Jump to content
Dogomania

Yorki na allegro!!!


Ewelina & Hera

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agamewa']A jak myślicie z kąd się wziął ten show na miniaturowe yoreczki?..z niewiedzy.Ludzie nie znający się na rasie podążają za modą,a bo malutkie to zaraz fajniutkie..niestety sama taka byłam jak zaczęła się moja przygoda z yorkami..szukałam yorka tylko miniaturowego..ba,trafiłam nawet do pseudo hodofli "York w jesionce"bo tam właśnie była produkcja takich piesków,na szczęście 2 prawdziwe hodowle do,których trafiłam,wytłumaczyły mi co to znaczy york miniaturowy..i przede wszystkim nie ma czegoś takiego jak york miniaturowy,to człowiek stworzył miniaturyzację ...dobierając małych rodziców..no i wykład został w głowie i nie żałuję że wybrałam tak a nie inaczej.Tym ,którzy kochają miniatureczki przydałby się porządny wykładowca tak jak mnie;)[/QUOTE]
masz rację Aga to głównie brak wiedzy i wyobraźni jakie mogą być konsekwencje dla zdrowia,
nawiasem mówiąc jedna moja sunia poszła właśnie do zagranicznej hodowli, wiecie jakie były oczekiwania... żeby nie była za mała, bo wiedzą ,że do hodowli lepsza jest większa:)
a u nas cóż, moje dorosłe trzykilowce często budzą zdziwienie
i jeszcze jedno, przywiązuję dużą wagę do socjalizacji szczeniąt, ale też jeszcze nikt o to nie zapytał

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pa-ttti']nie wiem jak można wysłać swojego szczeniaka pocztą...nie wiem też jak można kupic psa i poprosić o wysyłkę pocztą....[/QUOTE]

to już tylko wiedza ci co kupują i sprzedają, komu na czym zależy, po swoje psy żółwie czy rybki jeździłam osobiście, ale gdy robię wysyłki codzien na poczcie, notorycznie widuje pana co gołębie wysyła.
na gratce widuje ogłoszenia ze kupie mioty yorkow, po takim ogłoszeniu wiadomo ze ci co sprzedają i kupują, traktują psy przedmiotowo i są dla nich tyle ważne co poranny papieros.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamewa']To jest dobre ogłoszenie
[URL]http://allegro.pl/sprzedam-sliczne-yorki-i1413226610.html[/URL]
Interchampion..hehe ,ludzie to mają bujną wyobrażnię;)
Kolejne pseudo:shake:[/QUOTE]
Aga, nie Interchampion tylko INTERCZEMPION, nie znasz się? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ja już gdzieś widziałam zdjęcie tego "inter"..... kurcze nie mogę sobie przypomnieć gdzie.

Ale i tak rozwaliło mnie to drugie ogłoszenie - z dwoma rep.
Przyjrzałyście się proporcją ręki i psiaka - wielkości ręki i pieska...... one są nie dużo większe od dłoni !!!!!!
Przecież świnka morska jest większa!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vikiii']Ja już gdzieś widziałam zdjęcie tego "inter"..... kurcze nie mogę sobie przypomnieć gdzie.

Ale i tak rozwaliło mnie to drugie ogłoszenie - z dwoma rep.
Przyjrzałyście się proporcją ręki i psiaka - wielkości ręki i pieska...... one są nie dużo większe od dłoni !!!!!!
Przecież świnka morska jest większa!!![/QUOTE]

Tu pewnie widziałaś:)hihih
[url]http://allegro.pl/york-yorki-reproduktor-2psy-z-rodowodem-i1414895351.html[/url]
Ten pies nie ma nawet uprawnień ale inter już ma;)

Link to comment
Share on other sites

1424679830

co prawda nie york, ale...szkoda słów.

facet po pierwsze niezdecydowany jakiej rasy jest ten pies, bo pisze chihuahua, a w nawiasie-ratlerek(może myśli że to jedno i to samo...), po drugie zachęca do krycia tym skarłowaciałym pieskiem, po trzecie.......chce sobie na nim jeszcze dobrze zarobić.

Link to comment
Share on other sites

tak, ja tą środkową widziałasm ostatnio. psiak wygląda jak przerobiony w photoshopie. słodziak jest, ale na innych aukcjach już widać że to skradzione zdjęcie najprawdopodobniej, bo te z innych aukcji wyglądają bardziej "normalnie".
ta pani napisała w aukcji że tata ma "najniższą dopuszczalną wagę 1kg" ciekawe swoją drogą skąd takie informacje???? bo napewno nie z wzorca rasy...:(
Katasza, może mama ma trochę zaropiałe oczka, ale jeśli chodzi o stan tych zwierząt to muszę powiedzieć że wyglądają akurat na odpowiednio zadbane:) są uczesane, włos się błyszczy, także to jest akurat ok.
gorszy jest fakt że rozmnażane są karzełki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...