Jump to content
Dogomania

Zosia zasnęła na zawsze :((. Dziękuję Hope2 za miłość i wspaniałą opiekę.


toyota

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Nie wiem kto wymyślił to nowe dogo, to jakiś poroniony wytwór szalonego informatyka! Mnie wcięło emotikony i za żadne skarby nie mogę ich odzyskać, grrrrr. Zosieńko, poczaruj łapką i niech wszystko wróci takie jak było. Szkoda, że już nie piszesz do Twojego fanklubu, buziaczki :)
PS Emotików nie odzyskałam, ta buzia to dwukropek i kawałek nawiasu ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem kto wymyślił to nowe dogo, to jakiś poroniony wytwór szalonego informatyka! Mnie wcięło emotikony i za żadne skarby nie mogę ich odzyskać, grrrrr. Zosieńko, poczaruj łapką i niech wszystko wróci takie jak było. Szkoda, że już nie piszesz do Twojego fanklubu, buziaczki :)
PS Emotików nie odzyskałam, ta buzia to dwukropek i kawałek nawiasu ;)

Zmień przeglądarkę. W 99% pomaga ;)

 

Zosieńka zapracowana jest ;)

1256_1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kochani, chwilowo wycofuję się z dogo, na dzień dzisiejszy nie chce mi się wracać. Zniosłam z pokorą falę wiadomości o tym,że Zoś nie żyje przeze mnie, wyzwiska. Brakuje mi Królewny każdego dnia, nie ma dnia, w którym o niej nie myślę...

Dzisiaj kolejna kobietka usunęła wydarzenie Zosi-pytam- JAKIM PRAWEM? kto ją o to prosił??? czy to,że byłam po stronie Buni-nie ludzi upoważnia do takiego zachowania? 

Nie wiem kiedy wrócę i czy wrócę. Muszę sporo przemyśleć-przede wszystkim...czy warto?

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Boże kochany....Ja nie rozumiem-jak usunęła wydarzenie?To jej wydarzenie,ona zakładała?Nie rozumiem,ale ja jestem stara i dlatego wielu rzeczy nie rozumiem..Zosia nie żyje przez Ciebie?A co to za bzdura?

Jakie wydarzenie usunęła-a to nie jest wydarzenie Zosi?

Znowu nie wiem o co chodzi-słusznie mawiał mądry człowiek,,starość grubianka nikogo nie zdobi,,...

Jeśli jednak decyzję podtrzymasz i nie wrócisz na dogo to bardzo proszę oto abyś do nas (myśmy kiedyś korespondowały na maila)przysłała wiadomości o Bilbusiu...Lubię bardzo tego psa.

Pozdrawiam Ciebie i powiem na zakończenie szczerze-szkoda.Bardzo szkoda.

Ela

Edited by waldi481
Link to comment
Share on other sites

Hope - chyba nigdy w życiu nie zrozumiem jak ktoś Tobie mógł zarzucić cokolwiek, zwłaszcza jeśli chodzi o Zosię.

Szanuję Twoją decyzję ale nie ukrywam, zę będzie mi Ciebie bardzo brakowało, i że czekam na Twój powrót... 

Jeśli nie będziesz pisała co u Bilba to pozwolę sobie zapytać o nich na mejla, ok?

 

A wydarzenie Zosi na FB - na Boga a komu ono przeszkadzało?????????

Nie rozumiem, po prostu nie rozumiem  :lookarou: . I dlaczego jeszcze ktokolwiek się dziwi, że ludzi odchodzą z dogo? Nie chcą pomagać? Jeśli się tak traktuje tych, którzy całe serca oddają innym, słabszym to o czym tu gadać???

Link to comment
Share on other sites

W końcu to napisałaś Aniu! Powinnaś dawno, wtedy kiedy jakiś myślący inaczej pisał Ci chamskie oskarżenia. Ty, która robiłaś dla ratowania Zosi wszystko co można jeszcze musiałaś znosić obelgi jakiejś podłej jednostki.
Jesteś wspaniałą osobą, po raz enty powtórzę, pamiętaj o tym zawsze :)
Kto jest na fb? Waldi, Alfa?

