Jump to content
Dogomania

Yorki na allegro!!!


Ewelina & Hera

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zauważyłam, że często spoglądacie na allegro na yorki.
Więc zwracam się z prośbą, jeśli ktoś zobaczyłby suczke yorka, obciętą to bardzo proszę o informacje.
Podaje tylko tyle informacji, ponieważ Niki została ukradziona i zapewne nikt nie wie, że ona jest z rodowodem i w jakim jest wieku.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

wczoraj jechałam samochodem z mamą i po ulicy biegał przestraszony yorczek, nikt nie zwracał uwagi-mały prawie wpadł pod samochód. wysiadłam i chciałam go złapać ale niestety był tak wystraszony że uciekł w krzaki i nie udało mi się go złapać. to było pod warszawą w zalesiu.

Link to comment
Share on other sites

A oto co znalazłam własnie na allegro 698073069- numer aukcji
Na yorka mi to nie wygląda :shake: Jak ogladam takie aukcje to normalnie az mną trzęsie ze złości :angryy::angryy::angryy:
[IMG]http://img30.imageshack.us/img30/8749/alli.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eve86']Ja tez czesto przegladam yorki na allegro wiec jesli cos podejrzanego zobacze od razu dam znać[/quote]
Dziękuję za pomoc :))

A ten piesek "yorczek" z aukcji, to naprawdę przesada,
a ludzie licytują nie wiedząc nawet, że to jest york.

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam dzisiaj na ale.gratka ogłoszenie, które skojarzyłam z Niki.
Co prawda bez zdjęć, dlatego postanowiłam zadzownić.
Zapytałam o suczke z ogłoszenia, a Pan mi zaczął mówić o szczeniaczku, a mnie chodziło o dorosłą. Więc powiedziałam, że chodzi o dorosłą, a Pan powiedział, że kosztuje 800zł ale jest niezdolna do porodu, ponieważ poroniła i musiała mieć coś zrobione z macicą, dlatego Pan sprzedaje.
W końcu po co mu suczka, która nie może rodzić i nie może na niej biznesu zrobić, trzeba ją wydać.
Smutny ten fakt... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martyska']Znalazłam dzisiaj na ale.gratka ogłoszenie, które skojarzyłam z Niki.
Co prawda bez zdjęć, dlatego postanowiłam zadzownić.
Zapytałam o suczke z ogłoszenia, a Pan mi zaczął mówić o szczeniaczku, a mnie chodziło o dorosłą. Więc powiedziałam, że chodzi o dorosłą, a Pan powiedział, że kosztuje 800zł ale jest niezdolna do porodu, ponieważ poroniła i musiała mieć coś zrobione z macicą, dlatego Pan sprzedaje.
W końcu po co mu suczka, która nie może rodzić i nie może na niej biznesu zrobić, trzeba ją wydać.
Smutny ten fakt... :([/quote]
Podlość ludzka nie zna granic tym bardziej ze pieski mają uczucia tak jak ludzie :shake: To niue zabawki ktore wywala sie na smietnik :shake: Za takie postępowanie powinny byc wysokie kary albo sama nie wiem- złosc we mnie straszna kipi :angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martyska']Znalazłam dzisiaj na ale.gratka ogłoszenie, które skojarzyłam z Niki.
Co prawda bez zdjęć, dlatego postanowiłam zadzownić.
Zapytałam o suczke z ogłoszenia, a Pan mi zaczął mówić o szczeniaczku, a mnie chodziło o dorosłą. Więc powiedziałam, że chodzi o dorosłą, a Pan powiedział, że kosztuje 800zł ale jest niezdolna do porodu, ponieważ poroniła i musiała mieć coś zrobione z macicą, dlatego Pan sprzedaje.
W końcu po co mu suczka, która nie może rodzić i nie może na niej biznesu zrobić, trzeba ją wydać.
Smutny ten fakt... :([/quote]
Szkoda,że to nie Nikusia:placz:Jak można sprzedać przywiązanego do właściciela psa tylko dlatego,że nie ma z niego biznesu:roll:Pieniądz rządzi światem:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

wlascicielka tej pseudo chodowli rowniez sprzedaje yorki i nie tylko na allegro, prosze nie dajcie sie nabrac, kobieta ma conajmniej 3 suki york i 6 suk shih tzu do tego wlasnych reproduktorow, obiecuje ze zwraca pieniadze jesli pies nie bedzie zgodny z eksterierem rasy, do tego atrakcyjna cena i juz piesek poszedl, a ze to tylko yorko podobne to wyjdzie po paru miesiacach wiec prosze uwazajcie, do tego dodam ze pieski trzyma w chlewiku smierdzi na pol wsi,a jak przyjezdza kupiec po szczeniaka to pryska go woda toaletowa coby milo pachnial,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bruno002']wlascicielka tej pseudo [B]chodowli [/B]rowniez sprzedaje yorki i nie tylko na allegro, prosze nie dajcie sie nabrac, kobieta ma conajmniej 3 suki york i 6 suk shih tzu do tego wlasnych reproduktorow, obiecuje ze zwraca pieniadze jesli pies nie bedzie zgodny z eksterierem rasy, do tego atrakcyjna cena i juz piesek poszedl, a ze to tylko yorko podobne to wyjdzie po paru miesiacach wiec prosze uwazajcie, do tego dodam ze pieski trzyma w chlewiku smierdzi na pol wsi,a jak przyjezdza kupiec po szczeniaka to pryska go woda toaletowa coby milo pachnial,[/quote]
Straszne jak ludzie potrafia traktować zwierzaki :shake:

Link to comment
Share on other sites

A przecież możesz napisać co chcesz, nikt tego nie sprawdza.
Może być nawet po zwycięzcach Świata. Potem wciskają że jeszcze to dzieciak i się zmienia. Za chwilę to będzie że wyrośnie z niego champion.
Ludzie niestety kupują te brednie. No i rodowód to doślą bo akurat coś tam trzeba było zmienić.....:shake: Ręce opadają. Ja jak miałam szczeniaki to jeden z potencjalnych nabywców stwierdził, że nic go tam nie obchodzą jakieś tam wyczyny rodziców szczenięcia. Ważne że będzie miał rodowód bo SĄSIAD ma bez:evil_lol: No i najważniejsze, czy już mu można wiązać kokardkę (szczenie miało 7 tygodni):crazyeye: Odpowiedziałam że pewnie, one już rodzą się z kokardkami

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...