Jump to content
Dogomania

Zosia zasnęła na zawsze :((. Dziękuję Hope2 za miłość i wspaniałą opiekę.


toyota

Recommended Posts

[quote name='Hope2']Energy...ile razy ja mam powtarzać,że ja nie zrobiłam nic wielkiego?:mad:
Ty lepiej telefon szykuj-bo będę dzwonić jak będzie problem (zdrowotny):eviltong:[/QUOTE]
Hope kocham Cię:)
Miałam do Ciebie napisać o suni ale byłam w podróży a wczoraj do nocy wariowałam bo pieska , którego miałam ogłaszać wywieźli do Miedar...
Dzisiaj usiłujemy go wyciągnąć...
Szelka ma dt( ta ruda:))
Znalazłam wątek na swoim kompie( cholera nie umiem zapisywać...) a tu taka wiadomość:):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Starsi forumowicze to pamiętają, ale ona znowu się ujawniła:

Ważne!!!!!
Słuchajcie na FB jest OSTRZEŻENIE, chodzi o DOM W KRAKOWIE cyt."Wszystkich zaprzyjaźnionych lecznic – niech powieszą ten tekst w poczekalni. Jeśli zadzwoni do was „cudowna pani Ela”, bibliotekarka z Krakowa, Wy też dacie się nabrać i wyślecie psa do piekła:"
proszę kto ma FB przeczytajcie to, nikt nigdy nie może wydać tam psa.....
O tej bibliotekarce czytałam już dawno. Jak nie byłam nawet jeszcze zarejestrowana na dogomanii.

Uwaga! Odnalazłam wątek psa którego uspiła po 36-ściu godzinach od adopcji.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/thread...zin-po-adopcji!![/URL]![/QUOTE]
[SIZE=4][B]Siostra-wet też znowu działa....[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu byłby transport w okolice Wrocławia bezpłatny. Będę wiedziała coś więcej jutro.


Tyle, że do Sierosławic do Hope2 to jeszcze 270 km najkrótszą trasą :roll:, więc nie wiem czy to ma sens.

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Hope gdzie dokładnie mieszkasz? Jakby ktoś kawałek dowiózł Zojkę to można ją przewieźć dalej.[/QUOTE]
Ja mieszkam w Sierosławicach-ale raczej na mapie tej miejscowości nie ma-to taki koniec świata...lub jak kto woli zad***e:lol: Orientacyjnie-Byczyna (ok 7km ode mnie)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']To jakoś niedaleko Kluczborka, bo tam z Frodzikiem do weta Hope jeździła.[/QUOTE]
O,jesteś :D
Do Klu-ok 20 km...przy dobrej pogodzie 30 min jazdy autem.
Jak Zojka dotrze do mnie,to też będę ją wozić do weta Frodowego-sensowni ludzie, co mogą to po kosztach robią-i co ważne-nie wymyślają pierdół...jeśli wiecie co mam na myśli:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu byłby transport w okolice Wrocławia bezpłatny. Będę wiedziała coś więcej jutro.


Tyle, że do Sierosławic do Hope2 to jeszcze 270 km najkrótszą trasą :roll:, więc nie wiem czy to ma sens.[/QUOTE]
Kurczę,pogadam z TZem...nie wiem jak mu zmiany w pracy wypadną...
Na razie go poinformowałam,że niedługo pojawi się u nas mała suńka :)
A,że nasłuchał sie już o różnych biedach...to się pogubił "to ta z cukrzycą?" "nie" "ta niewidoma" "nie" "ta ruda" "nie"..."nooo...to nie wiem która...ale fajnie,że będzie..."

