Jump to content
Dogomania

Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)


Lili8522

Recommended Posts

Niestety w tym tygodniu miałam młyn, sprawy rodzinno-szkolno-zawodowe i nie wykrzesałam nawet chwili na telefon. Jutro zjazd rodzinny w związku z imieninami i odpustem w parafii, i też nie dam rady; a z tego co wiem pan Gerard będzie teraz się urlopował, więc może być ciężko.
Lili, możesz podesłać mój nr do cioteczki Kama79, może uda mi się wyrwać na godzinkę, ale totalnie pod wieczór, 18.00, 19.00...?

Link to comment
Share on other sites

To ja tą ciszę paskudnie wykorzystam...

[B][COLOR=#006400]Zapraszam cioteczki do koleżanki Dropsia, Nutki, która potrzebuje naszej pomocy, po tym jak została brutalnie wyrzucona przy ruchliwej ulicy oraz dwukrotnie potrącona przez samochód:[/COLOR]
[/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246065-Nutka-2letnia-suczka-wyrzucona-przy-ruchliwej-ulicy-POTR%C4%84CONA%21-POM%C3%93%C5%BBCIE%21"]
http://www.dogomania.pl/forum/threads/246065-Nutka-2letnia-suczka-wyrzucona-przy-ruchliwej-ulicy-POTR%C4%84CONA%21-POM%C3%93%C5%BBCIE%21[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][COLOR=#ff0000][B]Nikt tutaj nie zagląda a my mamy sytuacje na ostrzu noża, do końca sierpnia MUSIMY Dropsa zabrać z hotelu.
Wczoraj dostałyśmy rachunek na 731 zł... Dropsikowi zostało 208 zł na koncie, nie mamy pieniędzy ani nie mamy
go gdzie umieścić... Jeśli nic nie wymyślimy Drops pojedzie tam skąd go zabrałyśmy - do schroniska.

Ciągle walczymy o jego utrzymanie ale Nam już też brakuje pomysłów i sił... na wątku pusto, ani pół stałej deklaracji... [/B][/COLOR]:-(
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522'][CENTER][COLOR=#ff0000][B]Nikt tutaj nie zagląda a my mamy sytuacje na ostrzu noża, do końca sierpnia MUSIMY Dropsa zabrać z hotelu.
Wczoraj dostałyśmy rachunek na 731 zł... Dropsikowi zostało 208 zł na koncie, nie mamy pieniędzy ani nie mamy
go gdzie umieścić... Jeśli nic nie wymyślimy Drops pojedzie tam skąd go zabrałyśmy - do schroniska.

Ciągle walczymy o jego utrzymanie ale Nam już też brakuje pomysłów i sił... na wątku pusto, ani pół stałej deklaracji... [/B][/COLOR]:-(
[/CENTER]
[/QUOTE]
to jeszcze jest połowa miesiąca, trzeba bazarki uruchomić, "zwrócić" psa do schroniska, to chyba najgorsza opcja:(

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, że najgorsza, ale jeśli się nie uda... To jestesmy na ostrzu noża. Nie może zostać dłużej niż do końca sierpnia tam gdzie jest w tej chwili, żaden dom tymczasowy nie chce tak dużego, trudnego psa, żaden hotel w okolicy również... :(

Jesteśmy załamane... Już myślałyśmy, że to koniec ciężkiej drogi Dropsa, a jak widać dopiero się zaczyna :-( :-( :-(

Link to comment
Share on other sites

Kurde, no... gdyby nie to, że mam aktualnie pod swoją opieką cztery dwutygodniowe, osierocone kociaki i cała kasa idzie mi na mleko zastępcze i podkłady, to cośbym wyskrobała...
Kto potrafi zrobić taki szybki bazarek cegiełkowy, w miarę szybko? Może coś typu "Drops Ucieknier ucieka przed schroniskiem, dokąd zmierza?" 1 km za 2 złote, lub coś podobnego... Nie mam na razie lepszego pomysłu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...