Usunięcia wydarzenia nie będę komentować...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Nie.Na fb miał konto mój małżonek.Za zabranie głosu w temacie kopania jednej z fundacji został tak po chamsku potraktowany przez jedną osobę,że konto ulegnie całkowitej likwidacji.Małżonek mój uważa,że mężczyzna nie powinien uczestniczyć w maglu i ja się z nim zgadzam.Także nas nie ma na fb.Nie umiemy być chamscy choć przyznajemy,że taki styl bycia popłaca w dzisiejszych czasach.

A Hopiaka mi naprawdę szkoda.

--------------------

Konto zostało zgłoszone w dniu dzisiejszym do usunięcia.Nie umiemy walczyć z chamstwem,ale to nie znaczy,że ktoś ma prawo nam ubliżać.

Elżbieta

EOT

Edited by waldi481
Link to comment
Share on other sites

Szkoda, że nie masz. Ja staram się w żadne takie dyskusje nie wdawać, też przed chamstwem bronić się nie potrafię. Konto mam m.in. dlatego, ze sporo osób uciekło z dogo na fb :) Jak już mnie całkiem coś wkurzy to piszę, ale w sposób kulturalny, a przynajmniej się staram ;)
Hopiak jest jedyny w swoim rodzaju, niestety dobrzy, ufni ludzie obrywają :(

Link to comment
Share on other sites

Co się z ludźmi dzieje? Tego nie mogę pojąć. Czy to przez to, że my stare roczniki jesteśmy inaczej wychowani a teraz ludzie młodzi potrafią napisać na innych różne świństwa i uchodzi to im bezkarnie. 

Aniu nie daj się zaszczuć! :calus:

Link to comment
Share on other sites

Wklejam z powiadomień z fb-bo zagubi się i nie będzie dowodu -mogę dostać bana, nie zależy mi już. Będę robić swoje-bez względu na dogo, na fb. I wiesz co Asiu? a z resztą...i tak nie zrozumiesz, mam nadzieję,że dotrzymasz słowa i pojawi się wątek Buni.

 

 
  •  
     
    Joanna Ciasnocha odwołała wydarzenie „ZOSIA POBIEGŁA ZA TM:'(.NOWOTWÓR ZAATAKOWAŁ CAŁE MAŁE CIAŁKO :'”.18:25
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

A jak można się nie odezwać?Zdeptanie jakiejkolwiek fundacji pociągnie za sobą niedole psów.Tych psów jest kilkanaście kto je weżmie jak fundacja upadnie?No kto?

A jak się ma pretensje to do sądu i tam wyjaśniać a nie na forach społecznościowych,bo błoto łatwo  przylgnie tylko zeskrobać to trudniej...

Nam chodzi o psy a innym o co?

ANia-my się nie damy i koniec.I tego się będziemy trzymać-inna opcja nie wchodzi w grę...

Elżbieta

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pomimo, że nigdy nie broniłam fundacji CHZ, raczej kibicowałam kolejnej kobietce w jej walce o odzyskanie Buni, to i tak zostałam "skreślona", kk zeźliła się na mnie, bo ośmieliłam się bronić Hope 2 (jej złość wywołała zainicjowana zbiórka środków na operację Buni, kiedy psina była w CHZ). Mam wrażenie, że istnieje jakiś problem emocjonalny, ale to już nie moja sprawa. Mściwość to bardzo brzydka cecha, a tu ewidentnie jest branie odwetu za wątek Buni. Hope2 proszę, nie odchodź i nie przejmuj się nieodpowiedzialnymi "bluzgami". Czasem ludzie, którzy nie umieją poradzić sobie z własnymi problemami odreagowują obrzucając błotem innych. Byłaś cudowną opiekunką Zosi, dzięki Tobie miała na koniec najlepsze, najszczęśliwsze miesiące swojego życia i tego NIKT nie ma prawa kwestionować. A ludziom zgryźliwym, dożartym trzeba chyba tylko współczuć, bo żyją negatywnymi emocjami.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...