Jump to content
Dogomania

Ratler praski - problem z okiem :( Pomocy :(


prazsky krysarik

Recommended Posts

Witam wszystkich.
Mija 10 dzień jak stałam się szczęśliwą posiadaczka ratlerka miniaturki :)
Ponieważ jest to mój pierwszy piesek w życiu - z ciekawością patrze na każdy ruch pupilka:)
Od pierwszego dnia zauważyłam coś w oczku mojego maleństwa - myślałam ze to sierść albo jakaś niteczka, albo kurz. Ponieważ się nie znam i nie przeszkadzało to jemu - nic nie robiłam. Dziś położył się u mnie na kolanach - i zobaczyłam ze to "coś" w jego oku nie przesuwa się :( To znaczy ze jest to jakieś chyba uszkodzenie.
Czasami jak się bawi - to patrzy w jednym kierunku i nagle podskakuje jakby kogoś zobaczył z innej strony. Myślałam ze wariat jeden - ma takie zabawy. A teraz zastanawiam się czy czasami nie jest powodem to oko:(
Do weterynarza mamy 28 lutego. Wiec teraz nie wiem czy czekać czy iść natychmiast :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Zmieniłam weterynarza - teraz już wiem ze ratlerki - są BARDZO delikatne . Ma czasami w oczku to jednym to drugim jakby przyklejana cieniutka skórkę Teraz ma już 5 mies - sam pokazuje łapką ze jemu coś w oku przeszkadza. I wystarczy zamknięte oczko leciutko pomasować - i ta skorka, która jemu przeszkadza - sama się odklei. I razem ze łzami wyjdzie z oka. Jest ok :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...