Jump to content
Dogomania

Tresura (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


BlackSheWolf

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Noooo ja bym chcialam taka eMke do agility, parsona albo foxa. tylko....chyba nie potrafilabym zyc z tym psem na codzien :roll: dlatego chce zaanagazowac w swoje plany jednego hodowce, co by mial jednego psa do spacerowania mniej :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pamietam go.moze filmik jakis odkopiesz?:cool3:
nie bardzo "napalam sie"na czeskich i slowackich pozorantow-wogole mi "nie leza".ale ten mecner mi zaimponowal.szczerze mowiac to pierwszy ktos z poludnia ;) kto nie wzbudzil we mnie grymasu na twarzy.jakie to zycie bywa zadizwiajace.
niestety moj malzonek sie do pieciuset rzeczy poprzyczepial-gooopi szwab:D.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=black]Jaroslav Vnenčák[/COLOR][/B]
ten podobno jest niezły, tez bedzie na WUSV,ja go niedługo obejze na zywo :)
[URL]http://wusv2007.kynologia.com/pomocnici/[/URL]
tu sa filmiki
ja , i moja Majka tez , "lubie " Vita Glisnika
no tak sie składa ze tyz z południa :)

Link to comment
Share on other sites

Napisz do nich list że skopiowałas strona na pulpit i jeśli nie usuną Twoich filmów i nie napisza przeprosin i sprostowania na stronie to wejdziesz na drogę prawną (złamanie praw autorskich). Mogę zapytac sie znajomego dokładnie o paragrafy bo czasami scigam ludzi za kopiowanie moich artykułow bez pozwolenia ( jak sie zapytaja to oczywista ze dostają pozwolenie;))

Link to comment
Share on other sites

A proszę, służę, wklejam:

"Ustawa o prawie autorskim, art. 115 : "Kto przywłaszcza sobie autorstwo albo wprowadza w błąd co do autorstwa całości lub części cudzego utworu albo artystycznego wykonania,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3.
Tej samej karze podlega, kto rozpowszechnia bez podania nazwiska lub pseudonimu twórcy cudzy utwór w wersji oryginalnej albo w postaci opracowania, artystyczne wykonanie albo publicznie zniekształca taki utwór, artystyczne wykonanie, fonogram, wideogram lub nadanie."
Art. 117
"Kto bez uprawnienia albo wbrew jego warunkom w celu rozpowszechnienia utrwala lub zwielokrotnia cudzy utwór w wersji oryginalnej lub w postaci opracowania, artystyczne wykonanie, fonogram, wideogram lub nadanie,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2." :cool3:

Przetrzepać im ... cztery litery! Przetrzepać@! :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']dorplant-niestety taka jest rzeczywistosc.:angryy: .
dzwoniliscie do nich zeby zdjeli wasz filmy/zdjecia?[/quote]
tak ale oni zdejmuja tylko to co im sie wskaze , a w sumie powinni wszystko usunac bo zdjecia tez nie sa ich np. w galerii ON sa czołowe psy swiata dziwnie podpisane to samo w innych rasach !!
opisy rAs i porady dot.wyboru szczeniaka sa przesmieszne ,normalnie boki mozna zrywac .
Spróbuje jeszcze zadziałac przez ZK jak nie usuna wszystkich materiałów kradzionych .

Link to comment
Share on other sites

ale czy oni sa ze zkwp tereserami znaczy sie.bo jak hodowla jest ok to niestety mozesz im naskoczyc:shake: .szkolenie to dzialalnosc gospodarcza po prostu.a hodowla to hodowla.niestety znam to wsyzstko z autopsji i wiem jak jest.
a co do kkradziezy zdjec-powiedz mi ile osob na allegro nawet tych z rodowodowymi i calkiem calkiem hodowlami ma zgode na zamieszczanie zdjec niemeickich psow?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...