zbierał pieniądze czy odrazu fundacja czy ktoś z was , nam jest wszystko jedno najważniejsze to zabrac suczkę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orpha']dobra , suczka może przyjeżdżać , mamy Dt pod Warszawą
Handzia musimy to jakoś zorganizować , rozumiem że z zabraniem psiaka od tych ludzi nie będzie problemu ?
Organizujmy transport a ja proszę o pomoc dla Fundacji Zwierzęca Polana w zbiórce funduszy na szczepienia , odrobaczanie itp oraz sterylkę , niestety nasze fundusze padły przez epidemię nosówki i parwo , zakup surowicy i ratowania maluchów nas zabił finansowo.
Ustalmy tylko kto będzie zbierał pieniądze czy odrazu fundacja czy ktoś z was , nam jest wszystko jedno najważniejsze to zabrac suczkę[/QUOTE]
Bardzo, bardzo Ci dziękuję :loveu:
Oczywiście już zaczynam organizować transport :)
Co do pieniędzy, to może na transport zbiorę na swoje konto, a inne pieniądze może na konto Fundacji. Ludzie chętniej wpłacają jednak na fundacyjne :)
Z zabraniem nie będzie problemu.

Link to comment
Share on other sites

Czy ten dt jeszcze poczeka kilka dni? Muszę zorganizować łączony transport... Na razie tutaj od dziewczyn będzie 90 zł na transport, muszę jeszcze dozbierać, albo psiaka jakiegoś dołączyć.
napisałam też do dziewczyny która zgłaszała mi psa, ale na razie jeszcze nic mi nie odpisała. Bardzo żal mi tej suni, teraz jeszcze jest tak zimno...chcialabym, żeby już pojechała jak najszybciej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaczek1984']ile jeszcze brakuje rozesle watek[/QUOTE]
Nie wiem ile jeszcze brakuje, bo transport będzie najprawdopodobniej łączony, jeśli jednak nie uda się wysłać tamtych psiaków, sunia pojedzie sama. Wtedy będzie jeszcze potrzebne ok 150 zł...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...