Jump to content
Dogomania

Yorki na allegro!!!


Ewelina & Hera

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Agata_B

W ogóle teraz wysyp yorków... spójrz na ale.gratka.pl , ponad 1500ogłoszen sprzedaży ''yorków''... "yorków'', bo w rzadko którym ogłoszeniu jest York...tam same podróby :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aneczka__wwa']Co myślicie o tym kiedy znana hodowla pisze na allegro że posiada do sprzedaży dorosłe suczki bo mnie trafia szlak przecież pies to nie zabawka :angryy: co wyczerpały się możliwości to teraz precz[/quote]
w bernardynach też sie z tym spotkałam :-D wypowiedź hodowcy była na WYSOKIM poziomie..że to jest hodowla...że tutaj chodzi o dobór osobników..że na to miejsce ma być inny pies..i ogólnie żenada ...osoba nie warta nawet złamanego grosza ;-)) ale każdy będzie rozliczany osobno :cool3: mam nadzieję,ze jak ta PANI przestanie zarabiać to rodzina też ją odda albo co najlepsze "sprzeda" ;-) niech się wtedy fajnie poczuje :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ja z ciekawości zadzwoniłam Pan mi powiedział że jest to suczka 6-cio letnia która sześć razy rodziła cena 2000 tyś. Pan mówi że ma ich za dużo i że nie daje sobie rady ale suczkę bardzo kocha :razz:Moim skromnym zdaniem jeżeli nie daje sobie rady to po co ma szczeniaki przecież przy szczeniętach jest dużo więcej pracy niż przy dorosłej suni

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Zobaczcie co znalazłam na All...:-(

"YORK PIESEK 5 MIESIĘCY

SUCZKA JEGO MATKA 5 LAT

WAGA SUCZKI 2,6 kg. .

WAGA PIESKA 1 kg

PIESEK MA 2 JĄDRA DOBRZE ZAPOWIADA SIĘ JAKO REPRODUKTOR
WAGA DOCELOWA PIESKA 1.8 kg
[B]SUCZKA RODZI 6 - 8 SZCZENIĄT
WSZYSTKIE SZCZENIACZKI ZDROWE
SUCZKA NIE KARMI SZCZENIĄT - TRZEBA KARMIĆ BUTELECZKĄ LUB STRZYKAWKĄ
SUCZKA MA RAKA SUTKA - OD 3 LAT.
PROWADZĄCY WETERYNARZ OCENIA JEJ STAN JAKO DOBRY I ZAZNACZA ŻE BĘDZIE DŁUGO ŻYŁA
SUCZKA POWINNA MIEĆ W POŁOWIE WRZEŚNIA CIECZKĘ
SPRZEDAJĘ, BO MAM PO NIEJ SUCZKI - JEJ SZCZENIAKI TRZEBA KARMIĆ A JA JUŻ NIE CHCĘ.[/B]
WYPRAWKA EXCLUSIVE.

PIESEK WESOŁY, SUCZKA BARDZO SPOKOJNA I CICHA "

Jak tak można ?:shake:

Link to comment
Share on other sites

Dobrze przynajmniej ze otwarcie piszą o chorobie suczki - jest szansa ze psina trafi do kogos, kto mając na uwadze jej chorbę nie bedzie jej rozmnażał...a temy :hodoffcy" to dobrze by napisac parę słow prawdy :angryy: "sprzedaję, bo male trzeba karmic butleką a ja juz nie chcę" - szkoda ze jego/jej własna matka nie oddała bo w pewnym okresie życia trzeba go było karmic butelka!:angryy: Dziadostwo, psów w ogole nie powinno mieć!

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='*Liszka*']Zobaczcie co znalazłam na All...:-(

"YORK PIESEK 5 MIESIĘCY

SUCZKA JEGO MATKA 5 LAT

WAGA SUCZKI 2,6 kg. .

WAGA PIESKA 1 kg

PIESEK MA 2 JĄDRA DOBRZE ZAPOWIADA SIĘ JAKO REPRODUKTOR
WAGA DOCELOWA PIESKA 1.8 kg
[B]SUCZKA RODZI 6 - 8 SZCZENIĄT
WSZYSTKIE SZCZENIACZKI ZDROWE
SUCZKA NIE KARMI SZCZENIĄT - TRZEBA KARMIĆ BUTELECZKĄ LUB STRZYKAWKĄ
SUCZKA MA RAKA SUTKA - OD 3 LAT.
PROWADZĄCY WETERYNARZ OCENIA JEJ STAN JAKO DOBRY I ZAZNACZA ŻE BĘDZIE DŁUGO ŻYŁA
SUCZKA POWINNA MIEĆ W POŁOWIE WRZEŚNIA CIECZKĘ
SPRZEDAJĘ, BO MAM PO NIEJ SUCZKI - JEJ SZCZENIAKI TRZEBA KARMIĆ A JA JUŻ NIE CHCĘ.[/B]
WYPRAWKA EXCLUSIVE.

