Jump to content
Dogomania

Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!


auraa

Recommended Posts

  • Replies 833
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kakadu']ale dobre i takie dofinansowanie; tylko z tego co pamiętam oni kosza za sterylizację/kastrowanie okropne pieniądze; kilka lat temu kastrowałam (już na ursynowie w kmz) 3-kilogramowego pieska i wyszło mi ze zmiana opatrunku 280 złotych...[/QUOTE]
może jakoś dozbieramy by za bardzo nie obciążać akcję sterylizacji.

Edited by baster i lusi
Link to comment
Share on other sites

[quote name='auraa']cały czas mozna wpłacać na konto fundacji...[/QUOTE]

Jutro wypłata, to coś przeleję.

A jaki jest stan konta Niuni ?

Dziewczyny, czy są jakieś zdjęcia psinki już po operacji ? Chyba coś przeoczyłam, bo nie widzę.........

Link to comment
Share on other sites

Przydałyby się zdjęcia niuńki już w domu. Krysia, gdy ją zawoziła, zrobiła jakieś telefonem komórkowym, może uda jej się przesłać. Ja niestety nie mogłam z nią pojechać, choć zamierzałam.
(Tego dnia musiałam być u innego dziadka, który też ma serce dla psów. Tyle że tam u niego dramat niewyobrażalny. Miał cztery psy dorosłe i cztery szczeniaki, nie miał czym karmić, więc dawał psom jabłka... Już nie jest tak strasznie, ale nadal bardzo potrzebna pomoc. Założę wątek, poproszę o zajrzenie).
Niedługo po świętach jakoś spróbuję się umówić i odwiedzimy razem Niuńkę, zobaczymy co u niej słychać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Taki płaski brzunio upewnia mnie że warto zostać na dogo i pomagać.[/QUOTE]

Właśnie, są takie chwile, że człowiek ma ochotę rzucić w cholerę, nie denerwować się, zapomnieć. A potem jakaś taka mała albo większa radość i od nowa ;-)


Niuńka wygląda teraz już o wiele lepiej niż na tych zdjęciach zaraz po operacji. Jest żywa, aktywna, dziarska, chętna do zabawy nawet. Tak jakby ubył jej nie tylko guz, ale i sporo lat :)

Link to comment
Share on other sites

W przededniu wyjazdu Niuni na stare śmieci była u mnie p. Krysia z Małżonkiem (przemili ludzie). Przekazałam im 3 worki suche karmy (nieco przeterminowanej) z darów z Niemiec (przywiezionych przez P. Wioletę, która tez wpłaciłam nam darowiznę): Eukanube i dwa roylale. Dla samej Niuni to troszkę dużo, ale p. Krysia z Mężem dokarmiają tam tez jakieś inne bidy.

Dziewczyny, mam prośbę, zajrzyjcie tu czasem, to nasz kolejny problem. Długofalowy, u Feli za płotem praktycznie. Nie damy rady same pomóc: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241581-Dramat-12-psów-i-kobiety-która-chciała-im-pomóc-Teraz-jest-bliska-samobójstwa[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...