Jump to content
Dogomania

Psia tragedia. Mikropiesek w schronisku w depresji - umiera z głodu. DT/DS. PIŁA


Joven

Recommended Posts

[FONT=century gothic][SIZE=2]Zwracam się do Was o pomoc dla pieska imieniem Gizmo. To 4 kilogramowe bezdomne maleństwo. W schronisku się kompletnie nie odnajduje, jest w depresji, schudł z 8 do 4 kg... umiera na oczach ludzi...
Do tej pory absolutnie nikt go nie chce. Potrzebny jest na TERAZ dom tymczasowy. Ten piesek nie przeżyje następnych tygodni...
[COLOR=#333333]
Piesek ma 4-5 latek, do schroniska trafił 11.2012 r. Jest bardzo wystraszony, nieufny, może złapać za rękę - nie jest to jednak efekt agresji lecz strachu... [/COLOR]
[COLOR=#333333]
[B]
kontakt: Magda 602253993, e-mail: przygarnijzwierzaka@gmail.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][FONT=century gothic][SIZE=2][B]com[/B]

Błagamy chociaż o domek tymczasowy!
[B]Schronisko w Pile.
[/B][/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR][IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/734515_162155930600164_1278875700_n.jpg[/IMG][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][FONT=century gothic][SIZE=2]

[/SIZE][/FONT]

[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zaglądam do bidy..............

Może warto wątek rozesłać po osobach z Piły? Ten założyła osoba z Łodzi, a z Piły chyba nikogo tu nie ma.......może mógłby pomóc ktoś, kto blizej mieszka, np. wziąźć do siebie za zwrot karmy i weta, tyle, to mozna uzbierać na dogo.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Zaglądam do bidy..............

Może warto wątek rozesłać po osobach z Piły? Ten założyła osoba z Łodzi, a z Piły chyba nikogo tu nie ma.......może mógłby pomóc ktoś, kto blizej mieszka, np. wziąźć do siebie za zwrot karmy i weta, tyle, to mozna uzbierać na dogo.......[/QUOTE]
Zgadzam się z Malwą. Łatwiej będzie szukać w pobliżu miejsca, gdzie psiak przebywa. Tak na odległość to ciężko będzie pomóc...

Link to comment
Share on other sites

Wiem,że są dwa wolne DT,tylko ktoś kto jest odpowiedzialny za psiaka musi szybko działać bo dzisiaj może być wolny DT a jutro już zajęty.
Pisać na pw i maila do Pink - jest z Legnicy,raczej oferuje darmowy DT nawet może wyjechać po psiaka.
Drugi - Aldonika22 płatny zależnie od wielkości psiaczka,można dogadać się.DT koło Warszawy,jak nie pomyliłam to chyba Łomianki.
Oba domowe DT.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Memory - Ty rozsyłałaś wątek, a Joven neistety teraz tu nie ma, to może zapytasz o te DT, o których pisała Anula w poście nr 10 , i daj proszę znać co odpisano.[/QUOTE]

Przesada z tym rozsyłaniem, umieściłam tylko spam w kilku tematach.
Jestem osobą przypadkową, nie znam dokładniej sytuacji pieska, mieszkam w zupełnie innym miejscu Polski i sama nie jestem w stanie pomóc.
Tylko widząc fotkę tego maleństwa pomyślałam, że przydałoby się jak najszybciej ściągnąć choć kilka osób, może znajdzie się ktoś, kto zdąży pomoc tej kruszynce.

PM do Pink i Aldoniki22 napisałam podając link do watku, ale pojęcia nie mam, czy okaże się to skuteczne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='memory'][B]Przesada z tym rozsyłaniem[/B], umieściłam tylko spam w kilku tematach.
Jestem osobą przypadkową, nie znam dokładniej sytuacji pieska, mieszkam w zupełnie innym miejscu Polski i sama nie jestem w stanie pomóc.
Tylko widząc fotkę tego maleństwa pomyślałam, że przydałoby się jak najszybciej ściągnąć choć kilka osób, może znajdzie się ktoś, kto zdąży pomoc tej kruszynce.

PM do Pink i Aldoniki22 napisałam podając link do watku, ale pojęcia nie mam, czy okaże się to skuteczne.[/QUOTE]


Mniejsza o nazwę, ważne, z eefekt jest taki, ze kilka osób weszło i dało jakies rady.

[quote name='Pink']Dziewuszki ja odpadam, bo moge wziasc malego psa ale ktory nie gubi wlosa - to jest podstawa u mnie. TZ jest wziewnym alergikiem... do tego czekam juz na sznupka z Wodzislawia.[/QUOTE]

Szkoda, ale za to mamy jasność, ze jeden DT odpada..........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...