Jump to content
Dogomania

Twister - porzucone, niechciane psie serce szuka DOMU


szafra

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 308
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Byłyśmy z Gosią i Twisterem na szczepieniu wczoraj. Twiester trochę schudł - waży 18,5 kg. 
Zaniki mięśni widac bardzo na tylnych łapkach. Zaczyna przysiadać na nich. Wet zaproponował zastrzyki z kwasu hialuronowego, ale to strasznie drogie  :shake: , więc  póki o takiej opcji nie ma bo nie mamy na to pieniędzy. Może bazarek na ten cel można by było zrobić - to jakieś rozwiącanie by było. Nie wiem ile tych zastrzyków musiałby wziąć ale to stawia na nogi ponoć i jest bardzo dobre. 
Twisterek został zaszczepiony, do domu dostał tabletki na odrobaczanie i kupiłyśmy mu tabletki na stawy. Wystarczy na 3 miesiące. Zobaczymy jak zadziałaja. 
Zjęcia .... oczywiście przypomniało mi się, jak już było po wecie i siedziałyśmy w samochodzie ... więc ma  tylko takie : 
Nieładne, ale co tam. W styczniu umówiłam się z Gosią i mam nadzieję, że wtedy zrobię ładniejsze. 

Twister2.jpg

Twister.jpg  20141219_163213.jpg

Link to comment
Share on other sites

biedne,kochane psiątko,Lorci pięknie odbudowały się mięśnie po HMB http://www.dermapharm.com.pl/pl/o/HMB-preparat-odzywczy-dla-psow-i-kotow 

tu obszerniejszy opis http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=3225

No całkiem przystepna cena :) i w opisie też nieźle brzmi. Zobaczymy jak po tych trzech miesiącach brania tych tabletek co teraz będzie i może potem kupimy te, które Twoja Lorcia brała. Dzięki Halszko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...