Jump to content
Dogomania

Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)


Lili8522

Recommended Posts

Pod warunkiem, że jak ktoś go zagoni na podwórko to cwaniak nie wylezie po płocie...

[B]ewu[/B], bądź najlepiej z Lili w kontakcie. Myslałyśmy żeby pokręcić się po Kamieńcu w godzinach rannych - ok.7:00/8:00 albo wieczornych ok.19:00/20:00 kiedy jest szansa, że może tam wracać. To daleko od Ciebie? Może byłabyś w stanie porozglądać się?

Poza tym sama nie wiem... :( Trzeba ciągle plakatować, bo wciąż tych ogłoszeń jest za mało i ludzie przechodzą obojętnie. Każdy pomysł jest dobry, my już nie wiemy co robić :placz:

A w nocy było tak zimno... :(

Link to comment
Share on other sites

Mamy jeszcze takie zdjęcia Dropsika... Zrobiła je _bubu_ zaraz przed tym, jak wzięłam go w obiecaną podróż do nowego życia... :(
(to nie w tej obroży pojechał)

[IMG]http://www.zmienmylos.pl/images/zwierzaki/Dropiaty/kopia dsc_0967.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.zmienmylos.pl/images/zwierzaki/Dropiaty/kopia dsc_0962.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.zmienmylos.pl/images/zwierzaki/Dropiaty/dsc_0981.jpg[/IMG]


Eh, jak pomyśle, że spałeś dziś gdzieś zwinięty w kuleczkę pośród zmarzniętych liści... To serce mi pęka :(

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny a może ogłoszenie w lokalnej prasie można by umieścić. Ten środek przekazu dociera do starszej grupy ludzi, którzy przeważnie 3 razy dziennie chodzą do sklepu, siedzą w oknach i obserwują i często wiedzą i widzą najwięcej o nowościach w okolicy:razz:. Może jest jakaś lokalna gazetka, która pomogłaby, teraz jest modne uczestniczenie w takich akcjach ratowania zwierzaków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']A nie mozna zatelefonowac do Medar-a co to jest schronisko ,czy ?[/QUOTE]

To jest miejscowość, w której znajduje się schronisko, które wyłapuje psy z obrzeży Gliwic i Tarnowskich Gór.
Już dawno jest powiadomione i zarzeka się, że Dropsa tam nie było i że powiadomią nas jak tylko tam trafi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agulla']Dziewczyny a może ogłoszenie w lokalnej prasie można by umieścić. Ten środek przekazu dociera do starszej grupy ludzi, którzy przeważnie 3 razy dziennie chodzą do sklepu, siedzą w oknach i obserwują i często wiedzą i widzą najwięcej o nowościach w okolicy:razz:. Może jest jakaś lokalna gazetka, która pomogłaby, teraz jest modne uczestniczenie w takich akcjach ratowania zwierzaków.[/QUOTE]

Najbardziej powszechna gazeta lokalna do Nowiny Gliwickie. Pisaliśmy do nich z prośbą o pomoc - umieścili informację jedynie na swojej stronie internetowej oraz profilu facebook :(

No chyba, że ktoś ma znajomości w redakcji i byłby w stanie to dla nas zrobić???

Link to comment
Share on other sites

Daaaawno, naprawdę dawno nie przeżyłam takiego rozczarowania. Aż serce boli i wielki żal.:-(
Justynka dostała cynk, gdzie jest Dropsik, powiadomiła mnie i pojechałam, w zasadzie pędziłam. Zobaczyłam z daleka ..DROPS!!!
Niestety gdy wysiadłam z samochodu okazało się, że to chyba ten psiak, którego dokarmiają w Zodiaku. Naprawdę bardzo podobny ale pycholek cały czarny bez przebarwień, na grzbiecie przewaga czarnego, no i mały, pulchniutki. Bawił się z ludźmi, którzy tam mieszkają, do mnie podszedł bez żadnego stresu.
Szkoda, wielka szkoda, że to nie był Drops. :placz:
Przygnębiło mnie to strasznie bo te kilka minut nadziei było takie piękne. Już myślałam, że go zaraz odwiozę do DT. A tu nic. W dalszym ciągu nie wiemy gdzie on jest, co się z nim dzieje. Ehhh..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']To jest miejscowość, w której znajduje się schronisko, które wyłapuje psy z obrzeży Gliwic i Tarnowskich Gór.
Już dawno jest powiadomione i zarzeka się, że Dropsa tam nie było i że powiadomią nas jak tylko tam trafi...[/QUOTE]
utrzymuja sie i swoje rodzinki z wylapywania psow wyrzuconych na bruk, za ktore gminy placa od sztuki,a pozniej slad po nich ginie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']a co sie stalo z tym psem ,to tez jest jeden z nieszczesnikow ?[/QUOTE]

Nie wiem czy to jeden z nieszczęśników. Nawet nie wiem czy bezdomny czy się szwęda jak na wsi. Był grubiutki, sierść czysta i błyszcząca.
Co miałam zrobić? Zadzwonić żeby go odwieźli do Miedar???? :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danyww']Nie wiem czy to jeden z nieszczęśników. Nawet nie wiem czy bezdomny czy się szwęda jak na wsi. Był grubiutki, sierść czysta i błyszcząca.
Co miałam zrobić? Zadzwonić żeby go odwieźli do Miedar???? :shake:[/QUOTE]

tak zle jest w Medarach,czy nie da sie nic uczynic dla tych zwierzat i tym hyclom wziac sie do d......y?Ojej to juz inny temat

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danyww']Nie wiem czy to jeden z nieszczęśników. Nawet nie wiem czy bezdomny czy się szwęda jak na wsi. Był grubiutki, sierść czysta i błyszcząca.
Co miałam zrobić? Zadzwonić żeby go odwieźli do Miedar???? :shake:[/QUOTE]
Oj tylko do Gliwic, w Gliwicach jest porządne schronisko( wiadomo ,że nie dom ale jest ok..)
Mówi się,że znaleziony w Gliwicach...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Pod warunkiem, że jak ktoś go zagoni na podwórko to cwaniak nie wylezie po płocie...

[B]ewu[/B], bądź najlepiej z Lili w kontakcie. Myslałyśmy żeby pokręcić się po Kamieńcu w godzinach rannych - ok.7:00/8:00 albo wieczornych ok.19:00/20:00 kiedy jest szansa, że może tam wracać. To daleko od Ciebie? Może byłabyś w stanie porozglądać się?

Poza tym sama nie wiem... :( Trzeba ciągle plakatować, bo wciąż tych ogłoszeń jest za mało i ludzie przechodzą obojętnie. Każdy pomysł jest dobry, my już nie wiemy co robić :placz:

A w nocy było tak zimno... :([/QUOTE]
Nawet nie wiem gdzie to jest...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...