PIESEK WESOŁY, SUCZKA BARDZO SPOKOJNA I CICHA "

Jak tak można ?:shake:[/quote]
Co za skur..^&$^*^#&$&^$&$!!!!!
Jezuuu... pewnie miała 8 razy szczeniaki juz :angryy::angryy::angryy::angryy: :angryy::angryy: :angryy::angryy: :angryy::angryy::angryy:
Nie skomentuje tego lepiej :angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Visenna']a temy :hodoffcy" to dobrze by napisac parę słow prawdy[/quote]

Już kilka razy miałam wątpliwą przyjemność pisać do takich ludzi i uwierz mi,że po nich to spływa.
Nie dopuszczają do siebie innych racji oprócz swoich - $$$$$
Nie jestem zwolenniczka przemocy,ale czasami mam ochotę ....:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Ja od czasu do czasu przeglądam serwisy typu allegro, gratka itd. Patrze na mioty które są do sprzedania, czasem naprawde śliczne maluchy są. Jednak często widuje też ogłoszenia dotyczące dorosłych psów:shake::-(

Jakiś miesiąc temu znalazłam kilku msc rodowodową suczkę za pare groszy, właścicielka napisała, że suczke sprzedaje za taką cene bo chce jak najszybciej ją oddać. Tłumaczyła dlaczego, ale teraz to mało ważne...
Zapytałam czy ogłoszenie jest nadaj aktualne. Po czym Pani bardzo zła i obuzona odpowiedziała, że za takie grosze nie opłaca jej się sprzedawać suczki i, że ma lepszego kupca ode mnie. Dlaczego lepszego? Bo tamta (podobno) daje 2,5tyś za suczke...

Ostatnio przeglądam ogłoszenia, patrze znów ta sama suczka....

Link to comment
Share on other sites

Tragedia..
Oglądałam inne jej aukcje i znalazłam reproduktora 1.3kg 12 cm w kłebie "długowłosy" i kryje jak króliczek, podobno rodowodowy... Boże taki maluch to mi się wydaje że Viki jest za mała a na 22 cm.. Chyba że tam wystąpiła pomyłka..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

a komu Yorka KARŁOWATEGO na GWARANCJI???? do tego nowa odmiana shiere....i to z rodowodem.
to ogłoszenie z innego portalu ale bardzo ciekawe:
[B][B]opis:[/B]
Sprzedam york shiere terier, karłowate. (miniaturki) Po rodowodowych rodzicach. małe, śliczne. rodzice na zdjeciu. czyste. Gwarancja.
[COLOR=Red][link usunięty][/COLOR][/B]
[B] [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='g@l@xy']a komu Yorka KARŁOWATEGO na GWARANCJI???? do tego nowa odmiana shiere....i to z rodowodem.
to ogłoszenie z innego portalu ale bardzo ciekawe:
[B][B]opis:[/B][/B]
[B]Sprzedam york shiere terier, karłowate. (miniaturki) Po rodowodowych rodzicach. małe, śliczne. rodzice na zdjeciu. czyste. Gwarancja.[/B]
[B][COLOR=Red][link usunięty][/COLOR][/B]

[/quote]

Ekhmm... a gdzie pisze,że z rodowodem ? :roll:
Gwarancja ? Pewnie rozruchowa :lol:
Ja już czasem nie wiem,czy się mam śmiać ,czy płakać...

Link to comment
Share on other sites

No z tą gwarancją to pojechali, ale czego sie czepiacie że karłowate? Jesli to te pieski co po dorośnięciu ważą kilo pięćdziesiat, to jak je inaczej nazwać, jak nie karłowate? Dobrze, że sprzedający nazywa je otwarcie, gorzej jakby było tylko "miniatura" co sugeruje ludziom że to osobna rasa, jak sznaucer średni i miniaturowy. Ostatnio napisałam do hodowczyni(!) psów rodowodowych(!) która sprzedawała na swej aukcji Yorkshire Terriery miniaturki...zapytałam czy zależy jej na wprowadzaniu nabywcy w błąd że coś takiego w ogole istnieje i że jako hodowca na pewno zdaje sobie sprawę że nie ma takiej rasy jak YT miniatura - nie odpisała. No, ale jakoś trzeba nabywcę uprzedzic że pies jest mniejszy niz standardowy i że to wcale nie ma tak byc, wiec określenie "karłowaty" IMO jest w porządku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...