Jump to content
Dogomania

Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)


Lili8522

Recommended Posts

[quote name='ania shirley']Z tych miejscowosci to ja byłam w niedzielę w Kamieńcu , Zbriosławicach , Reptach i Ptakowicach. Jak w srodę tam przyjechałyśmy to wszystkie zerwane były tylko w Ptakowicach. Wstrętna miejscowośc...

Jutro rano pojade na Kopernik. Porozgladam się.... Plakaty rozwieszę. Nie dużo , bo do pracy muszę lecieć....[/QUOTE]

Super. :lol: Może akurat facet wyjdzie na poranny spacer z psiakiem ..i może to będzie Drops. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś Miedary miały podpisane umowy z wieloma gminami

[url]http://www.boz.org.pl/sch/sl.htm[/url]

Charly - nie ma w Miasteczku Śląskim schroniska, im pewnie chodziło o Zamex, który prowadzi kierownik schroniska w Miedarach- Dorota Kufel.

Zbrosławice od niedawna mają podpisaną umowę z Cieszynem. Wiem, ze niektóre gminy mają podpisana umowę z hyclem z Zawiercia M. Jurczykiem.
Ponieważ to się zmienia w niektórych gminach jak w kalejdoskopie. Podam przykład z Piekar Śląskich - firma zajmująca się odłowem psów zawozi psy do Miedar.

Szkoda, że nie ma jakiejś bazy, która byłaby uaktualniana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorobella']Kiedyś Miedary miały podpisane umowy z wieloma gminami

[URL]http://www.boz.org.pl/sch/sl.htm[/URL]

Charly - nie ma w Miasteczku Śląskim schroniska, im pewnie chodziło o Zamex, który prowadzi kierownik schroniska w Miedarach- Dorota Kufel.

Zbrosławice od niedawna mają podpisaną umowę z Cieszynem. Wiem, ze niektóre gminy mają podpisana umowę z hyclem z Zawiercia M. Jurczykiem.
Ponieważ to się zmienia w niektórych gminach jak w kalejdoskopie. Podam przykład z Piekar Śląskich - firma zajmująca się odłowem psów zawozi psy do Miedar.

Szkoda, że nie ma jakiejś bazy, która byłaby uaktualniana.[/QUOTE]

Miasteczko Ślaskie ma umowę z Olkuszem. Taką informację otrzymałam tam w styczniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']Miasteczko Ślaskie ma umowę z Olkuszem. Taką informację otrzymałam tam w styczniu.[/QUOTE]

Czyli pewnie mają podpisana umowe na odłów psów z firmą Zamex z Miasteczka Śląskiego, której właścicielką jest Dorota Kufel- a psy sa odławiane do schroniska w Miedarach, którego kierownikiem jest Dorota Kufel.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Czy ktoś pomoże nam skompletować listę okolicznych schronisk oraz schronisk, które mają podpisane umowy z tamtymi okolicami?
Dorobella bodajże mówiła coś o Olkuszu i Łodzi? Skąd zabierają tam psiaki?

Póki co ja mam tyle:
-Cieszyn (obsługuje Zbrosławice)
-Gliwice - Sośnica
-Miedary
-Bytom
-Ruda Śląska
-Zabrze - "Psitul mnie"
-Katowice
-Chorzów
-Sosnowiec
-Częstochowa
-Mysłowice
-Rybnik
-Tychy
-Olkusz (obsługuje Miasteczko Śląskie)[/QUOTE]

Justyna - ja jutro rano zerknę na mapę i podzwonię ile się da po urzędach i dowiem się kto z kim ma umowy...

Z tego co mi wiadomo psy wyłapywane w Olkuszu trafiają do schroniska w Racławicach koło Miechowa, ale jeszcze raz to sprawdzę.

Edited by Kama79
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kama79']Justyna - ja jutro rano zerknę na mapę i podzwonię ile się da po urzędach i dowiem się kto z kim ma umowy...

Z tego co mi wiadomo psy wyłapywane w Olkuszu trafiają do schroniska w Racławicach koło Miechowa, ale jeszcze raz to sprawdzę.[/QUOTE]

Dziękuję serdecznie!
O Olkusz jako taki nam nie chodzi - to daleko :)
Schrony kompletuję dlatego, że pozostanie nam w zasadzie w tej chwili tylko podzwonić raz jeszcze po wszelkich możliwych miejscach oraz mailowo/faxowo powysyłać zdjęcia Dropsa. No i pojawiać się tam osobiście, jeśli będzie możliwość.


