Jump to content
Dogomania

Radom- 20.05.07r, krajowa


EveL_

Recommended Posts

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trzymam za Was kciuki ;)
ja zaraz za rudą się biore :)
jakby ktos chciał mnie poznac to będe przy ringu II z dwoma corgi jak mi sie uda wejść -> jedno czarne drugie rude hihih ;)

Ja bede koło 10 bo w planie sędziowania corgi są napisane na początku ale jak naprawde jest to nie wiem xD

Link to comment
Share on other sites

Jestem na BIS`y nie zostałam ;)
Frytka dostała ocenę doskonałą, lokata pierwsza, medal złoty, Zwycięstwo Młodziezy i Najlepszy junior w rasie :)

A nasz kolega bernenczyk KUBA Psy i My w klasie pośredniej ocena doskonała lokata 2/3 ;)

Niestety fotek nie porobiłam bo akumulatorek w aparacie sie popsuł :/ musimy nowy kupić :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']Jestem na BIS`y nie zostałam ;)
Frytka dostała ocenę doskonałą, lokata pierwsza, medal złoty, Zwycięstwo Młodziezy i Najlepszy junior w rasie :)

A nasz kolega bernenczyk KUBA Psy i My w klasie pośredniej ocena doskonała lokata 2/3 ;)

Niestety fotek nie porobiłam bo akumulatorek w aparacie sie popsuł :/ musimy nowy kupić :/[/quote]

GRATULACJE!!:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klepcia']My też już wróciliśmy. Ostatnia nasza wystawa w tym sezonie zakończona sukcesem:) Nelice dostała ocene doskonała, Najlepsza suka w rasie oraz [B]CWC, a co z a tym idzie udało nam się zakończyć dorosły Championat Polski [/B]:)[/quote]


BRAWO, BRAWO!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Widzę że same sukcesy :D Na 7 suk w klasie Nirwana dostała ocene doskonała, lokatę I, CWC i NSwR :D Asta nie pojechała bo... wczoraj łapkę sobie rozcięła i ma dwa szwy :/

GRATULUJę WSZYSTKIM WYGRANYCH ! :D

P.S. Ktoś wie z kim porównanie przegrałam ?

Link to comment
Share on other sites

Gratuluje wszystkim!!!!
My nastepujaco :
beagle (moje osobiste zwierze ;) )- CWC, BOS
seter - ex.2
labek - bdb

srednio, ale upal straszny przez co i beagle i seterek troszke sie buntowaly - i wcale sie nie dziwie, bo mialam serdecznie dosc :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klepcia']My też już wróciliśmy. Ostatnia nasza wystawa w tym sezonie zakończona sukcesem:) Nelice dostała ocene doskonała, Najlepsza suka w rasie oraz CWC, a co z a tym idzie udało nam się zakończyć dorosły Championat Polski :)[/quote]

Brawo! My tak samo :-D Te same tytuły i też skończyłyśmy Championat Polski. Zaczęłyśmy w Kielcach, więc w odstępie 6 mies. i 2 dni :-) . Numerek 13 okazał się szczęśliwy :evil_lol:
Transport bardzo miły też miałam, więc dzień uważam za bardzo udany :-)

Link to comment
Share on other sites

My też zadowoleni- nasza pierwsza wystawa w "dorosłej" klasie zakończona sukcesem: oc.dosk., lok.I, CWC- rozpoczynamy Championat Polski :)
W porównaniu o NPwR przegraliśmy z 3-letnim, Ch.Pl, Mł.Ch.Pl-jestem więc bardzo zadowolona :D tymczasem mój psiak dopiero niedawno zaczął 15 miesiąc ;)
[B][U]Gratulacje[/U][/B] dla Boberka, Aussie, Agasi i Klepci :)

Tulasku, dla Ciebie "wielka" stawka ;)
[I]Suki[/I]
kl.młodzieży
JADE Terra Nova, 08.02.2006r. wilczaste (TYTAN Tulas - CAJA Albus)

Link to comment
Share on other sites

Aussie, Vectra - miło było Was poznać! :loveu:

Ja jakoś przed chwilą do domu weszłam dopiero, a wyjechałam przy wyborze najładniejszego psa grupy III. Mam sporo fotek, ale u znajomej w aparacie, więc sobie poczekacie hihi ;)

EveL - Ty opalona (ja tak troszkę, bo w cieniu psiaków pilnowałam ;-) ) ale za to ze startym łokciem - tak to jest zamyślić się podczas kucania i trzymania DDB ;) Efekt to przeciągniecie po trawie :hahaha:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...