Jump to content
Dogomania

Radom- 20.05.07r, krajowa


EveL_

Recommended Posts

[quote name='Dominika i Porto']juz sama nie wiem co lepsze na wystawę upał czy deszcz.W upale mój pies wystawia się koszmarnie a w deszcz cała moja praca układania kłaków idzie na marne.Najlepiej by nie padało ale było pochmurnie, chyba taka pogoda psiakom by odpowiadała.[/quote]

zgadzam sie, najlepiej zebysmy mogli doswiadczyc umiarkowanej pogody, bez deszczu, delikatne sloneczko a zeby sie nie przegrzac, to mile widziany rzeski wiaterek:p.....jasne..... marzenia...... :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bardzo dziekuje za trase nie zabłądze
aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

moze panie które maja potwierdzone uczestnictwo napiszą czy obowiązkowe jest zaswiadczenie od weterynarza ze piesek jest zdrowy
w paszporcie mam wszystkie aktualne szczepienia
;) ;) ;) :Help_2:

te info jest na potwierdzeniu przyjecia pu[pila na wystawe


życzę wszyskim sukcesów i bajońskich ocen !!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hachidori']zgadzam sie, najlepiej zebysmy mogli doswiadczyc umiarkowanej pogody, bez deszczu, delikatne sloneczko a zeby sie nie przegrzac, to mile widziany rzeski wiaterek:p.....jasne..... marzenia...... :roll:[/quote]
E tam marzenia ;) W dzisiejszych czasach i przy codziennie innej pogodzie, wszystko jest mozliwe - nawet snieg :diabloti:

Niepotrzebne jest zaswiadczenie - tylko wscieklizna

Link to comment
Share on other sites

Teraz Radom wpadł na genialny pomysł by weterynarze zarobili jeszcze więcej ??
Czyli trzeba mieć od weta zaświadczenie skoro tak napisali.A co do paszportów jest różnie , raczej się nie czepiają jeśli pies ma paszport ale raz kiedyś okazało się że nie wystarczy ;/ i trzeba było mieć karteczkę od weterynarza.Oczywiście przy wejsciu za opłatą 30 zł ekstra ;) mam nadzieje ze Radom nie wpadnie na tak genialny pomysł.


Jednak już się dowiedziałam sprawdzone :) tylko wścieklizna w książeczce czyli bez udziwnień .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dominika i Porto']Do nas przyjdzie po wystawie zapewne :) Wcale mnie już to nie zdziwi :)[/quote]

no ja też tak właśnie domniemam gdyż listonosz na mojej wsi chodzi we środy :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a dziś jest środa :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dominika i Porto']Do nas przyjdzie po wystawie zapewne :) Wcale mnie już to nie zdziwi :)[/quote]
Dominika, wez mnie nie przerażaj..
a jak nie dojdzie to co ja mam robić? przeciez nie bede miała numeru startowego, i wpuszcza mnie za free z psem?? kurde taka sytuacja bylaby umnie 1 raz...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dominika i Porto']Teraz Radom wpadł na genialny pomysł by weterynarze zarobili jeszcze więcej ?? Czyli trzeba mieć od weta zaświadczenie skoro tak napisali.A co do paszportów jest różnie , raczej się nie czepiają jeśli pies ma paszport ale raz kiedyś okazało się że nie wystarczy ;/ i trzeba było mieć karteczkę od weterynarza.Oczywiście przy wejsciu za opłatą 30 zł ekstra ;) mam nadzieje ze Radom nie wpadnie na tak genialny pomysł.
Jednak już się dowiedziałam sprawdzone :) tylko wścieklizna w książeczce czyli bez udziwnień .[/quote]

Ten wymóg o zaświadczeniu to jest w regulaminie wystaw p.I.9 - czy mam rozumieć że Radom tego nie wymaga? skąd taka wiadomość?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnnaM']Dominika, wez mnie nie przerażaj..
a jak nie dojdzie to co ja mam robić? przeciez nie bede miała numeru startowego, i wpuszcza mnie za free z psem?? kurde taka sytuacja bylaby umnie 1 raz...:roll:[/quote]
Nie no wpuścić muszą wpuścić :) przecież wchodzisz ze :) psem :) i nie sądze żeby kazali płacić .Ja odbieram numer często dopiero na wystawie i nigdy nie miałam kłopotu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnnaM']
a jak nie dojdzie to co ja mam robić? przeciez nie bede miała numeru startowego, i wpuszcza mnie za free z psem?? kurde taka sytuacja bylaby umnie 1 raz...:roll:[/quote]

ja dostalam potwierdzenie ale bez numeru, jezeli masz potwierdzenie wpłaty i jestes na liscie wystawcow to napewno Cie wpuszczą

Link to comment
Share on other sites

u mnie nadal nic.... trudno pojedziemy na gape ;)

zamiast tego dostalam list z Pragi z potwierdzeniem wyniku na grupie, zeby bylo smieszniej, to na kopercie brak kodu pocztowego:-o, bledy w nazwie miejscowosci:-o i ulicy:-o, ale doszlo..... :crazyeye: i to w 2 dni!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...