[quote name='ewu'][B]Wet w lecznicy na Toszeckiej prosił o podanie numeru czipa Dropsa.Podajcie mi zadzwonię i przekażę.[/B][/QUOTE]

Danyww już mi o tym mówiła. Książeczka jest u Państwa z DT, ale postaram się zadzwonić do _bubu_, która wyciągała go ze schronu bo na umowie ze schroniskiem też powinien być numer czipa. Jak się dowiem to dam znać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorobella']Czyli pewnie mają podpisana umowe na odłów psów z firmą Zamex z Miasteczka Śląskiego, której właścicielką jest Dorota Kufel- a psy sa odławiane do schroniska w Miedarach, którego kierownikiem jest Dorota Kufel.[/QUOTE]

Dorobella, powiedzieli mi konkretnie, że psy wywożone są nie do Miedar- że tak było kiedyś. Teraz wywożone są do Olkusza. Taką informację otrzymałam w urzędzie w miasteczku: że psy wyłapane na terenie Miasteczka Śl nie trafiają do Miedar. Trafiają prosto do Olkusza.

Edited by Charly
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']Dorobella, powiedzieli mi konkretnie, że psy wywożone są nie do Miedar- że tak było kiedyś. Teraz wywożone są do Olkusza. Taką informację otrzymałam w urzędzie w miasteczku.[/QUOTE]
Bożę czy oni oszaleli z tym Olkuszem, czy ci urzędnicy nie mają sumień...

Link to comment
Share on other sites

Psy z Olkusza (i innych licznych gmin odległych nawet o 200km) wyłapuje Pałka i do niego trafiają wyłapane psy do pseudoschronu w Olkuszu. Na razie w O go nie ma. NA JEGO SZCZĘŚCIE wbrew pozorom!!!
Jego zdjęcie wysłałam osobie, która do O zagląda często. Jeżeli się tam nieszczęśnik pojawi, myślę, że da znać.

Edited by Ikusia
Link to comment
Share on other sites

Podzwoniłam, na ile mi czas pozwolił,
psy ze Zbrosławic - do Cieszyna
Piekary Sląskie, Pyskowice, Tarnowskie Gory - Miedary
Z Miasteczka Śląskiego wywożą do DZIAŁOSZYNA - łódzkie

Jeszcze sprawdzam tego hycla z Radzionkowa....

Trzeba by sprawdzić ten Działoszyn i Jastrzębie Zdrój.

Link to comment
Share on other sites

Juz w pracy jestem. Nie widziałam tego podejrzanego;) psa. Ale prawie wogóle psów nie widziałam. Jak byłam na Koperniku to lało starsznie. Jak ktos z psem wychodził ,to na minutke. A tam zawsze mnóstwo psów biega. Pogoda mi nie sprzyjała... Mam znajomą na Koperniku. Ma psa. Popytam....


Taka stronę znalazłam- pewno znacie te schroniska, ale moze coś sie przyda...
[url]http://www.jakpieszkotem.org/index.php?option=com_content&view=article&id=44:schroniskadlazwierzat&catid=9:zdrowie&Itemid=5[/url]

Edited by ania shirley
Link to comment
Share on other sites

Ja poczytałam i zwątpiłam

[URL="http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/70935,w-schronisku-zle-sie-dzialo,id,t.html"]http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/70935,w-schronisku-zle-sie-dzialo,id,t.html

[/URL][URL]http://www.boz.org.pl/lz/wielun/index.htm[/URL]

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/145348-MATRIX-mroczna-tajemnica-wieluńskiej-Fundacji-Zwierzyniec[/url]

Edited by dorobella
Link to comment
Share on other sites

Trochę pojeżdziłam wczoraj po Nakle śl. ,po drodze Ostrożnica,Świerklaniec , Piekary śl. ,Orzech ale nigdzie śladu psiaka :shake: córa rownież w drodze na uczelnie do Chorzowa nigdzie nie zauważyła psa wogóle mało psiaków wczoraj się kręcilo po drogach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Dostałam info że to jet blok zaraz obok szkoły.

[B]Babka mówiła, że duży pies jak ze zdjęcia, jest pewna w 99% z ładną kolorową obrożą[/B] :-o[/QUOTE]


Aż mi ciarki po plecach przeszły. Oby to był Dropsik!

Link to comment
Share on other sites

Też byłam na Koperniku i tak jak [B]ania[/B] w deszczu. Nie zobaczyłam nawet psiego ogona :shake:

Na Mikulczyckiej spotkałam panią z psem. Pokazałam jej plakat a pani mówi: "ale ten pies ma właściciela". Prawie serce mi stanęło. W czasie rozmowy pani powiedziała, że właścicielka wychodzi z tym psem już od bardzo dawna. :shake: Czyli znowu pudło ale jeszcze sprawdzę przez znajomych jeden dom.

Jutro też będę w tym rejonie i też się rozejrzę. Żeby tylko nie padało bo mało kto chodzi a psiaki siedzą w domach i ..budach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...