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']O,jesteś :D
Do Klu-ok 20 km...przy dobrej pogodzie 30 min jazdy autem.
Jak Zojka dotrze do mnie,to też będę ją wozić do weta Frodowego-sensowni ludzie, co mogą to po kosztach robią-i co ważne-nie wymyślają pierdół...jeśli wiecie co mam na myśli:evil_lol:[/QUOTE]

O tak, bardzo dobrze wiem o co Ci chodzi:diabloti: jak o tym pomyślę to mi się nerw narusza:shake:

No mnie się Klu jakoś najbardziej miejsca gdzie wrony zawracają kojarzy:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']O tak, bardzo dobrze wiem o co Ci chodzi:diabloti: jak o tym pomyślę to mi się nerw narusza:shake:

No mnie się Klu jakoś najbardziej miejsca gdzie wrony zawracają kojarzy:eviltong:[/QUOTE]
No...jeżeli w Klu wrony zawracają...to co jest u mnie? może 70 mieszkańców (łącznie z dziećmi)...za moim domem kończy się asfalt...ale za to ile polnych dróg do łażenia z psami :D łąk...pól...dzisiaj byłam z moimi potworami na dłuuugim spacerze-znaleźliśmy bazie,pierwiosnki i jakieś jeszcze kwiatki :D a psy znalazły świeżą trawkę...i kooopki saren-trzeba było je kąpać,bo sie wypachniły hmmm.....bardzo dokładnie:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu byłby transport w okolice Wrocławia bezpłatny. Będę wiedziała coś więcej jutro.[/QUOTE]
To ja trzymam kciuki żeby to wypaliło i żeby jak najszybciej mała do Hope2 trafiła!:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']No...jeżeli w Klu wrony zawracają...to co jest u mnie? może 70 mieszkańców (łącznie z dziećmi)...za moim domem kończy się asfalt...ale za to ile polnych dróg do łażenia z psami :D łąk...pól...dzisiaj byłam z moimi potworami na dłuuugim spacerze-znaleźliśmy bazie,pierwiosnki i jakieś jeszcze kwiatki :D a psy znalazły świeżą trawkę...i kooopki saren-trzeba było je kąpać,bo sie wypachniły hmmm.....bardzo dokładnie:diabloti:[/QUOTE]

Miało być napisane [B]nabliżej [/B]miejsca gdzie zawracają wrony czyli najbliżej Ciebie...:evil_lol: coś mi się "przejęzyczyło";)
U mnie też sarny chadzają, ale ja mieszczuch jestem i nie przepadam za moim domem:shake: wolę do bloku:diabloti:

Trzymam kciuki żeby mała szybko u Hope, w sanatorium, była:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']Ja mieszkam w Sierosławicach-ale raczej na mapie tej miejscowości nie ma-to taki koniec świata...lub jak kto woli zad***e:lol: Orientacyjnie-Byczyna (ok 7km ode mnie)[/QUOTE]

[quote name='kolejna kobietka']Asiu, ale to chyba te w opolskim Sierosławice (hope wspominala o Opolszczyznie wczesniej)... z Wroclawia wychodzi okolo 100 km w jedna strone...[/QUOTE]

hihi no nie przesadzaj, ja znalazlam :eviltong:

Edited by kolejna kobietka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']hihi no nie przesadzaj, ja znalazlam :eviltong:[/QUOTE]
Na dobrych mapach jest :D ja jeszcze kilka lat temu nie miałam pojęcia,że taka miejscowość istnieje :D :D
[SIZE=3][B]Dobra wiadomość-Zojka w przyszłym tyg pojawi się u mnie-z Wrocławia albo odbiorę ją sama, albo Ciocia ewu ją dostarczy...na poślizg czasowy-pomoże Ciocia Ulv...albo inna Ciocia z Wrocławia :D
[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']a wiadomo jak sunia się ma? coś lepiej z poruszaniem się?[/QUOTE]
Niestety-nic nowego nie wiem, może jutro będa nowe wiadomości?
Sunia na łapencjach staje-załatwia się na zewnątrz...może nie jest z nią aż tak źle? Ja pojadę z nią na USG i RTG-wtedy będziemy wiedzieć coś więcej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']to może ma połamaną miednicę skoro nie stawała a teraz jest coraz lepiej - biedusia - to jest niepojęte, że nie została zabrana nawet na RTG :([/QUOTE]
Zojka jest w schronisku-na schroniskowym leczeniu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...